Dnes Dualog na Slobodném vysielači


Poslední  Dualog  před  14 dny byl poloviční. Protože  scházel protihráč.  Petr  Žantovský byl tenkrát  mimo  dosah  internetu a zřejmě i  mobilního signálu.  Takže  jsme  to dali s  Borískem ve  dvou.  Tentokrát  už  bude obsazení standardní. Včetně  Petra.

Problém byl s tématem. Až  do úterního večera  se zdálo, že  se u nás  v Česku  zas  až tak nic  převratného neudálo.  V  úterý  večer  byla  široká  veřejnost  seznámena  s  výrokem Nejvyššího soudu v  kauze  Družstva  Svatopluk, resp.  případu H  systém.

Takže  jsem toto  téma  navrhnul Petrovi jako nosné pro  dnešní  Dualog a  myslel jsem , že  je  to  jasná volba. Nicméně, pro pořádek  jsem přidal  ještě  možnost  eventuálně  jít na  ty  pajcované  diplomky  členů  vlády. Jako náhradní téma.

Petr  ale  ukázal na ty  diplomky. Nezbylo mi, než  to akceptovat, protože  tu druhou  možnost  jsem mu nabídl já  sám. Takže by nebylo  fér  se nyní snažit  o změnu,  jakkoli  ve  stínu  rozsudku Nejvyššího soudu  to v  dané  chvíli považuji za  marginálii, kterou  jsme klidně mohli pořešit  někdy  příště, pokud  by byla  těžká okurková  sezona, zejména,  když v  tom začal lítat  po  Malé a Krčálovi ještě  Metnar. Ale  naběhl jsem  si  sám na  vlastní  vidle, abych tak řekl.

Takže  dnes  večer  to bude  o  těch  diplomkách,  které  které  už  zlomily  vaz  dvěma  ministrům a  nejspíš  i  třetímu.

Tohle  téma  sice vypadá na  první pohled  celkem nevinně, ale  můj  odhad  je  úplně jiný. Myslím, že  Dualog  ještě  nezažil takovou rvačku, jaká  ho čeká  dnes  večer,  pokud  správně  odhaduji, s  čím večer  Petr  do relace přijde a  jak bude argumentovat. Myslím, že ho  odhaduji správně. A  vím, co na  to  spustím já.

Máte li  čas  a  zájem, jste  srdečně  vítáni  na  Slobodném  vysielači  dnes večer  ve  20,30hod.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.