Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Borísek se sice stále  ještě  „ulejvá“ v  Chorvatsku. No já  si  myslím, že  si to plně  zaslouží.  A  jeho  rodina  si zaslouží  Boríska.

Netuším ovšem jestli  vy si  „zasloužíte“  Hodinu  vlka.. Nemyslím  to pejorativně, pro někoho to může  být  hrůza  hrůz a  trýznění. Jo, i takové  maily  mi  chodí!  O  tom,  zda  vás  Hodina  vlka  zajímá nebo ne,  rozhodujete  sami.  Pokud  se  vám, z jakéhokoli důvodu  aspon  trochu zamlouvá,  mám pro vás  dobrou  zprávu – je  sice třetí pátek v  měsíci, kdy  je normálně  jiná  relace,  ale tentokráte  bude Hodina  vlka.  Boríska, tak  jako minule  a předminule zaskočí  Juraj Poláček. Který  to sice vede jinak  než  pan  domácí, ale  nemíně  dobře.

A  o  čem bude   řeč?  Abych se přiznal  – nemám v  tom zatím jasno. Určitě  dáme  Turecko a to, co se tam  děje. Možná se dotkneme Trumpova  obřího vojenského rozčtu  nebo vystoupení  nejvyššího  iránského  duchovního  Alího  Chamenejího  nebo třeba  toho spadlého  mostu v  Itálii.Prostě  klasika  týdne,  kdy  se ve  světě  nestala  žádná  gigantická  katastrofa, naštěstí!

Začínáme,  jako vždycky  – ve  20,30 hod.

Ale  mám  na  srdci  ještě  jednu  věc.  Srpnový  proud  vašich příspěvků  na  činnost  Slobodného vysielače  zcela evidentně  postihlo   letošní tragické  sucho!!! Doslova  se ZDĚŠENIM jsem  zjistil, co  ukazuje  Borískův finanční tachometr!!!!!

Ve  2/3  měsíce srpna  vykazuje tragickou  1/3  peněz  nutných  na  provoz!!!!

Jestli se nestane  zázrak,  pak  nejspíš  dnešní  Hodina  vlka  bude jedna  z posledních,  kterou  na  SVSK  odvysíláme.  Věřte, že  nejde o mně. Já  klidně  skončím  v půlce relace, když  by to mělo  tomuhle  skvělému  projektu  alternativního  informování  pomoci. Ale  velmi bych  toho želel!  Velmi!  Slobodný  vysielač  je nenahraditelný a nezastupitelný.

Můžete  ho nechat  padnout,  ok.  Jeho místo s nadšením   zaberou  Smatanové,  Jandové, Novy, Barrandovy Markízy, Jojky  Drtinová  z  DVTV a  další a  další podobní.  A  se  štastným úsměvem budou  sdělovat  světu, že  porazili  ten prokremelský fejknouvsový  projekt! V normální  češtině  to bude znamenat,  že porazili  vás. Že  vy  jste  si  neubránili  svůj prostor.   Je  to  vaše  výsostné právo  nechat  zemřít  Slobodný  vysielač. POKUD  SI MYSLÍTE, ŽE  HO NETŘEBA  A ŽE  NEMÁ  VÝZNAM – OK.

Nicméně  jak potom  chcete prosadit  svůj názor?  Myslíte, že  vás  bude nějak  pouštět  do éteru  RSTV  nebo ČT?  Nebo  že  to vyhrajete  s Novou nebo  Primou?

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.