Mnichov autenticky


Včera, v  den podpisu Mnichovského diktátu pan Leo připomenul dobové komentáře velkého jména našeho národa – paní Mileny  Jesenská i plné znění toho proklatého  a  podlého  handlu, co byl v bavorské  metropoli vyhandlován, Já dnes  budu velmi krátký a  dám  místo vlastního psaní  cosi z YouTube. Co mi zaslal jeden z kosířů, kterému  velmi děkuji. Protože mohu napsat tisíce vět, s miliony  slov a  stejně nesdělím to, co je  tam  vyjádřeno  v podstatě několika málo větami.   A  co je  dnes těmi jednině  správnými – přímo skandalizováno a přísně prohibitivní. Protože je  to historická  pravda. Byla jí v  době  svého vzniku, je jí dnes a bude  jí i kdykoliv  budoucnosti. Pokud  si národ  zachová špetičku zdravého rozumu , pudu sebezáchovy a hrdosti.

Ten odkaz  na Tubku je autentickým  záznamem projevu prezidenta  Beneše, kterým komentuje  odsun  Němců. Popisuje  proč  k němu  došlo a  dojít  muselo. I to,  co  si  kvůli němu zažije  republika  v budoucnu. Od  zahraničních/německých žadatelů  revanše až po domácí fandy „milých spoluobčanů“. Pusťte  si ten záznam. Vyžaduje  jen něco málo přes  3 minuty  vašeho času, protože  kdyby  nebylo Mnichova a  podílu sudetských Němců na  rozbití  Československé republiky, nebylo by ani odsunu!

 

Nicméně  znám své  publikum. Většinově  honí čas. A já žádám + 3minuty!!!

Takže  vyjdu těm věčně  spěchajícím  vstříc. Pro větší komfort  srozumitelnost je projev  ještě  opatřen titulky.Není tedy  nutné trpělivě poslouchat,nýbrž  lze  v poslechu  rychle přeskočit na  následující titulkovou stránku. Je  to na  vás, ale  já doporučuji poslech. Má to, kromě jiného , tu  výhodu, že  tam jsou  reakce publika a také, že  žádný  vciťovač  typu Daniel Herman,Miroslav Kalousek nebo arcibiskup Graubner a podobní /a že  se už delší čas  doslova  rojí!/, nemohou zpochybnit autenticitu a opravdovost  toho projevu!

Na  rozdíl od projevu  psaných, kde s pomocí  různých pseudohistoriků typu Hlaváček,Krystlík se tak děje  dnes a  denně. Jako například u tohoto notoricky známého textu, který je  rovněž  přisuzován  Edvardu Benešovi:

Vážení spoluobčané!

V nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, tj. dekrety presidenta ČSR. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nebudou opakovat tragické události let 1938–39. Vědom si neblahých zkušeností našeho národa, zejména z druhé světové války, zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovu osídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu, na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti. Může se stát, že mé dekrety, vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou postupem času revanšisty prohlašovány za neplatné. Může se stát, tak jako v minulosti, že se najdou „tak zvaní čeští vlastenci“, kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu. Nenechte se oklamat a návratu nedopusťte. Hitlerové odcházejí, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává. Mohou se najít vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního presidenta ČSR T. G. Masaryka a jeho spoluzakladatele M. R. Štefánka. Vedlo by to k zániku obou našich národů. Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost a potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

A přidám ještě  třetího Edvarda Beneše:

„Říkal jsem vám při jiných příležitostech, že máte všechno zaznamenat a povědět, co jste zažili ve svých vězeních a koncentračních táborech. Ne snad proto, abyste vyložili nám všem svá utrpení, ale proto, abyste se znovu mohli bránit, až oni začnou se svou očišťovací kampaní. Neboť na válku let 1938–1945 se nesmí nikdy zapomenout. Že začnou, o tom buďte přesvědčeni. A konečně přijdou opět, aby od očišťování přešli k útoku. Bude to nová reakce, která opět spojí útok za pokrok sociální s útokem na naši svobodu národní a lidskou. Buďte na tento útok připraveni a mějte svá fakta a záznamy, své vzpomínky pohotově, neboť nikde se tolik nezapomíná jako v politice.“

Nemám sebemenší potřebu  cokoli dalšího dodávat… Snad jen to, že  si jsem jistý  tím, že  že  Edvard Beneš  by  dnes byl označen za  nacionalistu, pravicového extremistu, šiřitele fake news a  proruského trolla  , co podlamuje naši liberální demokracii. Sami ovšem posudte, jestli měl nebo neměl pravdu!   Mnichov  autenticky. Dnes!

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.