Dnes na Slobodném vysielači hned 2x


Dneska to bude pro mne  horká story.  Protože  jsem se pro dnešek s  Borískovýmm rádiem oženil… Tahle  bigamie  mi úředně určitě projde.

Nicméně  jestli jí zvládnu fyzicky? To je jiná kapitola….

Už před měsícem byl dán kolegovi Intibovi slib, že  přijmu pozvání do diskuse s Josefem Skálou, takto momentálně  vyděděncem z Filipovy  KSČM a zkusíme pojednat o situaci české levice. Docela  se na to těším, přestože  je  pro mne docent Skála jasným stalinistou. Na  druhé straně  komunistou v pravém slova smyslu. Nikoli kupčíkem a politickým konským handlířem jako Falmer -Filip, což mi imponuje.

Myslím, že  si dobře podebatíme.

Následně, hned  ve  20,30, je tradiční Hodina  vlka s Borískem. S jasným tématem -100 let od vzniku ČSR.

Původní záměr  byl pořad s  mnoha  účastníky, zejména  ze Slovenska. Jenže  nějak se to pomlelo a bude jen tradiční dvojčlenná  sestava. Máme s  Borískem dostatečně jasno, abychom věděli, že  tohle  téma zasahuje všechny a že nějaký  „chytrý strejc“ nebo vlk ho nemůže  obsáhnout a nepředloží  nic, než jen svůj subjektivní pohled. Proto doufáme, že se dnes  večer, více než jindy, sami zapojíte  se  svým pohledem! Sto let je prostě sto let! Je  to Borískových a mých sto roků, ale především těch Vašich! Tak si o nich popovídejme! Společně. A  bez servítků a  zbytečných ohledů.

Já doufám, že  to nějak vydržím. Už proto,  že jsem dost těžce  nachlazený. Ale  snad  to do večera nějak vyležím.

V každém případě  se na  vás  dnes na SVSK těším. Borísek a Intibo také. Jsou o velmi šikovní a graduovaní mladí pánové s  velkým rozhledem a skvělou komunikací.

Velmi mne těší, že  takováhle  kvalita  v mladší generaci je!

Takže  večer na slyšenou!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.