Putin ovládl New York Times!


Jinak to totiž není možné…..

Tenhle nevzornější ze  vzorných sloupů světové žurnalistiky přišel  před nedávnem s  informací, že čeští vojáci působící v Afghánistánu údajně zapleteni do nelidských výslechů. Jsou v podezření, že umlátili jednoho z afghánských zajatců.Jsou údajně zapleteni do nelidských výslechů. Jsou v podezření, že umlátili jednoho z afghánských zajatců. Případ se ovšem týká také amerických vojáků. Tým z jejich speciální jednotky byl z Afghánistánu dokonce stažen… Tolik základní informace  z NYT, kterému jinak český mainstream a politická elita  odezírá od  úst, aby  byli in.

Tentokrát ovšem reagovala  na tuto zdrcující informaci bouřlivým nesouhlasem. Uplně  stejně  rozhořčeným,  jakým  česká  alternativa  zvedla  hlas  například při fabulacích stejného amerického media kolem  jeho rychlých a jasnozřivých analýz například  kolem „plynových útoků  syrské vlády v  Ghútě  nebo Chán Šajchůnu, či  „jasnému útoku novičokem v  Salisbury“ nebo a především – ohledně  ruského vměšování do amerických prezidentských voleb!

Zvláštní!  Tenkrát  souhlas, dnes  rozhořčené protesty:

„Podle informací, které mám z ministerstva obrany, nejsou tyto informace (o zapojení českých vojáků do mučení – pozn. red.) pravdivé,“ uvedla pro ČT předsedkyně výboru Jana Černochová (ODS). Zmíněná spekulace podle ní vážným způsobem poškozuje české i americké vojáky.

„Striktně odmítáme podobná obvinění. Probíhá standardní vyšetřování útoku příslušníka afghánských bezpečnostních sil na českého vojáka, kterého se účastní všechny zainteresované strany,“ uvedl k případu Jan Pejšek, mluvčí ministerstva obrany.

Jisté ovšem je jen  jedno -člen rady provincie Herát Vakíl Ahmad Karuchí deníku řekl, že neví, zda Chána udeřili američtí nebo čeští vojáci. „Podle toho, co víme, voják zemřel na následky mučení,“ prohlásil. Ke smrti mělo údajně dojít ve chvíli, kdy byl navrácen afghánským jednotkám zbitý a v bezvědomí.

Na  následky  zranění zemřel.

Aby mi bylo správně  rozuměno,  ta  smrt, jako taková mi vůbec nevadí. Islamista  si vybral  svou cestu  sám a musel vědět, jak to s ním dopadne. Není mi ho ani trochu líto. Slzu nezamáčknu. Oko za oko, zub za  zub.

Máme  tady  ale jiný problém  – MUČENÍ! a  tohle  je  jiný level. Z něčeho takového JSOU  mediem jako NY Times !!!  OBVINĚNI VOJÁCI  Armády  České republiky. Mé  země!  Vaší země!

Velmi dobře  si umím představit, že  pro to mučení bylo dost  dobrých důvodů – zjistit, kdo toho islamistu motivoval, řídil a zejména jestli v uniformě  afghanské základny  nejsou další takoví….

Nicméně  mučení  je mučení. Ale  česká strana  to rozhořčeně  popírá.

Takže  zjevně  někdo  lže až se mu práší od  huby! Česká armáda, její velení a  čeští politici? To je jedna možnost.

Druhou pak, že  tím lhářem je ctihodný NYT!

Neumím  určit , co je pravděpodobnější. Obě  varianty smrdí doslova  mrtvolným rozkladem. Rozkladem demokracie.

Alternativa  je  universálně obviňována  z šíření fake  news. Samozřejmě  v kremelském žoldu , když ne  žoldu, pak  s nálepkou  přičinlivých pitomečků, co  špiní vlastní zemi a pomáhají  rafinovanému zloduchovi Putinovi rozbíjet naši  demokracii a  jednotu Západu.

To mučení toho islamistického zmetka je  neprůstřelný fakt. Protože nemám sebemenší  indicii, kdo se na něm podepsal, dám v  takovém případě přednost jednoduchému výběru, proti kterému  tradičně  sám bojuji – vyberu, bez důkazu, pro mne  příjemnější  variantu.

V takovém případě musím  New   York Times  obvinit  z brutálního šíření  odporných  fake  news, podkopávajících jednotu  demokratických států!  Protože  jsem stabilně přesvědčován,  že  NYT je kotvou  západní žurnalistiky  a jejím světlem, čili že  normálně by se mu něco takového vůbec nemohlo  stát, dovozuji  z toho jediné  – tohle medium skrytě  ovládl některý  z Putinových oligarchů /nebo Putin sám/ a  kalí  vodu.

Jestlipak Romancovová, BIS, Jakub Janda, atd.atd.  přijmou vůči NYT  příslušná opatření? Jestlipak  byl pořádán  Facebook o  zásah ohledně  stopnutí  šíření téhle pomluvy? Byl NYT  přidám  na  černou listinu podvratných a rozvracečských webů?

Rád bych znal odpověď.

informace  čerpány  zde

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.