BIS, její zpráva, hysterie a elfové v záchodové míse


Minulý týden  české  tajné služby  vydaly  tzv. veřejnou zprávu o své činnosti za  rok  2017. Pokud si pokládáte  otázku proč až nyní, když  už  skoro píšeme  letopočet  2019, kladete  si ji správně. Ale  zbytečně. Odpověď  bude  znít – protože  proto!  Má li pravdu  Jan Schneider, který  se zabýval výročkou  Vojenského zpravodajství, pak je důvod  jednoduchý. Dovolím  si ho citovat:

, že počátkem každého roku začnou zpravodajští analytici finalizovat texty výročních zpráv. Jejich „ostrou“, plnohodnotnou verzi pak dostane vláda a prezident, a její neutajenou, „zobecněnou“ verzi dostane veřejnost. Z hlediska zpravodajců je pochopitelné, že se zveřejněním čekají, než si svou zprávu pročtou členové vlády a prezident. Z hlediska veřejnosti to je však notně nekomfortní, protože než se „pupíci“ k těm svým tajným zprávám dostanou, proteče mnoho vody, a výroční zprávy pro veřejnost jsou tou dobou už notně okoralé.

Nadto jde u každé zpravodajské služby v podstatě o dvě různé zprávy, a majestát „pupíků“ by tedy neutrpěl, kdyby veřejnost dostala svou neutajenou zprávu současně s tou jejich tajnou.

Zdroj:

Přidal bych ještě  jeden důvod, proč  pupíkům dělá dobře, že  ten výstup pro nás, obyčejné  pacholky, má takový  odstup – umožňuje to nechat zapadat  prachem  staré skandály a prohřešky, které by  naši špioni a kontrašpioni snad mohli  v těch veřejných bulletinech zmínit.  Nebo už  jste dříve  po  některém výročním špionském  reportu někdy v  minulosti  zaznamenali nějakou melu?

Já ne. Až do letoška.  Po veřejné zprávě  BIS  se  strhla  těžká přestřelka  mezi Hradem, BISkou, politiky  všech barev a stupňů a  tiskem. A také alternativou.

Z jednoduchého důvodu. BIZONI opět veřejně konstatovali, že  republika  je  akutně  ohrožena  především ruskými a  čínskými špionážními a jinými aktivitami!  A  více méně ukázali na Zemana, vzhledem k  aktivitám, především zahraničně politickým, které podniká. Jde o  jeho snaživé lezení, řečeno kulantně, do čínské.. no přízně…

Mstivý stařec  z Hradu okamžitě dostál své  přezdívce na  Kose  okamžitě  BIS, s kterou má  i tak už dost  nevyřízených položek, tvrdě napadnul. Že prý to jsou  čučkaři,  kteří melou o ruských a  čínských špionech a  že  za  šest let /co je  v úřadě/ žádného nebyli schopni  chytit. A  že  to jsou  vůbec  trapáci, protože  nepoznali ani, že  mají  kousek od  baráku  islamistického teroristu, jakéhosi  pražského imáma a  vlastně  ho identifikovali, až  když  se veřejně  připojil v zahraničí k Islámskému státu. A  že  jim jde o jediné,  aby  obhájili svůj obrovský rozpočet ve výši  TŘÍ miliard korun. To všechno vyjevil tradičně a bombasticky  u servila vyděšeným Koblihům do kamer na TV Barrandov.

BIS, novínáři, Jandové, Langšádlové, Kalousci, politici a podobní,  všech  druhů a  zápachů, vyletěli naráz  jako čertíci z krabičky a začali mstivého starce  tepat. A vedle toho si  naopak alternativa  smlsla na BIS, kvůli tomuto  odstavci její zprávy- dovolím si citovat z časopisu  Týden:

Rusko v ČR podle BIS uplatňuje svou obvyklou hybridní strategii, jejímž cílem je oslabit NATO a EU mimo jiné cestou oslabení členských států. K hybridní strategii využívá všech dostupných vojenských i nevojenských nástrojů, jako jsou špionáž, organizovaný zločin či korupce, ale i možnosti nabízené protistranou, jako je svoboda slova v ČR. „Jednotlivé segmenty či součásti hybridní strategie mohou představovat jen kouřovou clonu, která má připoutat pozornost či vyvolat chaos,“ uvádí kontrarozvědka.

BIS proto nerozpracovává tzv. dezinformační weby jako samostatný problém. „Ale věnuje se zpravodajskému rozpracování ruských vlivových operací proti ČR a jejím zájmům jako komplexnímu problému,“ uvádí zpráva. Snahou BIS je odfiltrovat kouřovou clonu a identifikovat klíčové linie ruských operací. Právě dezinformační servery jsou podle poznatků BIS většinou součástí kouřové clony, která má krýt zásadnější aktivity.

Drtivá většina dezinformačních webů je dílem českých občanů, které nepodporují ruské entity, ale jsou přesvědčeni o škodlivosti NATO, EU či USA. Aktivisté pak využívají svá občanská práva a svobody a šíří to, čemu věří, uvádí BIS. „Čímž ovšem nijak nezpochybňujeme, že tyto lidi a jejich webové projekty zneužívá ruská strana pro šíření propagandy a dezinformací,“ uvádějí zpravodajci.

Bum ho!  Bij a bij užitečného idiota  do hlavy!  Původní  záměr,  hned  po  zveřejnění  výroční BISky byl  článeček na toto téma. Snadný, rychlý, tvrdý, účtující. Zbytek zprávy pomíjející.  Jenže  pak přišel  ten nájezd  mstivého starce z Hradu a  vypukla ta  přestřelka…. Což mne přivedlo k několika  závěrům

-nepsat rychlý a  snadný  textík

-vzít  si  časový odstup

-přečíst  si celou  zprávu BIS a nikoli jenom pár  vybraných šťavnatých  kousků

-nějak to celé pojednat

Nějak to  celé pojednat, neznamená dělat  soudce mezi Zemanem  a Jakubem Jandou, který jej  okamžitě  označil za velezrádce. Nedělat  soudce  v téhle  věci vůbec. Jen si tu zprávu přečíst a vybrat  z ní další, mainstreamem, mstivým starcem a rychlou  rotou  jeho lyncherů, ignorované, ale důležité  informace. A  eventuálně nějak doplnit  obrázek. Že  nutně  musí  dojít  i  na Zemana a  jeho výroky, stejně jako jeho oponentů je  na bíle dni. Nicméně to rozhodně není  mým  cílem. Pouze vedlejším produktem.

Kalouskova  Kabrhelka Helenka  Langšádlová /a nejen ona/, po vydání  Zprávy  doslova vykřikla  hrůzou – vidíte  ty  ruské/ čínské neřády, ale především ruské,  jak se tady  doslova  rojí a  jen a jen nám hodlají  podřezávat krky  a okamžitě  se začala  dožadovat, že  by  parlament měl sestavit speciální komisi pro šetření  cizích rejdů ohledně ovlivňování  české politiky.

Vzpomenul jsem si  v tom  okamžiku na  oblíbené rčení jednoho mého bývalého kolegy  v práci, že jeden  iniciativní  malointeligent  nadělá  větší paseku  než rota  horskejch myslivců…. Paní poslankyni zřejmě posedla představa, že se vlastně  narodila v minulém životě  jako Jamesa Bondová, že  s tím zatočí a Sovětskej svaz zničí! No jo , no…

Tohle byla  úsměvná epizodka. Jenže se přidávali další a  další, jak nám tu ti Rusáci  rejdí.  O Číňanech, kupodivu, byla  daleko menší řeč. Ačkoli jsou, nejen dle mého názoru, ale v podstatě  je to i mezi řádky  té informace od   BISky- daleko větším problémem. Nejen  nyní, nýbrž především do budoucna.   Tím, že mají neomezené finanční fondy a  jsou ochotni a především schopni  v  rámci cílového státního programu„Made in China 2025” (MC2025), je nezávislá a soběstačná produkce Čínské lidové republiky (ČLR). Do roku 2025 se má ČLR stát globálním lídrem ve vývoji a výrobě moderních technologií. Informace a signály o několika případech čínských aktivit vůči českým právnickým osobám považuje BIS za součást čínského úsilí o naplnění MC2025 a nesou znaky ekonomické a vědecko-technické špionáže…skoupit  či získat cokoli.

Čína za  tímhle  cílem velmi tvrdě  a  nekompromisně kráčí. Neprohádám, když si dovolím tvrdit, že  právě  tohle  stojí  za  současným obchodním střetem Spojené státy-Čína.  Nevšiml jsem si ovšem, že  by  s  tím někdo z  českých politiků  chtěl nějak něco zásadního dělat. Právě naopak. Celá  česká  oligarchická  špička -Kellner, J and T, barrandovský servil, Penta atd.atd.  se  na spolupráci s  Číňanem, pod  Zemanovou čínskovtírací  patronací, jen třese!!!  A Koblihové? No ty to  vůbec nezajímá. Až je to i nás  zajímat začne, bude  dávno po funuse. Západní a  tím i naší ekonomiky. Se všemi důsledky. Například  zhroucením našich  sociálních  systémů a jejich  neufinancovatelností  /stačí se podívat na  Francii, Itálii a Řecko/.

Jenže  my honíme  Rusa!  Protože  ten prý se to  tady  snaží rozložit  všemi možnými způsoby. K tomu využívá  lstivě a mazaně  hlupáků,  kterým  u nás  leccos  vadí a kritizují to.  I když  na to jaksi a  zatím, ze  zákona mají právo. Nedělají to za peníze, ale z  vrozené  hlouposti a duševní úchylnosti Ale i tak –  dejme si na ně  bacha!!!  Na ty  vědomé či nevědomé rozvraceče!

Kosa  vznikla  v roce v roce 2012, kdy o nějakých hybridních hrozbách nebylo ani vidu ani slechu. Kdy  Babiš  ani Zeman nebyli v politice. Jako moje  vlastní sebeobrana proti  rabování, které  tady předváděla  nejdřív  TopolánkovskoKalouskovská a později NečasKalouskovská  famiglia.  Kdyby  toho nebylo  pak  ani Zeman ani Babiš a  tím pádem  žádná Čína nebo Rusko v  českém veřejném prostoru  žádnou roli nehrály a Kosa neexistovala. Zeman by objímal stromy na  Vysočině a zůstal by politickou mrtvolou, nebýt  ostudné  až  psychošílené prezidentské volby  2008, Babiš  „jen“  stejným zákulisním  loutkářem oligarchou  jako ostatní z první desítky nejbohatších občanů této nešťastné zemičky,  nebýt  nenažranosti spojené s   exhibiční drzosti a sprostou neomaleností Toplánků, Kalousků, Nečasů a podobných. Nějak se  nemohu upamatovat, že  by  BIS  v tomto směru vydávala nějaká  varování. Dost možná mám  špatnou paměť. Nevylučuji to.

Přiznávám, že  jsem doslova  per plex  z tohoto moudra BIS ve zprávě, kde   mele  ty  proruské weby:

ale i možnosti nabízené protistranou, jako je svoboda slova v ČR.

Zkrátka  Rus  využívá k rozvracení naší státnosti každou odkrytou špatnost přes  svobodu slova, s níž  přijde  někdo na alternativě, abych to Putin zasadil do odpovídajícího zle škodlivého  kontextu.  Pak mne  ovšem trápí otázka, proč na  samém začátku  zprávy  BIS, sekci 2.1.   stojí toto:

následované tímhle :

doplněné tímto:

uzavřené takhle:

Nic  nového pod sluncem. Na tohle  narazí mnohokrát za  běžný rok každý, kdo se trochu zajímá o dění v  zemi. Jenže nyní se od BIS dozvídám, že když to napíši na Kose, mám sice  /zatím/ na  to právo, ale  jde o napomáhání  nepříteli, zatímco, když to sdělí BIS jde o varování před nebezpečím!!! Bizár plus! Být tím zákeřným Rusem, nevytvářím tu  krycí mlhu z nějakých malých webíčků nebo jak to ti z toho hranatého baráku v Butovicích napsali, ale rovnou rozvratně cituji  přímo české kontrašpiony!

Pro mne osobně je  právě to, co jsem vykopíroval výročky  BISky ta nejpodstatnější a nejdůležitější sekvence!!! A  s odstupem nejnebezpečnější!!!! Tohle  rozleptává společnost, tohle ohrožuje  demokracii! Tohle  rozkrádání , korupci a  záměrnou neschopnost nám tu neorganizuje nikdo zvenčí. Eto našo dělo!   Na téhle  vlně  se  narodil Babiš a  reinkarnoval Zeman!  Zvláštní ovšem je, že  proti tomu neprotestuje, nekřičí a nebije na poplach  ani Hrad, ani vláda, ani opozice, ani tisk, nemluvě  o Jakubu Jandovi či Kabrhelce  Langšádlové. To je prostě  pro všechny OK. Velké OK. Normálka! Všichni vědí proč.Vlastně  za  co.

Přesně  tohle pojmenoval Trump v Americe  „washingtonskou bažinou“. Měl pravdu! Tohle je opravdu bezedný a  beznadějný močál, který potopí úplně  všechno.Nikdo o téhle  části  zprávy  BIS,která má snad jako jediná skutečný    smysl, ani necekne.  Protože  to všem, co by  s tím mohli  něco zásadního udělat, to v zásadě vyhovuje. A  Koblihu to zas  až tak nezajímá.

Vážně  nám tady  Rus  musí zkoušet nějaké hybridní strategie nebo si to tady  rozhasíme úspěšně  sami? Jakou šanci má demokracie  zasažená  hloubkově  rakovinou, navíc  neléčenou?

Přesto Zeman dostál své charakteristice mstivého starce. Má s  BIS  nevyřízené účty. Kvůli novičoku. Kdy  tehdy měl  – pravdu. Kdo novičok testuje, musí ho nejdříve  vyrábět. A kdo je schopen vyrobit mikromnožství nebo jak zněla  tenkrát ta  slovní ekvilibristika, je nepochybně  schopen vyrábět  kilogramy či tuny. Fatální je  znalost procesu a zvládnutí technologie. Nikoli  slovíčkaření.

Nicméně  ani  to  mu nedává právo se do BIS, či jiné zpravodajské služby  veřejně navážet. Jenom aby  ulevil své mstivosti. A to nejen v případě, že by neměl pravdu /což je  konkrétní případ s  tím islamistou a  ruskými a  čínskými  špiony a jejich nechycením, tak ohledně  financování  BIS/,nýbrž i v tom pádě, že  by ji měl. V tom druhém více.

Kdyby  totiž platilo , že  Bizoni jsou opravdu trdla a čučkaři, pak by o tom, jako prezident měl zásadně  mlčet  neshazovat  svou vlastní tajnou službu veřejně před celým světem! Svět nemusí vědět, že  naši tajní  jsou  svor pitomců. Teroristi, drogové  mafie a organizovaná kriminalita  zejména. Aby  je takhle nenapadlo , udělat  z e  zpravodajsky  neschopného Česka  svůj  hlavní stan.

Citoval jsem  Jana  Schneidera v  úvodu s tím, že  podle  něj pupíci zprávu  měli k dispozici, tu tajnou a neveřejnou, už před  více než půl rokem. Určitě  jsou v ní všechny věci z té veřejné. A sousta  dalšího. Zeman, jako prezident nejen že mohl,  ale měl přímo povinnost s  neutěšeným stavem  BISněco udělat!!!  Jak to, že promarnil nejméně  šest měsíců a  nic nepodnikl?  Kromě  nejmenování šéfa Bizonů -Koudelky, generálem? A nyní  bude BIS  skandalizovat veřejně? Jen aby s epomstil, protože  i bábu Dymákovou z Horní Dolní musí napadnout, že  sem ty  šikmovokáče tahá  především on.

Jenže Zeman, jak se  zdá, pravdu nemá. Zcela prokazatelně lhal ohledně  financování BIS – žádné   3 miliardy, nýbrž  1,3 miliardy – viz závěr zprávy, kde jsou nejzákladnější finanční data:

Stejný rozdíl, jako  když někdo má  30 000 čistého nebo  13 000….

To nemluvím o tom, že  toho islamistického fanatického kazatele  BISka  dlouhodobě  sledovala. Něco jiného je ovšem sledovat a  něco dalšího zatknout. K tomu  druhému potřebujete  jen chuť k tomu druhému právně relevantní důkazy. Což ani  náhodou není totéž.

BISka  okamžitě  přešla  do protiakce a  kontrovala,  že patří, podle  Američanů a Izraelců mezi nejvýkonnější tajné služby.  A pochlubila se  tím, kolik rusko a čínsko špionsko diplomatických rejdů měla  překazit, tím, že  zamítla  instalaci špionsky  nebezpečných Rusáků a Číňanů do diplomatických pozic  u nás…Protože zkrátka  věděla, že  jde o podvraťáky a zatrhla jim to.

Jsem na rozpacích. I když  vím, že  jsem totální špionský amatér. Jenže moje naivita  mi říká,  že já  bych spíš  asi instaloval toho, mně  známého špionského podvraťáka. A  pak bych jej  sledoval, aby mne  někam a k něčemu dovedl. Takhle  sem přijede někdo o kterém teprve  budu muset zjišťovat jestli je  to šmejd  nebo opravdu jen diplomat, dělající  svoji práci. To nemluvím  o tom, že  odmítnutím přímo říkáme  druhé straně  – my víme!!! Že by  to bylo dvakrát  chytré?

To nemluvím o tom, že  to děláme jak Rusům, tak Číňanům!  Už  vidím, jak   česká BIS  nebo tuzemská zahraniční rozvědka proniká  do nitra  čínské špionáže  a získává  údaje  o jejich lidech!  Byl bych mile překvapen, kdyby  v obou  úřadech bylo pár těch, co  jsou schopni  čínsky  alespoň koukat. Takže pokud   někoho odmítneme, jde pouze o informace získané od  cizích služeb…    Tudíž neprozrazujeme  svoje tajemství, nýbrž rovnou odjinud. Bezva!

Ovšem to není zdaleka  všechno, co mne  ve  správě  BIS  dostalo! Ona je tam ještě tahle  perla:

Na  něco takového už  se nedá nic jiného, než zoufale zaúpět – týýýýý  vole, to je nářez!!!!  a  heknout beznadějí…

Tak mlaďoši jsou indoktrinovaní  sovětským výkladem  dějin?  Vážně Bizoni? To fakt  myslíte  vážně?

Kosa má  už za ty roky  dostatečně bohatý a  dobře  zdrojovaný  archiv. Takže  stačí, abych otevřel článek

Letošní osmičková výročí v průzkumech

a  najdu tam snadno grafy z průzkumu, který si nechalo zpracovat  sdružení Post Bellum.

Například  tenhle

Vážně  mne  chce BIS  přesvědčovat, že  se historie  učí podle nějakých  sovětských not, když  pro mne  vůbec  nejtragičtější  osmičkové  výročí v  naší moderní historii -Mnichov, je  evidentně  upozaděno a  srpen 68 , co do znalosti a známosti je  na úrovni založení republiky? A Únor  Mnichov  snadno převálcuje?

A  speciálně  mladá generace považuje  Srpen za  daleko větší národní tragedii než  Mnichov? To jako je  způsobeno  tím sovětským výkladem našich  dějin????

Že by  Post Bellum a  jeho výzkum byly  v Butovicích neznámé? Nebo  opravdu na  analýze  v BIS  zaměstnávají paranoiky?

O té metamorfoze internacionalisty už nemá  smysl se bavit  vůbec. To už je  vážně  na opití se  do bezvědomí nebo nějaký silný   prášek proti depce. Totální zoufalství. Jen  směšné. Jinak  stejné jako když  v bodě  zprávy  BIS  čtu tohle:

nebo v kapitole  Levicový extremismus

Tohle  je  nepochopitelný šlendrián. Rozklad  právního státu v přímém přenosu!  Takže  díky  špatným zákonům , při řízení před  soudy  mohou snadno unikat zpravodajské informace? Vedle toho ty  děravé zákony, i přes pravomocné rozsudky  soudu, a to včetně  soudu Ústavního!!!!!,  lze úspěšně  a beztrestně  ignorovat??? A my  se tady bavíme  o sovětském výkladu dějin a  ochotných a hloupých pitomcích  z alternativy co nahrávají Rusovi  nebo na druhé straně  kritizujeme  z Hradu  BIS  co by  čučkaře? Kde  to jsme? Na co si hrajeme? My, politici, stařec  z Hradu BISka, soudy?  Není takhle  třeba  bít na poplach? Na všechny  zvony, na které dosáhneme!

Ale  vraťme se ještě na chvilku  k té pasáži  Zprávy  BIS, která se přímo týká tzv. dezinformačních webů.  Pro jistotu ji ještě jednou ocituji:

Drtivá většina dezinformačních webů je dílem českých občanů, které nepodporují ruské entity, ale jsou přesvědčeni o škodlivosti NATO, EU či USA. Aktivisté pak využívají svá občanská práva a svobody a šíří to, čemu věří, uvádí BIS. „Čímž ovšem nijak nezpochybňujeme, že tyto lidi a jejich webové projekty zneužívá ruská strana pro šíření propagandy a dezinformací,“

Pamatujete si ještě  jak před pár  dny  byl český informační prostor plný  tzv. elfů, kteří hrdinně bojují proti Ruskem inspirovaným/placeným dezinfrmátorům?  Jak jsme  slyšeli, že s  alternativou a ruským švábem zatočí ústy  svého mluvčího Kartouse? Kosa se s  tím vypořádala takhle

Elfové a Msgr. Petr Piťha

Být  všemi těmi Kartouzi a  vůbec hrdinnými elfy, tak po té Zprávě  BIS , kd e bych si přečetl onu  inkriminovanou pasáž, jdu a strčím hlavu do sanitární  keramiky  v příslušné místnosti a splachuju a splachuju a splachuju a splachuju!  A nevylézám na  veřejnost…. Došlo by mi totiž, že  BIS  mne vlastně demaskovala  jako šaška.

Ještě  drobnost – Kabrhelka  Langšádlová je  zděšena  tím, jak se nám tady rojí ruští špioni. Nepochybuji , že  rojí. Nejen  ruští, nepochybně i jiní o kterých není ve Zprávě BIS  ani zmínka.  Není to sice od nich vůbec  pěkné, ale  už  nejméně  dvě tisíciletí je to tak nějak zvykem. Kdyby ne, nebylo by  třeba  nějakou BIS  vůbec  mít! Zřídili jsme ji proto, že  jsme  s tím špionským rojení předem počítali. Překvapuje mne  to pohoršení  Langšádlové i  ostatních věčně  správných. Sami jsme si označili Moskvu za nepřítele a při každé příležitosti to opakujeme. Žádný div, že se pak jako nepřítel chová. Chovala  by se tak , i kdybychom ji měli  za přítele. Důvěřuj ale prověřuj, je  ten modus operandi.     Stačí si vzpomenout na  Snowdena a  to , co prozradil o operacích NSA vůči  spojencům USA  a jejich  fízlování.

Pohoršovat se  tedy nad  Rusem? To je  buď  to výron totální idiocie  nebo totálního pokrytectví. Nepochybně  je potřeba  mu koukat na prsty a pod  prsty. Tak dobře  a intenzivně, jak to jenom lze. Ale pohoršovat se nad jeho chováním?

Na jakém základě? My  neděláme  totéž?

Něco vám nabídnu. Snímky  z Flightradaru, kterou prověřují  leteckou  rozvědnou činnost  během jednoho dne  kolem  ruských hranic:

U Krymu ukázal i námořní hlídkovací P-8A Poseidon US Navy (https://cs.wikipedia.org/wiki/Boeing_P-8_Poseidon). Jak je vidět, klesal na úrovni Sevastopolu až do pouhých cca 500 m nad mořem (vizuální průzkum?), zatímco další  špionážní letoun  RQ-4 ve stejné oblasti (předávání dat?) zachovával výšku.
RC-135W britské RAF pro změnu dnes brousil v moři Baltském (Kaliningrad?).
Opakuji jde o snímky  z jednoho jediného dne.
Zkouším si představit, co by  se  asi tak dálo, kdyby  takhle Moskva  monitorovala  každý  den stejným způsobem obě  pobřeží Spojených států!!!
Rusům je třeba opravdu koukat na prsty a pod prsty, ale dělat z nich  špionské Belzebuby, proč?

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.