Omluva České televizi


V  dnešním článku jsem účtoval s  Českou televizí ohledně  přístupu, který zvolila k referování o poslední výroční tiskové konferenci ruského prezidenta Putina.

Mimo jiné jsem v  článku  uvedl, že nevysílala , na rozdíl od jiných  let  přímý přenos z té tiskové konference se simultánním překladem.

Stalo, co se občas  stává, prostě  jsem tuto relaci přehlédl a to hned  dvakrát. Jednou, když jsem hledal přímý přenos, že bych si  ho pustil, podruhé, když  došlo na prohrabávání archivu. Zmýlená neplatí a moje  chyba. D9ky oběma  čtenářům Kosy, kteří mne na tenhle renonc upozornili!

Za  tento omyl se České televizi omlouvám. Za jádrové sdělení, ohledně  toho co s projevem provedla v hlavní zpravodajské relaci a jak ho informačně  doslova  amputoval  do trapného a  směšného torza Míra Karas z Moskvy – nikoli.

Proto je  na místě  plně konfrontace s  tím, jak už  i takový generál Pavel chápe, že by mělo základní zpravodajství fungovat, aby  prostě  nebylo jen odpuzující sbírkou demagogických blbin.  Na tomhle  protikladu nemám co měnit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.