Prohnilý proti prohnilým aneb hodný oligarcha proti ještě hodnějšímu aneb těžký problém sousedky Boženky


O své  sousedce a  spolužačce ze základky Božence  jsem se onehdá  zmínil.  Ta má v politice, na  rozdíl ode mne, naprosto jasno. Ten Zeman je báječnej, on nás  zachrání. Babiš? Tak ten je ještě  úžasnější,  ten nám přidal Palackýho a  bez něj by důchody snad nebyly, vopravdu pani, věřte mi, já to vím! I když  von tej  Bruseli  ted nějak nadbíhá, ale  ten Okamura.. no vlastně ten taky neni špatnej,  já to všechno sleduju, na  Barendově!

Nedělám si  lacinou  legraci, takhle to  skutečně má. Sleduje to všechno na tom Barendově. takže  všechno, ale úplně  všechno ví. Jak to dostávám  od své dobré  ženy  Karkule, když  se vrátí  domů ze  společné  procházky uličního sesterstva čaro..  eh  opravuji se, našich lepších poloviček plná dojmů a s  očima na vrch hlavy, co  zase  Boženka  vykládala.

Myslím, že  Božence  středečním velkém Soukupově  odhalení na tom jejím Barendově  nastávají  velmi  těžké  dny. Protože  dalším svatým na jejím soukromém orloji,  je  Jaromír  Soukup. To  vám je  ale  štramák, úplně něco jinýho než ten muj Véna!  A  jak je  chytrej, co všechno ví a  jak to umí srozumitelně  podat! To je  člověk!  Ten kdyby byl v politice…

Boženka  se dočkala!!!  Jaromír  Soukup oznámil, že  do politiky  vstupuje. A  to přesně  tak, jak   to s ním má právě Boženka!

Nějaká  falešná  skromnost  tomhle  exempláři hradního servila  rozhodně v rozletu nepřekáží. Jen co je pravda! Nový typ politika  – inteligentní muž s  řečnickými schopnostmi a excelentní schopností řešit  zapeklité situace  a  kauzy… ANO to je on! Pardon – LIST to je on! Všehomíra  šampión!

Takže víme,  že  se  vidí v dokonalé shodě  se zrcadlem jménem Boženka.Kdyby  měl  náhodou  někdy  chandru a padly na něj pochyby, tak stačí  zavolat na jisté  číslo do Plzně, k nám přes ulici a  nepochybně záhy  od zrcadla  uslyší – Jaromíre, ty  jsi v  celé zemi nejkrásnější a nejchytřejší /ovšem až po Zemanovi/a  ty  chmury budou  z mocnářova, eh, omlouvám se  – Soukupova  čela, rázem odvanuty!

Takže  víme, že  Jaromír  Soukup  je  koncentrátem vší dobroty krásy, chytrosti, inteligence a  excelentních schopností.Tedy něčím co tu od  dob  hesla  Karel vší dobroty  barel, nebylo!

A co že  chce  v té politice  dělat? No nejlepší je ho přímo citovat:

Ve svém pořadu si povšiml, že politici pořád říkají „mělo by se“. „A mě už to jejich ‚mělo by se‘ přestalo bavit, proto jsem se rozhodl, že sám vstoupím do politiky,“

A  to, co v ní hodlá dělat oznámil opět s oním zduřelým sebevědomím:

„Už více než rok mluvím s politiky o tom co mě, ale především vás trápí. Byl jsem první, kdo u nás v republice otevřel téma oligarchů. Upozornil jsem na špinavé praktiky soudců. Byl jsem to já, kdo jako první řekl premiérovi, že je třeba zdaňovat nadnárodní koncerny. Byl jsem to já, kdo jako první upozornil na krutý rozpor mezi tím, co politici říkají a co dělají,“

Každý rok uvedu seznam věcí, které je potřeba změnit…. například trestní odpovědnost politiků za to, že nám zdražují život“. Rovněž by měli být zodpovědní za to, že na kamarády a jejich firmy přenášejí to, co by měli dělat sami. „Prostě buďme vlastenci a braňme české národní zájmy,“….

Narcis a   šantala non plus  ultra! Sousedka  a spolužačka  Boženka  je u  vytržení!  To je  ale borec! Ten jim to nandá!

Že  Soukup je   v lepším případě  jen  další  trapný kecal,  který oblbuje  Boženky? Bezskrupulozně, navíc  jednoduchými triky, které bych se styděl použít, protože  bych měl věřit  tomu, že mi ty až trapně snadno provalitelné kecy  projdou???Je  čas  vzít  ty  Soukupovy  bláboly  bod po bodu a konfrontovat  je  s fakty:

  • takže on si všiml, že  politici v jeho pořadech  říkají „mělo by se“ a  on už se na to nemůže  dívat?

Vážně?  A kteří pak politici v té jeho servilovně  vystupují nejčastěji? Snadný přehled  -Zeman, Okamura, Babiš  nebo lidi od  Babiše. Ostatní jen velmi a velmi spoře. Čemuž se nedivím. Takže  pokud to slýchá  často ve  svých pořadech, pak tedy zejména  od  tria  Zeman, Babiš, Okamura!

A už se na  to nemůže  dívat? Zvláštní věc! Nebyl on takhle náhodou náhodou  silně zaháčkován už s několika politickými subjekty, například s  Kecmi veřejnými Vítka  Bárty a Radka  Johna, kterým dělal mediální kampaň a politicko marketingové rozbory?

Říkáte no a  co?

Jen to, že v roce 2010 účinně pomohl a  možná až zásadním způsobem do politiky  partičce podvodníků a tím se podílel na  vzniku  Nečas Kalouskovské famiglie!  A dnes  se bude proti  Kalouskovi vymezovat, když  ho dostal znovu a  už podruhé,  k moci?!

Pořád někdo kroutí  hlavou? Že to není přímé politické angažmá? Fajn! Počítal jsem s  tím.

Takže se vrátíme  do roku  2006! Kdy pro změnu  Soukup, jak jinak než zcela  nezištně, pracoval pro Burše a jeho  brčály. Kteří tenkrát prorazili do parlamentu, podvedli svoje  voliče  a dodali potřebné hlasy  ke vzniku  famiglie  Topolánek -Kalousek! A  v téhle  kampani Soukup  poprvé  zásadně zviditelnil Schwarzenberga a udělal z   něj vlastně toho    kníže, co má k lidu blíže!

Za  svůj přínos pro famiglii, tedy  její vznik na  bázi Topol -Kalousek -Burš, byl odměněn. Politickým postem. Brčálové  tehdy  zmermomocnili  ministerstvo  školství, kam vyslali „jihočeskou  matku“ Kuchtovou. A Soukup se stal JEJÍM NÁMĚSTKEM!

Měl na starosti ekonomické věci. Správně  tušil, že  „jihočeská mamina“ uměla  za  rakouské finďáry protestovat  proti Temelínu, ale  že  financím hovět nebude. K tomu si  nasyslil  i dozor na  dotacemi  z EU pro školství prostřednictvím eurodotačních programů. On kontrolu nad  prašulemi rád! Ty bruselské mu tehdy  nesmrděly!

Jak se ukázalo, Kuchta  nerozuměla  ani školství, ačkoli prý byla původně učitelka. Ale to je jiný  příběh. Ten Soukupův zeleno  náměstkovský nabral grády.  Nějak dělal cosi jiného, než  si Burš  představoval.  Po Praze  tehdy  létaly  temné a jistě  vylhané informace,  že prostě  Soukup začal tlačit  na pilu a   a řekněme – prý upravoval penězotoky. Netuším zda je to pravda a nejsem servil, abych tvrdil, že  ano, protože se mi to hodí do krámu. Nicméně  tyhle informace šly  tehdy kolem mne.

Bez ohledu, co a jak, to mezi Buršem a  Soukupem  krachlo.  Hodně  hlasitě. Soukup musel balit.  A  začaly  se  dít věci! Když byl Burš na nějakém klimatologickém kongresu na  Bali, najednou na  něj kdosi podal  policii anonymní udání,  že  podvádí v  daňových přiznáních, ohledně  inkasovaných pronájmů. Burš  tehdy  veřejně označil za  toho udavače  zhrzeného Soukupa. Detaily  zde. K žalobě, pokud je mi známo,  nedošlo.

Ale k pomstě  ano. Snad si vzpomenete, že  u zelených  došlo ke  stranickému  rozkolu. Proti Buršovi se postavily  dvě  jeho poslankyně. Jedna z nich   – Olga  Zubová následně  založila  vlastní partaj, Za kterou Soukup kandidoval  v  Eurovolbách 2009. Pa  partaj  získala  hrdých  0,62%  hlasů. To ještě  Soukup  neměl televizi a  národ  byl o něj a jeho neskonalá moudra ošizen.

Zdejší voliče  Zemana  jistě potěší zjištění, že  první prezidentské  volbě  tenhle  reklamní mág podporoval Jana  Fischera. Proti Miloši Zemanovi. Už  chápu, proč  je nyní  vůči  starci z Hradu  nyní tak servilní. Ví, že  mstivý stařec nezapomíná….Tak se snaží.

Inu  ti politici  říkají  mělo by se..  To on by nedělal nikdy!  Opravdu nikdy! Přestalo ho to bavit a proto vstupuje  do politiky!!!  Kdo mu vymaže  minulost? Když  předstírá, že má vymazanou paměť?

A  to buď  totálně  až  na holý závit nebo … nebo prostě  kecá až se mu  od  huby práší jak od  sovětského traktoru na  celinách. Nebo pokládá  své potenciální voličstvo za  sbírků totálních  šunek bez kouska  paměti. Co  asi tak  je  blíže pravdě, nechám na  vašem úsudku, protože  jinak by  do světa  nemohl pustiti  tohle

  • „Už více než rok mluvím s politiky o tom co mě, ale především vás trápí. Byl jsem první, kdo u nás v republice otevřel téma oligarchů. Upozornil jsem na špinavé praktiky soudců. Byl jsem to já, kdo jako první řekl premiérovi, že je třeba zdaňovat nadnárodní koncerny.

Takže to byl  on, kdo tady  otevřel tahle  témata?  Týýýýýýýýýý  táto, pocem, to je ale  štráfek, ten je  chytrej…. se  jistě ozvalo  po tomhle prohlášení v mnoha  barendovských domácnostech!

Tak Soukup  první upozornil na  problém s oligarchy a  jejich  stále větší roztahování se v politice a  to  už   roztahování se napřímo, bez prostředníků!  Viz Babiš. Skromně  si dovolím podotknout, že  nějaký vlk na tohle  téma  píše  od té doby  co Bakala  při volbách  2006 zasponzoroval kompletně pozdější  vládní famiglii,  známou též  jako Bakalice. A  od  vzniku  ANOšéfe  komentuji Babiše. Nečiním si  žádný  nárok na  prvenství typu  beze  mne  byste  to, vy  bezmozci , ani netušili,. Psali  o tom přirozeně  i zástupy  dalších. Ale  k oligarchizaci  tuzemské politiky  se ještě  vrátím později.

S překvapením zjišťuji, že  to byl nakonec  Soukup, kdo odhalil špinavé praktiky  soudců!!!!  Vlk  žasne, laik se  diví Boženka je u  vytržení!

Nejznámější  soudcovská kauza  špinavých praktik nese  název  soudce  Berka. Byl zatčen  v  roce  2003. Špína  všech špín, organizovaná konkurzní  mafie!Vsadím  boty, že  nikdo v  téhle  zemi, s  výjimkou Soukupa  samotného  netušil, že to byl on  kdo před nějakými více než  15-ti roky  zřejmě  dal policii a  státnímu zastupitelství  příslušný  tip na  Berku a  kumpány. Nebýt  hrdinného Soukupa, zcela  určitě  by řádili  do teď  jako černá ruka a nikdo by  o nich neměl ani stín tušení!  Takhle byl Berka  v  roce 2003 zatčen. A  od  té doby  sedí v base….  Tenhle národ  by  udělal nejlépe, kdyby  zapomněl na  svatého Václava a  začal se modlit  ke  svatému Soukupovi ….  ó svatý Soukupe, oroduj za nás  a chraň nás  nehodné od  všeho zlého…. Bylo by  to správně, protože  on nás opravdu  ochrání, neboť  je  to muž  aristotelovského rozměru a  rozhledu.  Byl to přece  on, kdo UPOZORNIL PREMIERA, že je potřeba  zdaňovat zahraniční koncerny!!!

Týýý kráso! Ještě  že nás  stihnul všechny  vytrhnout  z nevědomosti. Jen nechápu,  jak se mohlo stát, že  když  servil ty  své  bláboly  z  toho Barendova  valí do hlavy sousedce  Božence řekněme  cca dva  roky, rozhodně  ne  déle  – ano vím že  TV Barrandov koupil od  Chrenka  už kolem roku 2012, ale  s těmi  trapnými sebexhibicemi začal  někdy max. v  roce  2017, že  téma  speciálních, tedy sektorových  daní, ve  vybraných odvětvích  české ekonomiky, plundrovaných zahraničními koncerny /finance, telekomunikace a  další/ už  bylo  obsaženo v  roce 2013 v  tehdejším  volebním programu ČSSD a  také bylo předmětem vyjednávání ohledně  koaliční smlouvy  mezi tehdy designovaným premierem Sobotkou a  ANOšéfem. Což Babiš  rozhodně  odmítl tenkrát  a tvrdošíjně  odmítá a  odmítá  doposud. I přes  to, že  ho upozornil sám Soukup a  dokonce  osobně!!! Neumím si Babišovu neochotu a nevstřícnost  vůči  geniovi    vysvětlit!

Ten soc dem program z 2013 ano, že  on ho socan ukradl z hlavy přímo Soukupovi? Jinak to být nemůže!   To mu  udělal nějakou lobotomii, aniž  by  náš  nový svatý o tom věděl?  Nebudu to řešit, není to můj problém a nemám soukupovský patent na  rozum.

A  to nemluvím  o takové  podružnosti, že  si ještě  za  Sobotky  nechal  úřad  vlády  zpracovat  důkladnou studii, zabývající  se  právě  vývozem zisků z České republiky  zahraničními daňovými subjekty. Která  vyjevila, že  ze země  odplouvá  ročně  na 300 miliard korun a  vrací se zpět  jen zlomek!  No nejspíš  další vniknutí  do Soukupovy  mozkovny a  její vykradení socanem.

Nicméně  mohu  vám přísahat  na  zdraví  svých vnuků, že  já  jsem  Soukupovi nic nikdy  neukradl, nezkopíroval a nevyrobil podle  jeho  geniálních myšlenek  žádný plagiát. Ani  když  jsem připravoval článek, který vyšel 3.prosince  2016 pod názvem

EET, Google daň a Andrej Babiš v hlavní roli -III.

kde jsem s tou  vládní analýzou exportů zisků  cizími  subjekty  z ČR  velmi detailně pracoval.  Je mi záhadou, jak  jsem to mohl tušit,  dávno před  tím, než měl možnost  Soukup tohle obrovské tajemství sdělit  premierovi, který by  to bez něj netušil. Ačkoli  ho  bývalý  i současný koaliční nepřítel k tomu přímo nutil!

Netuším a  zase  netuším! Jsou  prostě  záhady  mezi nebem a  zemí, na které  vlk a obyčejný kosíř  nestačí, které  ovšem má  svatý Soukup v malíku!

Vraťme se zpět  k tomu, jak  Soukup zatočí s těmi oligarchy. Další  záhada! On snad hodlá spáchat sebevraždu? Nebo snad není oligarcha?  Já  ho v té kolonce  mám.   Sousedka a bývalá spolužačka  Boženka má jasno – von je  sice  asi oligarcha, ale hodnej! Hodnej, rozumíš?!  Stejně jako  ten  Babiš!  

Musím uznat, že  Boženka má nakonec  pravdu – Soukup je  stejnej  jako ten Babiš! Naprosto správný a dokonalý  závěr! Nelze  nic  namítnout. Prostě pravda pravdoucí, kterou lze  do mramoru tesat a do zlata  zasadit!

Soukup  učinil přesně  to, co se dalo  najisto očekávat!  A  před  čím varuji od  samého počátku Babišova  působení v politice!  Babišův  úspěch  bude motivovat další a  další oligarchy  k přímému vstupu  do politické arény   s politickými divizemi  svých  koncernů, které  budou   de jure  maskovány  jako politické strany  a sdružení. A  budou se ucházet  o  hlasy voličů  a následně  získají  parlamentní křesla a  ovládnou politiku zcela. Tak jako na Ukrajině. Nemohou totiž připustit, aby  rozhodující  vliv v zemi získal jeden jediný oligarcha  a oni jen trpně  přihlíželi.  Ukrajina  náš  vzor!  Politická soutěž  přestane  existovat  v tradiční podobě.  Běžné politické strany  ztratí jakoukoli šanci. Nikdy  nemohou čelit  v podstatě  bezedným oligarchickým finančním zdrojům, nikdy  nedosáhnou takového mediálního pokrytí, protože  nevlastní  ani noviny a  časopisy, natož  elektronická media. Jejich  dny  jsou sečteny.  Bez peněz a  medií nemají nárok. Trabant  nemůže  porazit  tryskáč. Takže zmizí ze  scény  a volby  budou už jen o tom, o  kterém oligarchovi si budeme  myslet, že nás  odere  nejméně!

Stejně  tak  jsem  mnohokrát na  Kose, ale ještě  daleko častěji na Slobodném vysielači v  Dualogu upozorňoval, že  tenhle krok  Soukup  chystá a  co nevidět  učiní.  Že  k ničemu jinému  ta  jeho neustálá a ubohá  one man show na  tom Barendově  neslouží a nespěje. Jen  jsem si myslel, že  cílem jsou prezidentské volby po Zemanovi.  Zdá se, že  servil tak dlouho čekat nehodlá. Ostatně, viděno objektivně- ani k tomu nemá  žádný důvod.  Eurovolby  jsou  za  pár  týdnů. A  on by  to těm  kastrátům  skotu v  tý  Bruseli  vytmavil….. Konec  konců  postavení  europoslance  a s tím spojené   výhody a  imunity  se  hodí  vždycky.

Moc pěkný  je ten apel  závěrem:

„Nenechte mě v té snaze samotného, buďme vlastenci a braňme české národní zájmy,“  

Nenechte  ho v tom samotného, buďte  vlastenci, nejméně tak jako on!

Což by  znamenalo, že  byste  stejně  jako svatý  Soukup měli  49%  svého majetku  převést na  Číňany. Nejlépe  na  státem kontrolovanou  skupinu CIGC-  protože  čerstvá informace  ze  specializovaného webu na  mediální podnikání z předvčerejška  tvrdí, že    vydavatelství Empresa Media (EM), které vlastní Jaromír Soukup  z 51 procent má čínského partnera   China International Group Corporation (49 procent).

Když si  článek rozkliknete, dozvíte se, že  podle posledních bilancí sice  Empresa navýšila obrat, nicméně  je  dlouhodobě  ve ztrátě.  čistý prodělek za 2017 dosáhl 37 milionů korun. V roce 2016 minus činil 42 milionů.

V té nejjednodušší  češtině, by  Soukup bez  Číňana  už asi zavřel krám. Včetně  toho Barendova.

Takže  čeští  vlastenci a  vlastenky – ne  abyste  ho v tom nechali sami!!! On jistě  bude bránit  české  národní  zájmy!  Co mu Číňan dovolí!!!

A já se   vrátím ještě  jednou  krátkou replikou k  jím slibovanému boji proti oligarchům. Nejspíš  půjde  o boj oligarchy  ne právě  úspěšného, proti  oligarchům, kterým to hodně sype…

Škoda, že  Soukup  to založení své strany neohlásil v nějakém pořadu, kde by byl hostem  Babiš….  Rád bych viděl záběr jeho obličeje, až by  slyšel, že  Soukup  si to rozdá  těmi oligarchy!  To by  bylo za všechny prachy!  Alternativou  k tomu je  varianta,  že  by  s tím přišel tehdy, když by tam měl polojaponce!  I  jeho reakci bych si užil!

Tím se  dostáváme  k tomu,  kde asi bude  renesanční genius  z Barendova  hledat voliče. Řada  komentářů  včera řešila totéž.  Většina  se shoduje  v  názoru, že  nejspíš  může  uspět u těch,  co volí  ANO, Filipa, soc dem a především Okamuru.  Ale  jsou i tací  co ukazují  na  elektorát  sotva  zmátořené  ODS, protože  prý  Soukup je  schopen jej oslovit  svým protibruselským žvaněním. Ano, žvaněním. Číňan si  v žádném případě nemůže  přát, aby  investoval svůj kapitál do země, která co nevidět opustí EU. Nejsme  Británie, abychom mu za  to mohli  nabídnout  nejprestižnější evropské adresy a/nebo   nejryzejší aristokratické  tradice západního světa, včetně prestižních  škol. Nic  takového tady nemáme a  nikdy mít nebudeme. Jen domicil s  členstvím v  EU.  On už  to  nějaký  ten pekingský čert 9- té kategorie  Soukupovy  vysvětlí až  ho  důležitější čerti vyšlou  do té  mrňavé zemičky.. Když se do toho europarlamentu  dostane. Pro co má  česky  vlastenecky podle  čínských not, zvedat  ruku!

Ale zpět  k tomu, odkud  může  svatý Soukup  získat   věřící.  Já to na  tu ODS  a její, prý z pravdaláskařského obratu  k EU zklamané bývalé i současné příznivce –  nevidím. Zahradil, který i tentokrát  povede  ptákokandidátku,  rétoriku nezměnil. A už už se chystá na  triumf, až  euroskeptici konečně  nějak převálcují  jednu ze  dvou největších  eurofrakcí. Lidovce nebo socialisty.  A řekl bych, že  se jim to podaří. Evropský  sociální demokrat je v totálním rozkladu. Plně  a všude. Není  dnes  jediná EU   země, o níž by  to neplatilo. Takže  se  ztotožním s těmi, co si myslí,  že  Soukup bude líčit na  babišáky, okamurovce a   zbytky  oranží a  komoušů.

Tohle se  Andymu, Tomiovi  ani Filipovi  zatraceně  nebude líbit. Proč jsem vynechal Hamáčka?  Taky  nebude  rád a  jde mu o krk, protože je  těsně nad propastí. Kdyby měl nějakých 10% neměl by se  celkem čeho bát. Protože  jeho současný oranžový voličský kmen  jsou  ti, kteří na kecy, podobnými těm,  s nimiž nutně musí přijít   barendovský genius, neslyší. Jinak  by  je už  byl  schlamstnul ANOšéf  nebo šikmočoko. Jenže  socani jsou někde kolem 5-ti procent a  každý další ztracený  hlas může  být  ten, co je pošle  pod hladinu.

Jestliže  inteligentní muž s  řečnickými schopnostmi a excelentní schopností řešit  zapeklité situace  a  kauzy v květnu uspěje, pak tím, že  oslabí ANO, SPD  a Okamuru. Tihle  mu  visí na rtech už dneska. Minimálně  z části. A  také  u těch, co ještě  zůstali Kluzkému Vojtovi.

Babiš totiž  u některých svých ztrácí. Začínají chápat,  že  spojení a linka  Babiš -Brusel funguje. A bude  fungovat. Hledají tedy  někoho dalšího, kdo to té zatracené Bruseli natře. Takže  Okamura  nebo svatý Soukup?

Sousedku Boženku  čeká, jak  říkají Němci – Qual der  Wahl, neboli  trápení  volbou! Bude se muset  rozhodnout  mezi tím  hodnýma nejhodnějším  Babišem, co to s ní myslí  dobře ba nejlíp. tím statečným Okamurou, co určitě zažene  ty migroše a  nyní do toho vpadnul  Soukup, co  udělá  to, co ty  dva  dohromady, vypráví  ty  úžasné věci na  tom  Barendově a  je tak děsně  chytrej a  hezkej…. Pani, já  vám povím, to je  situace!

Ano, je  to situace!  Republika  se limitně  blíží tam, kde záda  ztrácí svoje  slušné jméno. Totiž na Ukrajinu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.