Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


No jo no.  Už je  zase pátek. Takže  Slobodný vysielač  a Hodina  vlka. Jako vždycky  dnes  ve  20,30 hod  si dáme  rande s Borískem. Pokud  se připojíte, nebude  v  žádném případě  za křeny. Právě naopak na tom randeti se budeme, seč nám síly budou stačit , ucházet  o vaši přízeň.   Abychom vás nalákali  i příště, přespříště a  tak dál.

A  čím, že  toho chceme  dosáhnout. Tentokrát  jsme  se rozhodli, že  nenabídneme  monotematický pořad, ale trochu se  rozmáchneme a  témata  jsme si stanovily  tři. Dvě už v Hodině  vlka  zazněly. To první zcela, opravdu zcela nedávno, ale  nelze  alespoň bleskově nekomentovat další aktuální vývoj. Či  přesněji – nevývoj.  To druhé je skoro přesně  rok  staré.  Ale  nastal zásadní obrat.  O kterém  nás  naše média  opět neráčila obtěžovat  s informací. Natož  s jejím komentářem. My  s  Borískem  vás  tím obtěžovat budeme. Dokonce  rádi, zejména pokud se  Borískovi podaří najít a stáhnout  tzv. staré  zvuky.

A  téma třetí?  Horká věc  z tohoto týdne – tzv. vytvoření superstátu Francie  -Německo.  Je to tak horké, jak psala   zejména  alternativa nebo to je  třeba jinak?

Pokud  se  dnes o půl deváté večer připojíte, dozvíte se  to.

Jste   srdečně  zváni!

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.