Výsledek včerejší ankety a jeden špílec


Snad nebude na  škodu, když se krátce  vrátím ke včerejší anketě  a trošku  ji zhodnotím. Žádné dlouhé  mudrování. Jen pár  základních údajů. A na konec  přidám jeden  špílec  – na  co Kosa  pomyslí, to se i  stane. Bohužel….

Takže  – možnost hlasovat v  anketě  skončila o půlnoci na středu. S následujícím výsledkem:

Na  článek bylo kliknuto celkem 1165 krát.  Hlasovalo 322 čtenářů,  edy  řádově  každé  4. otevření.

Výsledek  jsem odhadl dopředu -viz  moje P.S. pod  anketou:

P.S:

mám naprosto jasno,  co bude  vybráno jako největší ostuda. Těm kteří budou takto hlasovat, bych doporučil zvážit,  že  kdyby nebylo  ostudy  jiné a předcházející, nebyla  by  ani ta, pro kterou oni hlasují

Prostě v  tomhle nejel ani Zeman ani Babiš, takže  jasná zpráva a  jasný rezult.Předem.  Znám svoje  Pappenheimské.

Nicméně   nelze  rozporovat, že  to byla  historická  trapnost a ostuda. Ostatně, jinak bych to do toho svého přehledu  nezařadil. Byla  to servilita snaha  zalíbit a  to za každou cenu. I za  cenu  ztráty  jakékoli národní či státní  hrdosti, sebeúcty  a  citu pro historickou pravdu!

Ale  nikoli ve větším rozměru  než  například  v onom devótně podlézacím Dopisu  čtyř  do Pekingu a rozhodně méně  než když  Zeman  ČR, tehdy ještě jako nečlena  EU, připojil k protirakouským sankcím EU za to, že  si dovolili tamní sestavit  vládu podle  výsledku voleb. V době  uznání  Kosova  jsme  byli dávno v NATO a v  EU. Ale  ohledně  těch protirakouských  sankcí nikoli a byla  to jen a jen naše snaha se vetřít  do bruselského análu. Jako ještě nečlenský stát!!! Pro  mne  dost podstatný rozdíl.

Ale  je  tu ještě  jeden  a důležitější  aspekt a  na ten jsem upozornil v P.S. aniž bych tehdy  ještě  znal rozhovor, který  Štěpán Kotrba  dal Parlamentním listů ohledně toho, jak vypadalo zasedání Zemanovy  vlády, které rozhodlo o povolení přeletů humanitárních bombardérů.

To on nevybíravě přesvědčoval sociálnědemokratické ministry, aby souhlasili. To jeho vláda dala nakonec souhlas s přeletem bombardérů. Tisíce bělehradských mrtvých jako andělé hněvu se budou vtírat do jeho vzpomínek, rozptylovat jeho mysl a strašit ho až do smrti.

Trefil to přesně – ti , kteří otevřeli české nebe  bombardérům, mají na rukou  krev jimi  zabitých Srbů a  Černohorců. O tom snad nemůže  být žádná debata.

Ostudný podpis  pod uznáním drogově dealerské republiky  Kosovo je jen podpisem. Bez  dalších mrtvých!!!  To bylo „JEN“ oficiální připojení se  ke spolku viníků, ale  už bez  další krve.

Nicméně   – více  než  1/3 hlasujících soudí, že  spolupodílnictví na  zabíjení  je  menší prohřešek  než schválení výsledků zabíjení.. Zvláštní – já to mám a budu mít  vždycky opačně.  A  to bez ohledu, kdo je v konkrétní kauze namočen.

 

No a nyní  onen špílec. V pondělí  když  jsem komentoval  vypovězení  INF, jsem také napsal toto:

Nejsem si jist, jestli nás  může těšit, či  lépe  – utěšit,  že  ani Babiš  ani Petříček nebo jiný  z  té současné vládní  galerky  není  /zatím/ na  vlně  polského  ministra zahraničí,  který  ve  stejném příspěvku sobotní  večerní  ČT z něhož  jsou všechny  screenshoty  tohoto  článku, na  tomto linku, v  čase  1:35 min, na  tiskovce  konstatuje, že  jeho země požaduje  umístění  nových  amerických  raket  s  atomovými hlavicemi, jako správnou odpověď  Rusku  na  polském území a to pokud možno hned!

Zatím tahle nemoc  šílených, no krav asi není  správný termín, zůstaňme  tedy u nemoci  šílených třeba Poláků, zachvátila  jen  sousední zemi. Tohle vypíchnutí polského postoje   speciálně  adresuji  všem blouznivcům,  kteří  vykřikovali a budou vykřikovat,  jak se v  té  V4 musíme postavit  společně  té  zlé  Bruseli a  Makrele!

Aby  za pár hodin pronikla  do světa  informace, že v Polsku  byla  opět diagnostikována,  asi 8 km od  českých hranic specifická  forma  nemoci šílených krav….

Co Kosa naznančí, stane se! Humorné? Nikoli, bohužel nikoli!

Specifická proto, že  snad je  dále nešiřitelná.

Takže  jak že  jsme to napsal v souvislosti  s Polskem INF  a atomovými raketami?

Zatím tahle nemoc  šílených, no krav asi není  správný termín, zůstaňme  tedy u nemoci  šílených třeba Poláků, zachvátila  jen  sousední zemi.

Nemoc  šílených krav opravdu nebyl správný  termín, ale  specifická  nemoc  šílených  krav  v  Polsku?  Dokonale  pasuje!  Přijde mi, že vedle toho nešťastného dobytčete,  je potrefen  i polský šéf diplomat. Jen doufám, že  to také nebude přenosné.

Je  symbolické, že ohnisko je od  českého území, co by  kamenem dohodil.  Obávám se, že  kdyby  se ta  specifická  forma  šílenosti mohla  nakonec přeci jen šířit, nakazil by  se nejen hovězí dobytek, ale  celkem snadno  i české protějšky  Jaceka Czaputowicze.

Minimálně na Ukrajině  už  to  funguje.  Tam už  oznámili, že  po zániku  INF  by Ukrajina po zániku smlouvy by  mohla vzkřísit výrobu raket s doletem přesahujícím 500 kilometrů, a tak získat krajně potřebný prostředek pro efektivní zadržování Ruska!!!!

Ano specifická  forma  nemoci  šílených krav!!!!

Špílec, krajně neveselý…

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ankety, Hodina vlka se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.