Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Čím jsme starší, tím více se mi čas  zrychluje. V podstatě  ještě  jsem ani neodložil náhlavní soupravu  po Hodině vlka  z minulého pátku a máme  tady další  pátek a novou relaci. To co bylo mezi tím – těch 168 hodin, jako by snad  ani nebylo. Profrčelo to kolem mne jak  namydlený  blesk. Se  spoustou událostí.

Z celé té hromady  jsme si vytáhli  s Borískem pro  dnešní večer  zrušenou raketovou smlouvu INF. A  její konsekvence. Protože  si myslíme, že  tohle  je  něco, co by  Evropu zatraceně mělo zajímat.  Nás  všechny.

Takže  o tomhle se budeme  spolu  večer  bavit. Můžete  být  u toho.

Kdy  nás, v pravidelném čase  -20:30 hod. pustíte,  přes internet,  do svého domova. My  přijdeme  rádi a budeme  se  chovat  jako dobrá návštěva. Odejdeme  v okamžiku, kdy  už nás budete  mít  dost, zůstaneme  rádi, když  si to budete přát.

A na konec  ještě  to samé , jako  v minulé upoutávce. To, co mi tenhle měsíc  vážně dělá starosti – Borískův  finanční tachometr. Nejnovější stav je  tento:

Už to  sice nevypadá na  totální finanční katastrofu jako minulý  týden,  ale  dobré to rozhodně není. Uvážíme li, že  schází pouhých 6 dní do konce měsíce a z toho jsou dva  dny  víkendu. Prosím, pomozte  svému rádiu. Děkuji!

Číslo účtu pro Českou republiku

Číslo účtu: 2500269240 / 2010
Variabilný sybmol: 2004000001
Transparentní účet OS ČMS

 

Účet pre Slovenskú republiku

Názov účtu: Združenie ľudí za lepšiu budúcnosť
Banka: Všeobecná úverová banka, a. s.
Číslo účtu.: 3573707656 / 0200
IBAN: SK08 0200 0000 0035 7370 7656 / SUBASKBX (BIC/SWIFT)

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.