Dnes Trikolora na Slobodném vysielači


je  další druhý čtvrtek v měsíci, takže  dnešní večer  bude patřit  na Slobodném vysielači Trikoloře.

Má to být  česko- slovenská  relace, tedy o  problémech  v Česku a na  Slovensku. Už posledně  to byla  ovšem ryze  slovenská jízda A  bude  i tentokrát. Z jednoduchého důvodu-  ne že  by  se  u Vltavy  nic  nedělo,  ale je  to rozhodně  ve  stínu toho, co se vaří  u Dunaje! Nelze  prostě  slovenským tématům uniknout a nemá  smysl se tomu bránit.

Takže  určitě  dojde na dění ohledně  prezidentských voleb, ale  také  na  první výročí  vraždy  Jána Kuciaka a  souboje Kiska -Fico. Dosta  dost  náplně na  dvě hodinky. Pro Romana Michelka i pro mojí maličkost. A Intibo nás  jistě  bude  s nadhledem moderovat jako vždycky. Začínáme  ve  20,30 hod  a vysíláme  nikoli pro sebe, nýbrž pro vás. Ano, právě  pro  VÁS,  jak to právě čtete.

Takže  večer  na  slyšenou.

P.S. troufnu si odhadnout, že  další Trikolora, ta  za  další dva týdny,  dopadne úplně  stejně. Bude  totiž scházet pouhý den do prvního kola slovenských prezidentských voleb. Takže  jestliže  nedojde  v ČR  mezi tím k pádu  vlády nebo vojenskému puči, no spíše povstání  členů Mysliveckého svazu, protože ti  mají více zbraní než  celá Armáda  České republiky  nebo k abdikaci prezidenta, či jiné  události stejného kalibru, opět si dáme slovenské  halušky, ovšem ty prezidentské… Ale  to bude  až  v půlce  března.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.