Paní Martě Novákové k MDŽ -DOPLNĚNO!


Původně  jsem dnes  s  žádnou politikou otravovat nechtěl. Je  MDŽ a kolega  Řezníček  z Brna  měl skvělou inspiraci a  za Kosu podal  virtuální  kytičku a  reálné poděkování za  všechny  mužské  kosíře  těm, co nás  řídí, zpolepšují , civilizují , vychovávají, zkrátka  co nás  o pečují a  zařizují , že  jsme  schopni jakž takž existovat jako lidé, protože jinak  bychom nejspíš  rostli  jako pole  kopřiv někde  na zadním konci  obecní pastviny.  Prostě  si to zaslouží. Tečka.

A  pro dnešek by  plně  stačilo.  Proč  to rozměnit nějakou politikou? Ta  může  klidně  počkat na jindy…

Takhle  to měli vlk a  Kosa na dnešek naplánováno. Jenže…  jenže  žijeme jednak v reálném světě  a  vedle toho mne  hryzalo svědomí. No vlastně  jsem to měl  obrátit podle  důležitosti. Hryzalo mne  svědomí a   a  žijeme v  reálném světě.

Před pár  dny  v článku Oranžový  šumák, kde  jsem rozebíral  sjezd  ČSSD  a tragickou pozici téhle strany  jsem si, důvodně  a předmětně  souvisejícně,   vypůjčil ministryni průmyslu a obchodu  Martu Novákovou. Za  její  výrok ohledně  telefonních operátorů. Bohužel  nejen  vypůjčil a přidal se tak k houfu jiných, od  kterých dostala  naloženo jako málokdo   z  českých politiků minulosti, což  obyčejně nedělám. Vyhýbám se  útokům  v tlupě. Nemám to zapotřebí. Už  tahle  skutečnost  mne  mrzí. Ale  to není všechno.

Já  paní ministryni  vzal hákem. Tvrdě  na  bradu i na  solar. A použil na její  adresu výrazy, za  které bych si dnes nejradši dal pár  facek. Jenže  vystřelený  šíp a vyřčené slovo,  jak věděli už naši pradávní předci – zpět nevezmeš. A  od  té doby mám problém se  svým svědomím. Dává mi právem zabrat.

Takže je  čas  s tím něco udělat  – samozřejmě  se  na prvním místě  paní ministryni omluvit za použité  výrazivo. Což  tímto pokorně činím. Promiňte, ten slovník jste  si rozhodně nezasloužila, ať  už  jste  řekla cokoliv. Příště  si dám  daleko větší pozor.

Tím bych  mohl skončit. Ale  jsem rád, že  nemusím.  Protože omluva je jedna  věc, ale  nabízí se  velmi dobrá příležitost  se  paní ministryně  Marty  Novákové zastat! Což  rád a neprodleně  udělám.

Včera  jsem na  monitoru  tisku narazil na  Aktualne.cz, přesněji  na  článek, kteří stvořili  jacísi  dva  Bakalovi nájemní psáči , jakýsi Marek Pokorný a  jakýsi Martin Ťopek.  A aby  byl opravdu  úderný, opatřili jej  bombastickým, v podstatě  vše  o jeho obsahu  říkajícím  názvem

Ministryně Nováková dala rozhovor prokremelskému webu, chválila dodávky ruského plynu

Ano,  vážení čtenáři a čtenářky  Kosy,  ten titulek  říká úplně  všechno!

Ministryně  Nováková  je  kritizována  za  to  že

1- dala  rozhovor  ruské  agentuře  RIA, která    ovšem informovala minimálně její  tiskovou mluvčí, že  bude otištěn  v její  názorové afilaci jménem Sputnik. V němž  a nyní  ty dva  cituji přímo – se  například hovoří o „pozitivních dopadech“ plynovodu Nord Stream 2 na Českou republiku!

Ó ta nepředstavitelná  hrůza a proradnost této informace!!! Ó ta nebetyčná  nebezpečnost  Sputniku!

2- v  rozhovoru odpovídala  na otázky  jí  kladené!!!  Jen si to představte!  Když se jí  ptali na  plyn a  spolehlivost  jeho dodávek  z Ruska  do ČR, tak se  k tomu vyjádřila. Podle  skutečnosti.  Pravděpodobně , podle  těch  dvou nájemných  brků  měla  asi mluvit  o Navalném  nebo  zkusit  Pussyny  nebo tak něco..

Jenže  paní ministryně  ne!  Ona  si dovolila říci – opět budu  citovat:

„Stabilitu dodávek ruského zemního plynu i ropy do České republiky vnímáme jako uspokojivou, i z hlediska přepravy,“ zněla odpověď na první z uvedených dotazů.

Vyjevila něco, co ze  své denní osobní  zkušenosti  nepochybně potvrdí milion  respondentů v  této zemi  z  dotázaného milionu  obyvatel….

teď  si uvědomuji, že  jsem nedal  ty  otázky.. Tady  jsou:

Jste spokojeni s dodávkou ruského plynu? Jak hodnotíte spolupráci našich zemí?

Prý to jsou  otázky návodné, tzv. nahrávky  na smeč….

A  přišla  ještě  třetí:

„Jaký je postoj české vlády ke stavbě plynovodu Nord Stream 2?“ ptal se Sputnik ministryně Novákové.

Ta prý nežádoucně potvrdila, že vláda vnímá určité pozitivní dopady projektu. „Plynovod Nord Stream 2 je pro ČR výhodný,“ uvedla ministryně pro Sputnik a dodala, že Česko vždy zároveň podporovalo záměr, aby i v budoucnu zůstal diverzifikován určitý objem tranzitu plynu přes Ukrajinu.

Tohle  je  věcné  jádro toho  blafu a kvůli tomuhle si  ti dva  „vždycky  správní“  mašíblové  z redakce  Aktualne.cz   ministryni Novákovou  podávají! Jako nesvéprávnou  mišuge,  která nechápe, jak  svými  nehoráznými a  hloupými výroky   pomáhá  rozvracet  liberální demokracii  v západním světě  obecně  a  České republice zejména!

Aby přesně  tohle  vypíchli, přizvali si  „experty“  na  slovo vzaté.   Známého kremlobijce, dříve komunistu, násobného  cestovatele  do předlistopadového Sovětského svazu, včetně  speciálních zón s  uzavřeným přístupem a člověka vedeného  ve  svazcích  agentů StB pod  krycím jménem Plavec  a  dnes  europoslance   – Jaromíra  Štětinu. Který  to  hlídá ostřížím  zrakem:

„Myslím, že paní ministryně netuší, že Sputnik je zbraní hybridní války, kterou proti naší zemi vede Kreml,“ uvedl na Twitteru v reakci na rozhovor…

Dalším citovaným  je  Josef  Šlerka , takto  ředitel Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky.  Ten už  se před  nějakým časem o Kosu na Facebooku otřel… Nestačil jsem mu to tehdy  vrátit.   I ten vypustil  tu  správnou  a  žádoucí  oduševnělost :

„Nemyslím si, že by to měl nějaký politik dělat, slouží tak oficiálnímu propagandistickému kanálu Ruska,“

A do třetice  jiný podobný  osvědčený  Mikuláš, tentokráte  ze  Slovenska – jistý  Jaroslav Naď,   nominálně ředitel Security Policy Institute Jaroslav Naď, jehož výzkumný institut se zabývá bezpečností a ruskou propagandou na Slovensku,  který zařadil ruskou vládou financovaný server Sputnik mezi dezinformační a konspirační weby.

I  pan  Naď  je  velmi zajímavou  figurkou.  Byl to, pokud  se nepletu, on, který  vytvořil první seznam internetových  webů  šířících  ruskou propagandu a  fake  news  a dotvořil ho do úderné  podoby, kdy  začal  obesílat zadavatele  reklamy  na portály, které se jemu osobně  nelíbily s  tím, že  by jim tu reklamu měly  odebrat a tím přispět  k jejich  finančnímu kolapsu a zániku!

Jenže  tenhle  týpek před  týdnem tvrdě narazil.  Jeden  z  webů,  který byl takto  napaden  – Hlavné  správy,  se  ohradil a  šel s touhle šikanou  dokonce k soudu! A  ten  vydal předběžné  opatření, kterým nařizuje, že  Hlavné  správy musí  být  z toho  dehonestačního seznamu vlastizrádců  okamžitě  vyjmuty.  Nejde o rozsudek, zatím  pouze  o předběžné opatření.  Ale  i to, na  dnešním Slovensku docela  dost znamená! Minimálně  je  zjevné, že  jen  hodit na  někoho bahnem a  udělat mu Kainovo znamení  na čelo ještě  na jeho likvidaci nestačí!  Zatím. Zaplať Nejvyšší!

Takže  ten útok na ministryni  Novákovou, vedle  „dobrozdání“  tří   moudřeců, kteří  mají  z  protiruské  hysterie   slušnou a  nejspíš  jedinou možnou  živnost, stojí a padá s  tím,  že  byla požádána  oficiální  ruskou tiskovou agenturou o interview a dovolila  si ho poskytnout.

Daleko lepší a  pro republiku prospěšnější  by  bylo rozhovor NEDAT!  Zvláštní názor!  Kupodivu, když  šlo třeba  o dalajlámu,  tak stejné  Aktuálně.cz  se mohlo strhat, aby  obhájilo rozhovor a  přijetím nejvyššího  tibetského duchovního činitele tehdejším  bohužel ministrem kultury a milého krajana  Hermana. Ačkoli to kolidovalo  s okamžitými  oficiálními  zájmy České republiky.

Sdílím  názor  ohledně  dalajlámy.  Buď jsme suverénní stát nebo nejsme. Tím více mne  šokuje  ta  inkviziční  bigotnost a horlivost ohledně  rozhovoru pro medium, které  u nás   není postaveno mimo zákon!  Takhle  vypadá ta  liberální demokracie. Kdy novodobí Jakubové  Sprengerové a Jindřichové  Kramerové  protlačují do veřejného diskursu  své  „Malleus Maleficarum“- Kladivo na čarodějnice?

Zřejmě  by nás  rádi  vrátili zpět do  roku 1487….

Dále trestuhodně, neomluvitelně a  popravdě  odpověděla na položené otázky!  A  tohle  všechno  stačí k tomu , aby  byla  na  Aktuálně.cz  vláčena  bahnem!

Nedopustila se žádného úletu. Nepřestoupila  žádný platný  zákon  nebo  normativ. Jen v  rámci práva svobody  slova a práva   na informace / s kterým se  Aktuálně. cz často tak rádo  ohání, například  tehdy, když klade  svoje dotazy na Hrad/ udělala  rozhovor a  v něm mluvila pravdu!!!  Naprosto neodpustitelný  průšvih!

Obyčejnému člověku to  hlava pobrat nemůže.  Zejména  ne v okamžiku,  kdy  si  buď  doma  zapne plynový kotel nebo sporák  a  chce  se buď  ohřát nebo si uvařit třeba  kafe. Nebo obojí. Protože  co pamatuje,  měl přístup  a  dostatek plynu, jako energetického media, co jeho  paměť  sahá.  A  co ho Rusko, resp. Sovětský svaz  do tuzemska – dodává!

Vlastně  prrr  vlku  zvolni,  jednou  to bylo knap!  Pamatuješ? Ano, v  roce  2009.  Kdy Ukrajina neplatila  a KRADLA plyn z  ruských  dodávek  do Evropy!

Nebýt  této krádeže,  nejen že  by  si nešlo  vzpomenout na nějaký  výpadek  ruských plynových dodávek, ale  neexistoval  by  Nordstream. Ani  1 ani 2.

Ale  co je zjevná a ověřitelná pravda proti mínění  zmíněných  psáčů  a  jejich  patronů typu agent Plavec, Šlerka  nebo Naď?

Pro ně  rozhovor pro Sputnik  je nejspíš nejméně  něčím jako vyzrazením mobilizačních plánů  státu.

A proč že je  ten Sputnik a konkrétní článek s ministryní české  vlády  nebezpečný?  No především proto, že  existuje  česká  verze Sputniku. Kde onen rozhovor  byl otištěn. Takže  hloupý a  zanedbaný a neuvědomělý  český  čtenář  bude dezinformován a  manipulován, ve  smyslu , že  Rusko dodává  do Česka spolehlivě  plyn a  že    Nord stream spolehlivost dodávek ještě zvýší!  Protože  obchází  nevypočitatelnou Ukrajinu a  eliminuje zavedené  zvyklosti  ukrajinské oligarchické  věrchušky – získávat  cizí  majetek  „za pět prstů“. Jak  prokazatelně  nekompromisně a setrvale  činí. Takže  Ukrajina  patří  mezi nejzkorumpovanější země  světa.

Fakt, od  ministryně  české  vlády  neslýchaná  drzost a idiocie!

Nemohu si pomoci, přemýšlím o tom, zda oba  novodobí  vymýtači ďábla   a šiřitelé té  „jediné  správné  informace“ jsou přímými potomky  těch  dvou sepisovačů Kladiva  na čarodějnice.. Pokud ne   pak  bych hádal na  příbuznost /a  to dokonce vnuci  nebo pravnuci/ obecně  známého,  naprosto výjimečného zjevu  české  žurnalistiky  – jistého Dušana  Jasánka,  takto redaktora  časopisu  Rudá vatra….  Stejný  způsob myšlení,  stejně  progresivní slovník, stejný  rozhled a oduševnělost. Jen jsem netušil, že  se nám  v  21.století  vrátí  ta  Rudá  vatra. V podobě  Aktuálně. cz

Vymývání mozků prostě  fungovalo  vždycky a  všech  mocných.  Kupodivu, v tomto případě  je obětí  ministryně  české vlády. A  soudy o ní vynáší  registrovaný  estébácký  agent,  jakýsi krotitel  informačních  hadů,  a slovenský samozvaný  „náboženský“ policajt!

Paní  ministryni  Novákové se ještě  jednou omlouvám. Za sebe, ale  i za Rudou  vatru, pardon –  Aktualne.cz, její  dva redakční Dušany  Jasánky, agenta  Plavce, šlerku a bigotního vechtra Nadě.

Vše nejlepší k MDŽ  paní Nováková.

 

Dodatek z pátečního poledne!

Musím si vzpomenout  na  další pořekadlo mojí  babičky. – když  jsi někde mezi lidma a narazíš na jednoho blbce, bud  si  jistej, že  jich kolem běhá celej houf!

Byla  to  ženská  s tvrdou školou života a sama  vychovala  tři dcery. Nikdo s e  s  ní nemazlil a  ona  také s nikým. Věděla  ovšem svoje.

Proč  zrovna  tohle  dávám  jako doplněk?  Protože  jsem na  Parlamentních listech narazil  na  doplnkovou informaci,  k tomu co předvedlo  Aktualne.cz.

Okamžitě  zareagoval a iniciativně  se  připojil  jakýsi dosud  mně  neznámý  intervjůk  z České  televize

Výstřižek

Prostě  šmok chce být  důležitý  a tlačí  se dopředu, aby  si ho taky  všimli!   Aby byl  v  tom honu  na čarodějnici taky  vidět!

Mimochodem, ministryně  mu  před  měsícem nedala interview? Ta  hrůza!  Nediskriminuje  vona nakonec  ČT?  No, já  když si rozkliknu tohle, tak mi vyjde, že  nikoli. Protože tam se uvádí, že  Marta  Nováková  dala  ČT  14.2 a  15.2. dokonce dva  rozhovor po sobě. Na stejné téma, z  kterého ČT ovšem odvysílala  až to druhé, kterým jí pěkně zavařila! Když se  chytla  neobratného výroku a vytloukla  z něj senzaci. Která by s e nedostavila, pokud  by  do éteru šel hned  ten první  rozhovor!!!

Takže  kdo   s kým hraje nepoctivě a kdo koho  tahá za  nos?

Nikdo, kdo  chodí na Kosu  třeba  jen  týden, mne nemůže  podezírat,  že  jsem fandou  Andreje  Babiše  a kteréhokoli zaměstnance politické  divize jeho Agrofertu. Jdu po něm a jeho podržtažkách tak  tvrdě,  jak to jen  lze, pokud k tomu naleznu věcné  argumenty. A určitě  to tak  budu  mít  i nadále.  Prostě  Babiš  v politice  je megaprůšvih a zlo.  Což ovšem neznamená, že  budu podvádět  ty, co Kosu navštíví, abych  prezentoval polopravdy, domněnky nebo něco  vytrhával  ze  souvislostí, jen  abych našel vhodný  klacek. O  vyslovených lžích a zamlčování informací nehovoříc.

Což  předvedlo Aktualne.cz  a nyní  se přidal svým ublíženeckým žalobníčkovským fňukáním   i  jakýsi Marek z Kavek.

Ovšem jeho fňukání  a žalování  neostalo oslyšeno! Okamžitě  zareagoval a například pražská poslankyně  za Piráty  Richterová.  Zřejmě taky  studnic e vší moudrosti:

Výstřižek

Pozadu  nemohl zůstat  ani můj  současný  veleoblíbenec  z Kavek –  Szanto, který jak mi  bylo sděleno, se  cítí mým  nedávným článkem o jeho vymývání  mozků diváků ČT  z  Ukrajiny , být  uražen…

Takže  si dáme i jeho:Výstřižek

 

Přidat musím  také  Honzejka  z  Hospodářek. I  ten  ví, co se  smí  a  co  ne:

Výstřižek

A to by bylo, aby se neozval  vší moudrosti a  jediné pravé víry  futrál  – Jakub  Janda

Výstřižek

Ptám se  sám  sebe  co  je  to za s tát  a systém, kde  si nárokují  samozvaní   a  samojmenovaní  policajtíci  té jediné  správné  víry určovat  druhým s kým mohou mluvit, co  mají nebo nemají  říkat a  co  si mohou a nemohou myslet?! Jaký  je  rozdíl mezi nimi  a  bolševikem?

Ostatně pro všechny  tyhle  ještě  jedna  zásadní informace,  jak to bylo s  tím rozhovorem  ministryně  Novákové pro Rusy – cituji z  tiskového prohlášení MPO:

Marta Nováková neposkytla rozhovor pro web Sputnik, jak se objevilo v českých médiích, ale poskytla rozhovor, stejně jako její předchůdci v minulosti, agentuře RIA Novosti….

Učinila tak prý písemně před plánovanou návštěvou ruského ministra průmyslu a obchodu Denise Manturova. Ministerstvo přiblížilo, že rozhovor předcházel jedenáctému zasedání česko-ruské mezivládní komise a jednalo se o tradiční gesto vstřícnosti předcházející diplomatickým jednáním…..

…… Rozhovor byl z agentury RIA Novosti převzat serverem Sputnik, jako jej mohlo převzít jakékoliv médium,“

Co si to ta  ženská  na koštěti  dovolila?!!  Že, vy věčně  bdělí   vechtři pravé víry?!

Kdybych měl volit  přirovnání,  toho, co  tahle  banda  fanatiků vyvádí, napadá  mne  jediné.  V řadě  islámských zemí,  kde si na potrpí na jeho rigorozní formu j e žádoucí ženu, co zhřešila, ukamenovat. Porušila  dobrý  mrav  a pošpinila  rodina  Proroka  stykem s  nepravím. Bij a bij  tu mrchu  kamenem do hlavy!

Totéž předvádí  u ministryně  Novákové  Janda, Szanto, Richterová, Honzejk, Marek,  Plavec, Šlerka, Naď a  přirozeně Ťopek s Pokorným. Ti poslední dva  to kamenování zahájili. Ti  další se s  fanatismem hodným  džidádisty  Johna ochotně a  rádi přípojili!  Bí a bí Novákovou do hlavy!

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.