Nevtip k výročí 20 let v NATO


Jo! Nejlepší gagy  píše  opravdu reaálný život. Viz následující čerstvý mail.

Ahoj Vlku,

posílám Ti osobní zážitek z oslav 20-ti let V NATO. Začalo to hned ráno. K nástupnímu ostrůvku přijela tramvaj ozdobená naší vlajkou a  vlajkou NATO. Totéž na autobusech. V pražském Metru na každé druhé zastávce jsme byli informováni o té radostné skutečnosti, že je to dnes právě 20 let co jsme se stali členy mírotvorné NATO. Pro ty inteligentnější z nás a turisty následovalo stejné hlášení v angličtině.

Následovalo pak další hlášení o tom, kde se z Metra a do Metra dostaneme jen s obtížemi, protože jsou rozbité eskalátory (nejsou náhradní díly). Zkrátka pražský dopravní podnik se opět vytáhl.

Na Tv se dnes ani dívat nebudu. Je mi smutno, jako nikdy. Takovou podlézavost, jíž je člověk v poslední době svědkem jsem ještě nezažil.   „Ne nejsme na kolenou, ryjeme držkou v zemi“.

Ahoj H.

A na internetu  jsem objevil tuhle  aktuální fotografii!

co já vlastně měl a mám proti komoušům? No snad  si,  až  mi dá  skleněná  Roza se  starým Altzheimerem  na  chvíli pokoj, vzpomenu!

Aha  , už  vím , nebyly  banány a toaleťák….  Ještě  že  ten  klopapír  je  nyní v  dostatečné  míře, neb  hrozí,  že .. no však víte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.