Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Po dvoutýdenní přestávce  dnes  opět dojde  na Hodinu  vlka. Tradiční  formát, tradiční  čas.   Takže  s Borískem ve  20,30 hod.

Téma? Já  myslím, že  dostatečně  zajímavé  – Česko demonstrativně  slaví  20 let v NATO,  Slovensko 15 let.

Tak si  o těch  20/15 létech popovídáme. Rozeberem jestli je  a  eventuálně proč  slavit. Nebo třeba  to, jak jsme  ši nejsme  ohroženi.  Případně  kým.

Pokud  vás  to zajímá  nebo si k tématu budete   chtít  sami něco  říci nebo  napsat,  pak se  s Borískem těšíme, že  se  dnes  večer potkáme.  Jestliže  chcete  jen poslouchat, jste  vítáni neméně.

A nyní, ač nerad,  se zase na  vás  musím obrátit  se standardní prosbou. Respektive, než  tak učiním,  musím nejprve poděkovat a  hodně poděkovat. Minulý měsíc  v únoru jsem  vás požádal o  finanční  pomoc, protože  Borískův  finanční tachometr  vypadal  skutečně  zle. Díky  všem, kteří s e rozhodli  přispět  to nakonec  dopadlo téměř dokonale – bez  200 eur  se vysbíralo  celých 8000!!! Zázrak! Moc  děkuji  za  to, že  jste  jej  způsobili.

Nicméně  máme  polovinu března  a  Slobodný vysielač  zatím vykazuje  finančně  toto:

Kdyby  to takhle  mělo zůstat nebo  dojít  v závěru měsíce ve stejných intencích  – no radši nemyslet.  Takže  znovu  volám  – pomozte  prosím. Nikdo jiný než  vy  pomoci  nemůže. Bez  vás  Slobodný  vysielač  má jen dvě  volby, jednu nepřijatelnou a jednu přijatelnou

Nepřijatelná:

stát  se nesvobodným, takovým,  kterého  by  si někdo jako propagandu platil

 

Přijatelná:

Skončit pro nedostatek prostředků.

 

Jak znám  Boríska, ten nikomu poskoka a slouhu dělat  nebude. Nemá  to zapotřebí.  Ale umím si celkem  snadno představit,  že  v okamžiku, kdy  nebude dost  na provoz rádia, tak prostě  odvysílá poslední relaci, zamkne  studio a bude  vymalováno. A   mediální prostor  holt  definitivně  ovládnou  ti  věčně  správní. Nevěřím, že  tohle  chcete. Proto si  dovolím připojit  následující  čísla  účtů:

Číslo účtu pro Českou republiku

Číslo účtu: 2500269240 / 2010
Variabilný sybmol: 2004000001

 

Účet pre Slovenskú republiku

Názov účtu: Združenie ľudí za lepšiu budúcnosť
Banka: Všeobecná úverová banka, a. s.
Číslo účtu.: 3573707656 / 0200
IBAN: SK08 0200 0000 0035 7370 7656 / SUBASKBX (BIC/SWIFT)

 

Předem děkuji za pochopení.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.