Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Po přestávce minulý  pátek se  vracíme s Borískem k Hodině  vlka. Na tématu jsme se dohodli už v pondělí – nemůžeme  dát nic jiného než závěrečnou zprávu Muellerovy  vyšetřovací komise. Už proto, že se potvrdilo to, co jsme komunikovali na Slobodném vysielači a Kose,ohledně amerických prezidentských voleb, celé dva  roky.

Osobně  si myslím, že k tomu přibalíme i   Trumpovo uznání suverenity  Izreale nad Golanskými výšinami. Z mého hlediska  to patří dohromady. Ale  uvidíme, k čemu nás  pustíte svými eventuálními dotazy, jestliže  si nás  večer, ve  20,30 hod. naladíte.

Musím ale  skončit stejně jako včera – zopakuji svou prosbu o podporu.

Finanční tachometr  si razantně  zrychlil a já  jsem nesmírně  vděčen všem, kteří se o  to zasloužili během jednoho jediného dne. Ale stejně  je  to pořád zcela  nedostatečné

 

Je poslední pracovní den měsíce.Moc  se už  asi zachránit nedá, ale  něco přeci. Je jen jeden Slobodný vysielač, jediná rozhlasová stanice, kde vás nikdo neotravuje  reklamou, ani se vám nesnaží vnutit  svůj názor, ani vás nikdo nešikanuje  za názor jiný. Má zaniknou nikoli kvůli posluchačskému nezájmu, ale  jen kvůli nedostatku peněz?

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.