Kdo v týhle zemi vládne?


Nechtěl jsem dneska  psát a už vůbec ne pouštět na  sklo  dva  příspěvky, ale musím!

Stojím totiž před  naprosto triviální otázkou– kdo v  týhle zemi  vládne? A  s ní je nutně  spojena  druhá- jsme ještě  jakž takž  svobodná a nezávislá  republika  nebo nám  zapomněli říci,  že  jsme  opět Protektorát  Čecha  Morava?  Tentokráte  protektorát  nejspíš  „lidový“,  který  je  pod  ochranou  Čínské lidové republiky?

Jinak totiž nelze  interpretovat to, co se  ve  čtvrtek odehrálo na Ministerstvu průmyslu a obchodu. Zástupce Tchaj-wanu musel na žádost čínského velvyslance opustit středeční setkání zahraničních investorů se zástupci českého ministerstva průmyslu!!!

Důvod? Že je to v zájmu České republiky, respektive v zájmu hladké cesty prezidenta Miloše Zemana do Číny, jež je naplánována na 24. až 28. dubna!!!!

A ministryně  Nováková promptně  vyhověla….Tchajwanec musel  jít….

Před pár  týdny  jsem si jí tvrdě  vypůjčil kvůli  mobilním tarifům. Následně  se omluvil… Po tomhle incidentu soudím, že  by měla  být definitivně  okamžitě  vykopnuta  z ministerstva, protože  soudit jí za  vlastizradu docela  určitě  nejde. A  paragraf  na  trestný  čin  znevážení  republiky  v cizině, nadbíhání  cizím zájmům, či nějaký podobný,  který  by  pasoval lépe a  vystihoval, co tahle  ženská  provedla, nemáme. On opravdu zákonodárce nemohl ani v nějakém divokém rauši předvídat, čeho jsou  současní vrcholní čeští politici ve  svém úsilí  lézt  do cizích pozadí, schopni.

Když  myslím  vrcholné  české  české politiky, tak  nemyslím tu  paní, co má pořád  v šupleti ministerské  razítko , ačkoli by tam měla  mít  tak nanejvýš  lupeny  do pavilonu opic  v zoo,  nýbrž  ty  dva  vyšší  nad  ní.

Jeden jí  jmenoval do ouřadu, druhý je ten, jehož  návštěva  na  ponížené audienci v Pekingu by byla  prý nějak ohrožena a nemusela  by  být hladká! A  byla  důvodem k té nebetyčné trapárně.

No možná, že by mu tentokráte  nepřistavili  golfový  vozík a musel  by  jít  kus  pěšky, nebo by na něj nepočkali s  nějakým focením… nebo, nedej osude – Kellner  by  dál nemohl přes  čínskou větev Home kreditu prodávat  Čínanům spotřebitelské  úvěry, aby  si mohli nakupovat spoustu všelijakých  zbytečností jako my!  A mohl by  zchudnout! O ta hrůza! Nebo  by čínský CITIC  mohl odejít  ze  Slávie, co by  dělal  Luftjarda? Nebo  by  Čínani mohli zmizet od  Soukupa  z toho Barrendova a on by  musel zavřít  krám  a  Zeman by  tak přišel o svou  osobní servilní  televizi. Či by hrozilo,  že    J and  T by  ztratili svou  čínskou spojku  na  všelijaké  kšefty?   To by tedy  byla  rána nejen  české, ale přímo světové ekonomice!  Protože  žádný jiný  užitek z té  úžasné a  těžce servilní  Zemanovy  ekonomicko diplomatické  ofenzivy, jak tomu  říká on, ačkoli jde o  obyčejné trapné a  směšné poklonkování před  Pekingem, z toho evidentně  nevzešel.

Osobně  jsem si myslel,  že  vrcholem  naší  české  předposranosti  před Říší středu byl onen  pro nás  urážlivý, devótní a podbízivý dopis  čtyř  do Pekingu, kterým jsme  se omlouvali, že  jsme si dovolili do země  pustit  Dalajlámu!  Který se svou servilností a vtíravostí plně  vyrovnal  neblaze proslulému  Zvacímu dopisu Bilaka  a spol. Jen naštěstí /ještě/ nepřijely čínské tanky.

Nyní  už  jsme  zase o pořádný krok v  čínském pozadí  dál – českého ministra  postaví  do  haptáku zdejší  čínský místodržící a  určuje,  s kým tahle země  smí a nesmí jednat o investicích!!!! A ministr, aby  náhodou  Zemanova ponížená  audience   proběhla  hladce a on se  třeba,  za trest nedostal  ke klimpru,a by  zabrnkal  Číňanovi  do ouška  Sentimental Journey, kdyby čínskému místodržícímu nebylo  bleskově  vyhověno, se náhodou nerozzlobil, promptně  vyhoví. Jako vrátná v  baru někde  v Perlovce nebo na  E 55!

O  ještě  stále na Kosu chodící  zbytky  příznivců  Svědků Milošových se  nepochybně  pokouší  mrákoty, co jsem si to k jejich za  živa svatému zase  dovolil! Jejich problém,  oni ho přece  volili kvůli tomu, že jako jediný  chrání  české zájmy…

Tak jo!  Teď  to máme  černé na  bílém, jak!  Neznám od převratu nějaký  podobný  incident, kdy  jsme  celému světu ukázali,  jak si nevážíme  sami  sebe a jak s námi lze  snadno mávat! Dokonce u nás  doma!  Jak  asi  vystupujeme  suverénně  v zahraničí?  Ještě  si budeme  stěžovat na USA,   NATO, Brusel, Evropskou unii, Merkelovou, Macrona a kdo ví koho, že  nám berou suverenitu a  dovolují si?  Nebo se konečně  proberou ze  svého rauše  zemanisté a pochopí, co opakovaně protlačili na Hrad? Co je ten  mstivý stařec zač a  jak to  republika reputačně odskákala? Už  se těším jak za nějaký  čas pronese,  že té  Číny  lituje,  stejně,  jako prý lituje povolení  k bombardování Srbska?

Strašné, obludné, odporné a nechutné!

Jediné  správné řešení  by bylo okamžitě  Novákovou vykopnout z  funkce  velkým obloukem. Aby  konečně přestala  škodit.  A  omluvit se  Tchaj wancům  a  just s nimi  podepsat  pár  dobrých dohod. I když nebudou sponzorovat  fotbal a  čeští oligarchové  si asi  ani nelíznou.  A  nechat  Zemana  ať to  má v Číně jak chce. Jeho osobní věc! I  kdyby  si ho tam měli nechat.  Republika  z  jeho aktivit v té dálce má  jenom ostudu. Opakovaně.

Novákovou by  musel  vyhodit  Babiš. Ale proč? On by popudil toho na Hradě. A  pořád ho ještě  potřebuje. Spíš  čím dál tím více, protože  má  vedle  svých  skandálů ještě na  krku nově Faltýnka a Kapsche a  vyšetřování v  Brně. A  Zeman mu už  hodně vyšel vstříc,  když  zahájil tažení proti  státnímu zástupci  Ištvánovi a snaží se jej  momentálně  zdehonestovat, jak to jen jde.    A přitom  soudy  už tak  zmákl, jdou mu   tak pěkně  na ruku viz –

Pokuta za propagaci knihy a filmu proti Babišovi platí, potvrdil soud

To jsme  to pod  Zemanem a  Babišem  dopracovali! Už se těším, až  zemanisté a babišáci  začnou zase  rozumovat o národní  hrdosti, samostatnosti a  demokracii!

A  co takhle , kdyby  si položili stejnou  otázku jako  já?

Kdo v týhle zemi  vládne?

Něco podobného  jako současný  čínský  místodržící si tady naposled  dovolil Červoněnko. Určitě ne za posledních 30 let žádný  z amerických  velvyslanců  nebo velvyslanec  EU v  Praze. O Germánech  a  Frantících  nemluvě!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.