Veselé Velikonce vám všem


dnešní Kosa  je  v režii pana Lea K.

Za sebe i ostatní  autory  Kosy  si vám dovoluji popřát hezké, veselé, rozpustilé, laskavé,milé, příjemné, plné  nových radostí, porozumění  nadějí i nového života, kontaktu s blízkými a  milými, odhozených chmur a  starostí. Zkrátka  takové, jaké je  chcete  mít!

Je  jaro, tráva  už letos  nebude zelenější než  je  právě  dnes, stromy krásnější a  vzduch voňavější.  Takže pomlázku do ruky a  hr na ně, aby nám neuschly! A vy  dámy, nastavte  pozadí a  připravte  vajíčka a klidně i v  destilované formě. Dokud  to zákon nezakazuje.  Gender tety a  strejcové  už  jsou jistě  ve  střehu, co to ti barbaři z Čech  zase  vyvádějí. kdybyste si mysleli, že  přeháním,pak  ani trochu. Ve  Španělsku, konkrétně  v  Barceloně už to vzali do svých  rukou. Jakýsi spolek školních matek zatlačil na vedení jedné ze škol a to se následně rozhodlo z knihovny vyřadit na 200 závadných knih, včetně pohádek. Proč mají být vyřazeny? Jsou prý příliš sexistické. Vyřazení se dotklo jak Červené karkulky, tak Šípkové Růženky.

Prostě – hezké  Velikonoce  nám všem přeje  vlk a všichni autoři a  autorky Kosy. Užijme si je  dokud  můžeme. Dneska už politiku necháme koňovi. Má větší hlavu. Ostatně, je  o tom řeč i v  druhém dnešním článku.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka, Země Lea K. se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.