Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Poslední Hodinu  vlka  jste  mohli  slyšet před  3-mi týdny.Minulé  dva  pátky místo ní běžely  jiného relace.  Takže  už  jsem se docela  těšil, na  dnešní  vysílání.

Co bude jeho obsahem? Určitě  Ukrajina,volby nového  prezidenta, peripetie s  tím spojené, možná  očekávání výkonu  funkce  komikem, který  už  nebude hlavu státu  hrát, nýbrž  reálně představovat, reakce na  jeho zvolení  ve  světě  i u nás.

Je  toho  docela hodně, co lze  říci.

Dalším bodem, který s Borískem bychom měli zmínit, protože  jsme se k tomu ještě  nedostali, je Muellerova zpráva, která byla  konečně  uvolněna  pro veřejnost.I tady  je  co komentovat.

Ale může  být, že  Borísek se bude chtít více   bavit  o vlně  atentátů na  Srí Lance.Taky  v pořádku. Protože  to byl jeden z vůbec největších teroristických masakrů v lidských dějinách  vůbec.

A ještě další  věc  má náčelník na srdci – jeden velmi razantní  názor  prezidenta  Teflona, pardon  -Macrona. Jaký?  Nehte  se překvapit.

Tak minimálně  tohle  se  nabízí  jako  témata akutní a   aktuální. Co z  toho  stihnem? Netuším. Do značné míry  to závisí na  vás  – potenciálních posluchačích. Kolik  vás  přijde  celkem a kolik se pak zapojí  do mailové nebo telefonické diskuze. Jen si říkám, že kdybychom měli vyčerpat  všechno,  co jsem uvedl, tak si nejspíš  budeme muset  v  sobotu, v půl páté  ráno  říci   s Borískem – no, noc je ještě  mladá, dáme ještě  dvě  hodinky…

Jsem si  jistý  tím, že  pro někoho  v tom  čase opravdu noc  mladá  být  může, ale  já na ni už nejsem dost dlouho  dostatečně  mladý.Bohužel.

V  každém případě – začínáme, jako vždycky -ve  20,30 hod. Přiďte pobejt, jak říkají  na  Chodsku.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.