Česko ochráníme tvrdě a nekompromisně!


Do eurovoleb  už  zbývají  jen  hodiny a  Kosa  se jim ještě nevěnovala!!!  Skoro neuvěřitelné Nikdo nepochybuje a průzkumy  to ostatně  potvrzují,  že  hlavním  favoritem  je  ANO  šéfe!  a že  bude disponovat za  Českou republiku nejvyšším počtem křesel v  novém europarlamentu. Díky ignoranci  voličů.  Těch kteří se před léty a  vlastně dodnes spokojili s  laciným sloganem -ANO bude líp! Andreji Babišovi zejména.

Jejich  Andrej jim nelhal. Jemu  skutečně lépe je, výrazně  lépe! Podle  Forbesu  za  dobu svého  angažmá v politice rozmnožil svůj, bez tak už  obrovský,  majetek z  2,4 miliardy  dolarů (2014)  na 4,6 miliardy (2018) . Tedy  v podstatě  2x….

Dneska  titíž  slyší na  další Babišův  jednoduchý  blábol -Česko ochráníme!  Tvrdě  a nekompromisně!

A buldové  jsou  nadšeni a  tomu hodnému  Andrejovi, co je  přece chrání, to nahází  znovu!  Triviální,bezobsažná,ba  hloupá  hesla  v politice, nejméně  té  české, zabírají  s účinností, o které se  žádnému  z moderních léků nebo léčebných postupů nezdá. A také s  vedlejšími ničivými účinky,  které  svou devastující  silou překonává  i  obávané  chemoterapeutické  dryjáky,kterými je  v  posledním zoufalém stadiu  vyháněna  rakovina.

Rozhodl jsem se  dnes tenhle  Babišův  blábol podrobit  určitému jednoduchému  přezkumu.

Babiš  prostě  sází  na osvědčenou metodu – na vyvolání  strachu, který on následně  zažene. Jako  pohádkový  Honza   bájnou dvanáctihlavou  saň. A vypráví proto svou pohádku. Hloupou a  průhlednou, ale  v  Česku funkční.

Nejlepší  je  vždy  měřit podle  skutků. Co  Češi chápou jako největší ohrožení  ze  strany  EU? No přece migranty! Proti  těm Babiš  vždycky  a nekompromisně bojoval.. Nebo snad  ne??

Sice jsem to tady  už  dával mnohokrát,ale  dám to znova – lidé mají krátkou  paměť  proto zopakuji znovu  autentický  citát z 12.září 2015, kdy migrační  vlna  vrcholila a  kdy  se mělo přerozdělovat do všech zemí:

Uprchlíci po svém příchodu ale podle něj můžou najít uplatnění v ekonomice.

„Máme 18 tisíc volných míst pro pomocné dělníky. Pokud naši občané nechtějí obsazovat tyto pozice, tak ano, proč ne,“ řekl o možnosti zaměstnávat běžence v Česku.

Takhle nás  tehdy  chránil…

Jedničkou a  dvojkou na  jeho kandidátce pro evropské  volby  jsou současné europoslankyně  -Charanzová a  Dlabajová.  Tyhle  dvě  dámičky   podpořily  svými  hlasy  návrh na zahájení řízení proti Maďarsku, podle něhož by mohla být Maďarsku odebrána hlasovací práva v Evropské unii.

Babiš  prý byl s jejich postojem  velmi nespokojen a  v televizi  se tvářil velmi rozhořčeně. Takže  tím, že  nyní jim přidělil první dvě  místa na svém  volebním lístku nás opět  chrání.. Tvrdě  a nekompromisně!  Hlavně  že pipiny  poslouchají! Tvrdě a nekompromisně!

A  Bláboliš  sám? Ten  na  českého bulíka, co mu  zchroupne  úplně  všechno vytáhl třeba  tohle:

Tomu nelze  odolat!

Tak to přezkoumejme! Německá  veřejnoprávní televize   ZDF  nedávno vysílala  velkou  reportáž  věnovanou  Babišovi a  jeho podnikání. Už  jsem se o ní na Kose  zmínil. Mimo jiné  tam konstatuje,  že

za dobu, kdy je Babiš ve vládě, se téměř zdvojnásobil příjem Agrofertu z evropských fondů

Nepochybuji, že  Babiš  hubu  držet v  Bruselu nebude. Ovšem pouze  za  předpokladu naplnění  alespoň jednoho ze  dvou následujících  předpokladů:

-že až  komisař Oettinger  konečně  uvolní závěrečnou  zprávu o šetření EU ohledně  Čapího hnizda, bude  jasně konstatováno,  že  Čapák je podvod a nic než  holá a drzá krádež

-že  by mu  dotace  byly zastaveny a  Agrofert je musel  vrátit, protože  Babiš svým střetem zájmů porušuje  unijní dotační pravidla!

To by  pak byl Babiš  v Bruselu  opravdu hodně, ale  hodně  hlasitý a hubu by nezavřel!

I když.. no i když  člověk si u něj  nemůže  být  ničím jistý….

Nedalo mi  to a podíval jsem se do poslední  výroční auditované  zprávy  o  hospodaření  Agrofertu.  Je veřejně  dostupná na portálu justice.cz. Speciálně mne zajímala  strana  55, kde je jedna moc  pěkná tabulka. Má  číslo 21 a jmenuje  se Členění  výnosů podle odvětví. Dovolím si ji vám předložit, aby  bylo jasno,jak nás  asi tak Babiš  reálně  může a  chce  chránit před  tou zlou  Evropskou unií!

Předpokládám, že  vidíte  to, co já.  Že  Bláboliš  ve  třech hlavních segmentech  svého podnikání – potravinářství, zemědělství a  především v chemii má naprosto dominantní tržby v zahraničí,v  zemích  Evropské unie!!! Kdyby unie nějak sankcionovala  Českou  republiku, tak by se jeho podnikání  okamžitě  zhroutilo!!!!

Tohle  nám přece dává  jistotu, že  ON bude hájit české  zájmy oproti  těm unijním, že?

Kdy  jste  slyšeli  naposled  větší blábol?  Tááákovýhle  fousy Babiši!!! Už dlouho jsem  neviděl nikoho, komu  by se od  huby  tak prášilo jako Andymu! Ale on je  teflonový, po něm  sklouzne  opravdu  úplně  všechno!

Hospodářské  noviny  s ním nedávno přinesly  obsáhlý  rozhovor

Česko ochráníme před nesmysly z EU, třeba před výrobou elektromobilů, říká pro HN Andrej Babiš. Pro snížení emisí přitom hlasovali jeho ministři

Je  bohužel placený,takže  si z něj  lze  přečíst  volně  jen  malé  torzo.

Už  nadpis  je  vše  vypovídající. Tak  Babiš  ochrání   Česko před  nesmyly  typu  eletromobily?  Vážně?  On jako poručí  VW , Korejcům v Nošovicích nebo Francouzům a  Japoncům v Kolíně, že  jako  když s e rozhodnou u nás  skončit  výrobu  auťáků se spalovacími motory,  že  je  musí produkovat  dál?!!! Nebo snad   zakáže  dovozcům a prodejcům  aut  elektromobily  u nás  prodávat? Už  se těším  Bláboliši! Už se těším! Nehledě  k tomu,  že  prý nás  ochrání před  tím, co  před krátkým časem odhlasovala  jím vedená  vláda!!!

Škoda, že  sem nemohu dát  více než  tenhle  krátký a neúplný  zlomek:

Takže pozor  pozor!  Ona  to odhlasovala  vláda, ale  Babiš  za  to nemůže. To jeho ministři, kteří nezvládají  řídit  svůj  úřad, takže  jejich  podřízení  si dělají  co chtějí  a  tupým a  hloupým Babišovým ministrům  záměrně  podsouvají  kde jakou , Česku nepřátelskou pitomost protože  ví že  tupec  ministr  jim to podepíše. A  Babiš  a jeho vláda odhlasuje!!!

Inu vláda odborníka  a odborníků jak má  být!!!  Babiš  opět  nic!  Ten nikdy  za nic nemůže. Všechno ta  mafie, co se proti němu  permanentně  spikla  a spikává!To  fakt nemá  chybu.  Ale  Koblihové mu  to opět  zbaští!  Naprostý  bizár!

 

A to nejsme  zdaleka  u konce. Na internetu můžete  vidět také řadu upoutávek ve  stylu telefonických sms. Mezi  Blábolišem a pipkou  Charanzovou.  Některé  jsou  fakt  úderné!  Dám pár  vzorků:

Tak Andrej nás  přes  Charanzovou ochrání před  dvojí kvalitou potravin? Vážně?

Před  pár  týdny  jsem zveřejnil článek

Opravdoví hrobaři EU

Tam je  doloženo,kdo se  z  českých zástupců v  EU  staral o odstranění  tohohle  chucpe a  kdo naopak pohřbil původně  navrhovanou tvrdou  evropskou směrnici,která by  tomu udělala  přítrž!  Ten, kdo za  věcí opravdu důrazně  šel a kdo ji dostal na listinu závažných  agend  Unie  byla  poslankyně  soc dem  Sehnalová. Ten kdo vyjednal „kompromis“, který  je prohrou, byla eurokomisařka  za  ANO Jourová!  A záda jí  kryly  Charanzová s  Dlabajovou! Babiš  z toho mohl  udělat kardinální problém na  Evropské  radě a hrozit  vetováním  unijních návrhů, pokud  nám nebude , ohledně odstranění dvojí kvality – vyhověno!

Tohle je  holá realita, jak Babiš s  Charanzovou  chrání  české zájmy  a bojují proti dvojí  kvalitě potravin! Tvrdě  a nekompromisně.

Kdyby  byl  Babišův  český bulda  trochu  chytrý a  měl trochu  paměť, možná, že by mi položil otázku – ty  vlku a  proč  to ten Babiš neudělal?

Mohl bych ho odbýt poukazem  na  tu  výše  předvedenou tabulku tržeb  Agrofertu.  To je naprosto postačující  vysvětlení. Ale možná   pro rodinu Novákovic  odkudsi příliš  abstraktní.  Dám  příklad stejně vypovídající, ale  pro ně  daleko lépe  uchopitelný.

Nedávno časopis  dTest testoval salámy  Vysočina.  Anjehře  dopadl salám, který vyrobil Masokombinát  Krahulčí. Ze skupiny  Agrofert!  Cituji:

V testu obsahu masa propadl pouze jediný výrobek. Zatímco masná vyhláška nestanovuje žádné minimum, kolik gramů masa by mělo být použito na sto gramů salámu, je zakázané uvádět na obalu špatné informace.

Jenže právě to se hříšníkovi stalo. „Pomocí chemické analýzy jsme nechali v laboratoři změřit obsah masa. Kromě jednoho případu odpovídaly deklarované údaje na obalu skutečnosti. V salámu Krahulík Vysočina Hodice 1967 laboratoř naměřila místo slibovaných 133 gramů masa na 100 gramů salámu jen 116 gramů,“ komentuje Hana Hoffmannová a dodává: „Tento výrobek navíc zákazníka nepravdivě informoval i o obsahu tuku.“

Údaje od agrofertní  firmy  pro spotřebitele  prostě lhaly. Spotřebitel je pro Agrofert  zřejmě  blbec, který si nechá  valit  šrouby  do hlavy. A  sežere  taky  všechno. A  ještě  dá  Andrejovi ve  volbách  hlas.

Namítáte, že  se  to může  stát, že  jde o ojedinělý  kus z jinak dobré  šarže? Omyl  vážení!  Už  v  říjnu 2014 jsem publikoval článek

Jaký je rozdíl mezi MfD a buřtem?

kde najdete  toto  video

Jeho výpověď , ohledně  Babišových bezmasých špekáčků je  zcela  jasná. Takže  sotva  náhoda. Já bych  řekl – důsledně  dodržovaný  trend!

Doslova  drzost je  pak tohle:

Tohle je prostě  do nebe  volající!! Volání do zahraničí  bylo zlevněno evropskou směrnicí k 15.květnu  t.r. Tedy před pár  dny. Díky  rozhodnutí a  tlaku  Evropské komise!   Prim v  tom hrála eurokomisařka pro digitální ekonomiku a společnost Marija Gabrielová. Nikoli někdo z  ANO. Babiš si neumí, na  rozdíl od  Evropské unie    s telefonními operátory  poradit  ani  doma, přes  všechnu svou  velkohubost, viz  ceny  za  data, která jsou pořád  v ČR jedny  z nejhorších v  rámci celé Unie!  A  najednou   on a jeho lidi vybojovali  levnější volání do zahraničí pro celou  Evropu?! Tůdle nůdle!

Těch  sms  spotů je  hodně, mohl bych pokračovat ještě  hodně  dlouho! Babiš  přesvědčivě  dokazuje, že  si moji přesmyčku Bláboliš  plně  zaslouží. Ale  nehodlám trápit  vás  ani sebe. Dám už jen jednu  další  ránu  do hlavy.Tuhle:

Tohle  je doslova    hnůj! Jinak to  nazvat  nemohu.

Pominu, že  Charanzové  vadí údajná podpora golfových hřišť  ze  strany  EU, ale kupodivu jí vůbec, ale  vůbec neiritují  Čapí hnízda!!!
To by nebylo  to nejhorší. Ale  z mého pohledu je podvodem na  voliče  Babišův  výrok, že

.. bojuje,aby  investovalo smysluplně – do  růstu  důchodů a podpory rodin!

Tohle  je  vědomé a prvoplánové klamání  voličů!  Opět, vynechám  hlášku o smysluplném investovaní  ve  spojení  s  důchody  a  dávkami pro rodiny!  Ty  s investováním nemají  vůbec nic  společného.Naopak jsou v přímém rozporu,neboť  jde o čistou  spotřebu – tedy opaku investic.

Jde o něco jiného  – Bláboliš  se  nám snaží doslova  nakecat, že bude evropské  peníze  používat na  růst  důchodů a  rodinných  dávek! Nic  takového NENÍ a NIKDY NEBYLO MOŽNÉ! Na  tohle nejenže nelze  eurofondy použít, ale  je  to dokonce striktně  zakázáno!  Ale proč  by  Bláboliš  svým  voličům, kteří se v  tom houby  vyznají nemazal med  kolem  huby – když  mne  zvolíte, tak ty  evropské peníze  poputují k vám, do vaší šrajtofle! Já se o  vás  postarám. Abyste  měli  víc  v kešeni!  To zabírá jako nic jiného. Ačkoli jde o blud  všech bludů!

Jsem naprosto zhnusený!  Nejen  tím,  co jsem  vám předložil, ale také  absolutní  absencí různých sledovačů   a fakebijců! Nikdo nereaguje a nereagoval. Pro ty  to  žádné  vylhané  zprávy  zjevně  nejsou.  Zeman, pochopitelně, také  mlčí!     A nejméně  každý čtvrtý  český  eurovolič  to Babišovi stejně  dá. Protože  ochrání  Česko. Tvrdě  a nekompromisně!

Podal jsem svědectví – toho jak nás  Babiš  „chránil“ v minulosti. A  jak to vypadá s tím, čím hrozí  svému  voliči  dnes.Pardon – jak jej  chce chránit.

Byli  jste  varováni! Teď  klidně  jděte a  dejte  mu  svůj  hlas! Nepochybuji, že to leckdo  z  vás  to tak udělá. V tom případě  nemáte  sebemenší právo si stěžovat na poměry  v České republice ani Evropské unii.Tam nás  přece nejsilněji bude  zastupovat  a tudíž  i chránit Babiš s  Charanzovou a  Dlabajovou. Tvrdě  a nekompromisně!

Nazdar  hodiny! Nevíte, kam  bych před takovou ochranou mohl utéci?

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.