Další chemický útok v Sýrii??? Jak to, že se o něm vědělo o několik dní dříve?


Koukám jako blázen!  Svět  opět  má  velkou  aféru! Na  monitoru tisku  jsem právě, sotva  jsem otevřel  dnes počítač  našel následující  titulek:

USA podozrievajú sýrsky režim z chemického útoku v Idlibe

s  klasickým obsahem:

Spojené štáty podozrievajú sýrsky režim zo spáchania nového chemického útoku. Oznámilo to v utorok americké ministerstvo zahraničných vecí, ktoré preveruje náznaky, že režim sýrskeho prezidenta Bašára Asada použil v nedeľu chemické zbrane v provincii Idlib na severozápade Sýrie, ktorú ovládajú džihádisti. USA zároveň pohrozili, že ak sa takéto podozrenie potvrdí, pristúpia k odvetným opatreniam. Informovala o tom agentúra AFP.

Stará písnička – Asad jasně  válcuje poslední  zbytky  islamistů, nepotřebuje a nepotřeboval si pomáhat plynem,  ale  je potřeba zabránit  tomu, aby  konečně  ovládl celou  Sýrii. Takže  – takže  plyn!

Ovšem zvláštní je,  že  už  o několik dní  před  tím mi přišel  zajímavý  mail od  kolegy  Ernesta, co monitoruje neustále  ukrajinské a ruské zdroje kvůli  situaci na  Donbasu.  Ten mail dávám  netradičně  prostřednictvím  screenshotu, aby  bylo jasné  datování:

 

Protože text  mailu nemusí  být  v  téhle  forma  právě  čitelný a protože nejde rozkliknout  odkaz na originál ruského článku, dát  to sem ještě ve verzi CTRL +C

https://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_227695

dnes v 11:25

18/05/19. Poznámka novinářů.

„Ministerstvo obrany varuje: Připravuje se další provokace proti Rusku.V noci ze 17. května 2019 dostalo ruské Centrum pro usmíření válčících stran v Sýrii informace o přípravě provokace teroristů v Jabhat al-Nusra v provincii Idlib.Podle obyvatel osady Serakab v oblasti této osady připravují militanti z Nusry provokaci s použitím toxických chemikálií a trosek ruské letecké munice z jiných oblastí Sýrie.Účelem provokace je obvinit ruské letecké síly z údajného použití „chemických zbraní“ proti civilistům v provincii Idlib.

Imitace údajné „otravy“ Sýrijců společně s fragmenty leteckého střeliva plánují zaznamenat na videokazetu s cílem šířit snímek v sociálních sítích a západních médiích. Informace získané dohodovacím střediskem bojujících stran od obyvatel Serakaby byla prověřena prostřednictvím jiného nezávislého kanálu. Ruské centrum pro usmíření válčících stran v Sýrii nadále monitoruje situaci na území deeskalační zóny v Idlibu a v přilehlých oblastech Syrské arabské republiky. “

A  ejhle! Ono se  to potvrdilo. Sic e nikoli ve  formě , že  plyn použili Rusové, nýbrž  Asad. Ono  totiž obvinění  Rusů by  znamenalo bud  útok na ně, s nedozírnými následky nebo ztrátu tváře. Takže  Asad.

Nepochybuji,  že  nás  čeká zase obrovská mediální  masáž  v  souvislosti s  tímhle „incidentem“!  Ti jedině  správní se zase budou  předhánět  horem dolem, aby  zaujali nejsprávnější ze  všech správných postojů, vydávali co nejostřejší a nejrozhořčenější  komentáře a   a sedlali na  Rusa, pardon, na  Asada!

Prostě  – rozhořčení, odsouzení   a potrestání  barbarů zase bude znít  éterem! Protože  plyn je  netolerovatený hnus!!!!

A propos  plyn a  Sýrie!

Vzpomínáte  ještě na lonský  incident  s plynem v  syrské Dúmě, po které  Tramp  znovu bombardoval  Sýrii kvůli použítí plynu? Věřím, že  ano. Kos a se  tomu věnovala  více  než  detailně.  V několika  článcích. Za  zásadní pokládám tento

Sýrska hrozba …

kd e jsou  rozebrány  technické  detaily tzv. útoku  chlorem a je  tam jasně  demonstrováno,  že  ty  vyfocené , údajně  svržené  tlakové láhve  s chlorem rozhodně  k němu být  použity  nemohly! Že je  to  totální fake  a lež!

S e závěrečným konstatováním:

Také máte rádi, když z vás někdo dělá chodící kastrované hovězí, a věří, že že máte rohy, kopyta a bučíte?

No a před pár  dny mi jiný  z  kosířských  autorů poslal jiný  mail:

Opět ještě  kvůli lepší  čitelnosti a zejména kvůli  přístupu na oficiální odkaz dám kopii  mailu pomocí CTRL +C

Zdravím Vlčtejn, někde už to proběhlo, ale moc se o tom nepíše. Uniklá interní zpráva z OPCW ohledně chemických útoků v dubnu loňského roku (viz příloha) mluví o tom, že v Doumě nalezené nádoby nebyly s velkou pravděpodobností shozené z letadla, ale byly umístěné manuálně. OPCW pravost dokumentu nepřímo uznala.

https://consortiumnews.com/2019/05/17/confirmed-chemical-weapons-assessment-contradicting-official-syria-narrative-is-authentic/

Opakuji – uniklá  zpráva  OPCW konstatuje, že  tlaková  láhve  s  chlorem  nebyly  shozeny  z letadla, ale  byly  na  „místo činu“  umístěny  MANUALNĚ!

T  čehož  plyne následující:

1- když  umístěny  manuálně, pak za  plynovým útokem nemohl stát  Asad

2-když  to nebyl on, muselo jít  o  záměrnou provokaci  islamistů, kteří  Dúmu plně tehdy kontrolovali

3- OPCV po ročním  zkoumání  expertně  zjistila něco,  co  dokázali nezávisle  na sobě  zjistit  z  obyčejných , veřejně přístupných  fotografií  dva  laici v bývalém Československu!!!!

4- nikoho  z  z těch stovek tisíců „opravdových“  novinářů  ani  nenapadlo  trochu přemýšlet. Měli a mají  jasno!

5- o poslední  zprávě  OPCV  je nenapadlo informovat  nyní  bud  vůbec nebo

6- neuvěřitelným   způsobem, jakým  to  na s vém oficiálním webu pojala například   ČTK!

Přetiskuji  1:1!!!

OPCW: Při útoku na syrskou Dúmu byla použita látka s chlorem

Nechce  se vám zvracet? Není pochyb,  že  jde o interpretaci  stejné  zprávy  OPCW – viz datování!!!  ze  strany  státní  České tiskové kanceláře!  Tedy toho nejoficiálnějšího ze  všech oficiálních  tiskových orgánů České republiky!  Kde to proboha  jsme?????!!!!!

 

P.S. nestíhám provést  jazykovou  korekci, mám termín u  doktora a nesmím jej  propásnout. Takže  případné  překlepy  a prohřešky  proti jazyku  zatím omluvte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.