Ťokova soutěska, bitva u Šalingradu a nový český premier – DOPLNĚNO!!!!!


Cesta  amerického konvoje  přes  Česko, která  měla  ukázat  odstrašující  sílu Severoatlantické  aliance  Putinovi, co jen jen  číhá  na  to, aby  nás  zase mohl  polapit  do svých tenat, se  povedla  dokonale!  Takový  chaos  a  zácpy na  českých  silnicích,  co  způsobil průjezd  800  us  vojclů  a cca  350 vozidel z  2. JÍZDNIHO pluku  a  15. ženijního praporu  US  Army, na našem území  naposled  způsobil vpád   armád  Varšavské  smlouvy  v  srpnu 68 .  Jenže  to  bylo celkem 6300 tanků a  600 000  soldátů! Inu Američané  potvrdili,  že  oni  dokáží  neskonale  více, s  daleko menšími silami,než  kdokoli jiný! Nejmocnější  armáda  světa je nejmocnější  armáda, světa!

Tolik jedna  z  mnohých  internetových  hlášek a  vtípků,  které  vydařenou  vojenskou  taškařici na  dálnici  mezi  Prahou a  Brnem komentují. Neodolal  jsem a   a výběr   toho, na  co jsem narazil,  dávám k dobru jako samostatný  článek.

V té  tristní  každodennosti  byl   ten   kolaps  vítanou příležitostí, aby  národ  zase  jednou proti mocným  brousil humor!

Víte  jaký  je  rozdíl  mezi  Wehrmachtem a  US  Army?  Wehrmacht  skončil před  Stalingradem, US  Army  před  Šalingradem!

Víte  proč  se  Hliník odstěhoval do Humpolce?  Aby  jim s potřebným předstihem v  Humpolci sehnal nocleh,  až  přijedou! Jen netušil,  že  bude muset tak dlouho čekat….

Mne  osobně  velmi  pobavil Babiš.  Když  v televizi vypnul  hruď  a prohlásil:

„Od rána to řeším. Dvakrát jsem mluvil s náčelníkem generálního štábu, mluvil jsem s Metnarem, mluvil jsem s Kremlíkem a nařídil jsem, aby čtyři ty konvoje opustily D1 někde u Humpolce a aby tam vyčkaly do noci.Samozřejmě, že naši to chtěli v noci, ale bohužel se to zpozdilo,“

I když  ona  to zas  až  tak  velká  sranda  k uřehtání  není  – viz konec:

Samozřejmě, že naši to chtěli v noci, ale bohužel se to zpozdilo,“

Tak  naši to chtěli  v  noci? A  vono se to zpozdilo? Z  toho  lze  dovodit  jediné – zase  jsme  se  spojencem  vyjádřili  svým typickým  způsobem  našich  vlád   solidaritu a  sedli  si před  ním  na  zadek!Kdepak, aby  někdo generálním  štábem  počínaje, přes  ministry  obrany a  dopravy až  k premierovi  mohl  tušit,  co  asi  14 pomalu jedoucích  vojenských  kolon  na  současné D1 způsobí!!! Máme přece vládu  odborníků!  A  řídíme  stát  jako firmu! A  ANO, je nám líp!  A  ochrání  nás  tvrdě  a nekompromisně!

Ale  Babiš  to zařídil!  Zastavil je  u  Humpolce!  Ještě, že  tam  už  40 let předem   čekal  ten  americký  ubytovatel  Hliník!!!  Babiš  je prostě  klikař!  Má  svoje  lidi  všude!

Jo a  taky Kremlíka úkoloval.. což  mi připomnělo  vtípek na jiné  téma, který  po Plzni  už  pár  dní koluje:

Babiš  se ptal  Zemana, co by  chtěl  k letošním  75-tým narozeninám. Mlha  opáčil, že  Kreml. Na  to  ani Babiš  neměl,  tak mu pořídil aspoň Kremlíka…

A  uzavřu  to  jednou  aktuální  zprávou:

Brusel  se dopustil  další  neslýchané zvůle, po  Tuzemáku, Pomazánkovém  másle a  předpisu  na  zakřivení  okurek.  Nadekretoval  nám, že  Babiš  musí podat  demisi a  předsedou  vlády  se  z jeho rozhodnutí  stane nikoli Babiš, nýbrž  nějakej  Kradiš. Shodou okolností  snad taky  Andrej. Na vládu  to přišlo z  Brusele  úřední poštou -celkem  71 stránek!

Doplněk ze  sobotního poledne:

Na  internetu to opravdu  žije!  Vtípky  se jen hrnou. Tak je třeba  dát  další  porci!

 

Kdyby náhodou  někdo nevěděl, co je  to ten Šalingrad…

A lidi nezapomínají  ani na  Babiše:

Nicméně největší  fláky  píše, jak už  dávno  víme -život:

. „Zkouška použitelnosti českých komunikací v případě ozbrojeného konfliktu proběhla úspěšně. #neprojdou,“ napsal na soukromém účtu mluvčí BIS Ladislav Šticha.

ČT  zase konstatovala, že  americká kolona  se  dala  znovu  do pohybu až v noci  ze  čtvrtka  na pátek a  že  ujela zbývajících  200 km za  7 hodin…..

Ovšem  nejlepší  ze  všech  byl  – Jakub  Janda!  Viz  titulek  z Parlamentních listů na  základě  jeho  vyjádření  na  FB

Jakub Janda ke konvoji: Selhali jsme! Armáda USA musí projet. Až bude válka na východě, nelze čekat na noc

Představte  si  -MY JSME  SELHALI!  Aby  US  Army  mohla  projet!My  nestavíme a  neopravujeme  dálnice  protože  to  potřebujeme,  my tak činíme, aby  mohla projet  armáda  jiného státu! 

Nevím kdo  jsou  předci  Jakuba  Jandy,  ale  vsadil  bych,  že  jeho  dědečkem  nebo pradědečkem byl jistý  poručík Čaliga, kterého v  Černých  baronek  cituje  Miloslva  Švandrlí,když  měl k  pétépákům  projev,  v  kterém jim  sdělil:  nastúpíte v prilbách do reky a bojové jednotky poidú cez vás ako cez most!“ 

Jakube  Jando,  no  technika  pokročila  české  hlavy  v  přilbách jako most  pro  bojové  jednotky   ehm…  spojenců už  jsou  passé. To víme  oba. Ale existuje     snadná pomoc. V čele kolony  příště  pojede ten největší  buldozer,  který  americká  armáda má k dispozici  a ten preventivně  shrne  do pangejtu  všechen/český/ šmejd, co se  hrdinům bude plést  do  cesty! Doufám, že  štastnou shodou okolností v  nějakém  tom shrnutém  osobáku  budeš  i ty. Nejlépe  na  mostě  u Velkého Meziříčí! 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.