Malý fotoseriálek pro Jakuba Jandu DOPLNĚNO!!!!


vyzdrojoval a připravil  Ernest

Je  to v podstatě  jen  pár  hodin, co byl mediální svět  zaplaven  další  mediální senzací  na  ruský  účet -v Itálii  policie provedla  razii  proti místním radikálům, několik z nich pozatýkala a především zabavila  velké množství zbraní. Moderních  útočných  pušek, ale  i  části jedné  stíhačky a  vrcholem všeho byla  raketa  typu  vzduch.  Pozatýkaní  měli být  Italové, kteří se do země  vrátili  zpět z Donbasu, kde bojovali na  straně  proruských povstalců.  Tolik jádro sdělení, v tuzemských i  zahraničních  zdrojích, odvolávajících s e především na CNN.

Na základě toho Donbasu  začalo  tradiční mediální protiruské třeštění. Vidíte  je   – kremelské  lumpy!

Za všechny  podobné  si  dejme  obligátního rusožrouta  Jakuba  Jandu.  Mám pro něj připraven  malý  fotoserálek, který ho jistě potěší. A  všechny podobné s ním.

Janda  má jasno. Včetně  té  rakety. Nijak  ho neruší, že  se jaksi ukázalo, že  pochází ze  skladů Katarské  armády.

Jistě  jí  ukradli  ruští  hackeři a když  ne oni  tak  agenti  FSB  nebo GRU. Ti  přece umějí  úplně  všechno. Co je  to taková  raketka?

Vedle  rusožroutství  je  Jandovou  další setrvalou libůstkou  boj proti  fake  news. On přece vždycky  nejlíp ví, co je  a co není pravda.

A  když  něco  vydá CNN, tak  to musí  být pravda nejpravdější. Doopravdy?  Tak se podívejme, co opravdu  italská policie  vydala  po zatčení na svém  webu. Naštěstí v internetovém prostotu to není  žádný problém:

Vadí tam  ta  azbuka, která  říká, že  je  to převzato  z  ruských  zdrojů? Ano je.  Konkrétně  z  tohoto, protože  Rusové  se pochopitelně  brání, když  si mohou přečíst,  že  italské policie  jasně  sděluje, že  zatkla  Italy, kteří  bojovali PROTI povstalcům  na Donbase!!!!

Janda,který  vždy  jasnozřivě  ví , komu věřit  a komu  ne by opáčil, že  jde o  o  propagandisticý  upravený  podvrh.

Nezbývá než  dát  celou  originální  stránku.  Obsah bez jakýchkoli  úprav a tím pádem i bez  azbuky:

Obsah policejního sdělení je  úplně  stejný ….  contro gli indepedentisti.

Takže  pro Jakuba  Jandu speciálně ještě  z Google  překladače

Ano, CNN to vydala  tak, jak to Janda převzal na  svůj  FB.  Což  svědčí o  dvou věcech – o kvalitách  CNN a  o  hloubce  Jandova  kritického myšlení a  schopnosti  šířit  fake  news. O  tom, že  ani CNN ani Jakub Janda se nestydí. Ani v nejmenším. Ostatně  – Jandovi je  to známo  už dlouho.

Dodatek ze  čtvrtečního rána!

Hned  brzo ráno mne jeden ze  čtenářů upozornil,  že  italská  policie si zřejmě  uvědomila  svou svatou povinnost – chránit  zejména  dobré  jméno CNN a Jakuba  Jandy   a nevystavit je  posměchu celého světa jako chycené a  usvědčené lháře a  manipulátory. Když  CNN  si  NEDOKÁZALA opatřit  triviální správný překlad  a  aby  její zpravodajství vyznělo žádoucně  správně, vypustila  z něj klíčové slůvko, takže  se úplně  změnil význam oficiálníinformace  italské policie..

Udělala  tedy  totéž. A vypustila  rovnou  tři. Nyní je  tam  už prohlášení  naprosto bezpohlavní. Zatčení se účastnili  bojů na  Donbase.

Výstřižek

Není identifikováno na  čí straně.  CNN i Jakub Janda  mohou být  nyní  spokojeni. Tedy  až na Kosu. Ta  stále snadno dokáže,kdo lže a  šíří  fake  news.

Nemyslím, že  by  přichycení  Jandy  se  staženými  kalhotami  mu  působilo nějaký větší problémy. Na  kalhoty  dole je ostatně  tak nějak zvyklý. Nicméně  jeden  nutně musí přemýšlet  o tom,  jestli  ty  kalhoty  dole, skutečné   i  virtuální, nejsou  vlastně  těmi jeho jedinými evropskými hodnotami….

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.