Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Dnes je  sobota a  to  Hodina  vlka  nebývá. Té je vyhrazen  pátek.  S výjimkou třetího pátku v měsíci. Což bylo včera a proto tahle  relace  scházela ve vysílacím plánu.

Jenže  v  té minulé  jsme  vám toho původně  naslibovali a  skutek utek.  S  Borískem jsme se nedostali  vlastně přes úvod, který  byl zařazen  kvůli  svojí  aktuálnosti a  také proto, že  se  dotýkal podstaty  fungování  Slobodného vysielača a  jeho spolupracovníků.  Takže  jsme  slíbili, že  se k  neodvysílaným tématům  – volby   Rusku a  sestavování  nové  Evropské komise – vrátíme  speciální relací tento týden. Což je právě  dnes.

Nicméně  slibovat  vám, po minulých zkušenostech, nehodlám nic. Už proto ne, že týden přinesl nová horká témata -útok na saudskou ropnou infrastrukturu, kterou chce  Borísek dnes také  nějak pojednat. Za zmínku by  stály i volby  v Izraeli.

Takže  sám jsem zvědav, co nakonec  v  relaci s Borískem stihneme. Nejradši  bych vám -našim posluchačům- dal nějak vybrat, co  z těch tří témat preferujete  vy. Ale pokusíme  se vypořádat všechno. Osobně  se připravím na hodně  dlouhé vysílání.

Takže  zcela  netradičně  – dnes večer, v SOBOTU, ve  20,30 hod  na slyšenou!

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.