Ze sráče Borise je Boris darebák


Ta  informace je  čerstvá, ba ještě  teplá

Nejvyšší soud Spojeného království rozhodl, že vynucená pětitýdenní přestávka britského parlamentu je nezákonná a od počátku neplatná. Rozhodnutí o ukončení zasedání ve druhém zářijovém týdnu a jeho zahájení 14. října bylo od počátku neplatné, uvedla předsedkyně soudu Brenda Haleová.

Je to podle  očekávání. Očekáváni každého, kdo disponuje  selským rozumem!

Nepochybně  brexitáři,včetně  těch českých  budou  cosi vykřikovat  o  kolaborantech Bruselu o  tom, že  hlasovat, soudit, rozhodovat , atd. se bude tak  dlouho, až  se  dosáhne  toho správného  výsledku. Tedy  takového, který by  se jim líbil.

Nedělám si  iluze  o tom, že  různým duševním jezevcům  lze  cokoli vysvětlit,  ale  přeci jen by měli  uvážit, že o případu rozhodovalo celkem jedenáct soudců, což je nejvyšší možný počet. Podle Haleové soudci nejprve jednomyslně dospěli k názoru, že jim přísluší zabývat se případem vynucené parlamentní přestávky. Následně bylo jednomyslné i rozhodnutí, že tato přestávka byla nezákonná, neboť jejím cílem bylo zabránit poslancům v práci. Neplatná byla podle soudu od samého počátku.

Tedy jednomyslné rozhodnutí elity  britských soudců.Bez nějakého disentního stanoviska!!! Ojedinělý zjev, popisující ,jak triviální  to rozhodování bylo.

Zkrátka  lhář  Boris chtěl svou lež petrifikovat tím, že sráčsky a  darebácky  suspenduje  parlament, aby mu nemohl dělat  to, co on  Tereze  Mayové.

Tedy  bezpříkladným/v  Británii/ způsobem se snažil vyřadit  parlament. V Čechách  by  mu to nejspíš  prošlo. V Británii /zatím/ ne.

Soud v podstatě  označil v jednoduché  češtině Johnsona  za  gaunera. Jsem zvědav, co  sráč, zbabělec a  nyní soudem uznaný  gauner,  podnikne  dále. Normální a žádoucí  by  bylo, kdyby  sbalil svých pět švestek a z  Downing Street  rychle vypadl. Řada britských premierů musela  rezignovat z daleko malichernějších důvodů než  je  pokus, s  královninou pomocí,  umlčet  parlament. Naposled  to před ním zkusil Karel I. a přišel o hlavu.

Vážně  jsem zvědav, co bude  dál. Čas  neúprosně  běží a je zcela zřejmé,  že  Johnson NEBUDE  respektovat  onen  v poslední  chvíli přijatý  zákon o zákazu  divokého  brexitu. Prostě  on žádost  do Bruselu o prodloužení  doby  odchodu z EU  nepodá.

Jediné, co ho může  zastavit a  já myslím, že  by  to bylo  žádoucí už  ani ne ohledně  brexitu samotného, ale  kvůli vyčištění politické scény  na  ostrovech, což znamená  zejména  zbavit  se  definitivně  Johnsona,  je  aby parlament v urychleném  řízení přijal další speciální zákon – kterým vysadí z platnosti  článek 50 Lisabonské smlouvy  a brexit tak bude stopnut.

Přirozeně, že po takovém aktu nutně  budou muset následovat  nové  volby. Kde se zcela  jasně ukáže,  jak velká  je  podpora  opuštění  EU. Protože  jen a pouze  o tomhle by ty  volby  znovu byly. Jen  Johnson by zmizel ze  scény  nebo alespon by přišel o nezaslouženou gloriolu  chlápka, který to dokázal.   Je  docela  možné, že  pak odpovědnost za zemi převezme  další z brexitových podvodníků a následných zbabělců – Nigel Farage a  že  sebere  konzervativcům jejich  voliče.  Pokud  se tak stane, pro  mne ok. Farage v  takovém případě  už nebude moci odmítat  odpovědnost  za  řešení následků vystoupení z  EU a  odpracuj  si to. Po poslední  tečky  za závěrečnou větou  konečného dokumentu. Což  je přesně  to, co je  ready.

Brity v  EU nechci.Nemám sebemenší  důvod  k opačnému postoji.  Jestliže se rozhodnou odejít  – dobře. Když  by zůstali – holt  se nedá nic  dělat.  Jestliže  by i potom následoval tvrdý  brexit  – fajn. Jen at si to užijí.  Dobře jim i nám tak! Nehodlám sdílet  tzv. společné hodnoty  s  někým, pro koho  jsem živočich druhé  kategorie.

Rozhodnutí  britského Supreme  Court  mne  ale neobyčejně  těší.  To přiznávám. Dnes  až nečekaný  záblesk zdravého rozumu!

Ovšem pro Borise  je  to ponížení. Super ultra ponížení!  Daleko větší než  se mu stalo v  těch prohraných hlasováníchv  Dolní sněmovně, jakkoli  dosáhl  nyní už nepřekonatelného rekordu – je prvním britským premierem, který  utrpěl debakl  ve  třech prvních hlasováních,které v parlamentu absolvoval, navíc  fatálně důležitých.

Ale prohrát hlasování je přeci jen něco jiného,  než prohrát před Nejvyšším soudem a získat tak oficiální cejch podvodníka  a gaunera,který jednal nezákonně.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.