Dnes Trikolora na Slobodném vysielači


Nevíte li co s dnešním  volným večerem pak existuje jednoduché řešení – být našimi hosty, respektive  hosty  pořadu Trikolora na  Slobodném vysielači. Začínáme  jako vždycky  ve  20,30 hod,  v nejsilnější možné sestavě.

Intibo nás bude moderovat, Roman Michelko si nejen zcel a jistě  s naprostým přehledem ošéfuje  slovenská témata, ale dodá  i leccos  zajímavého k těm českým,  která se budu  snažit nějak držet  já. A  všechno, z kotelny  jistí  Borísek.

A  o čem že  bude řeč? Ze slovenských záležitostí se podíváme  na dění kolem Sulíkovy SAS, předvolebních průzkumů jako takových,   Roma  propere  opět  svého  politického favorita  Matoviče, A možná  že vezmeme  i něco jiného.

A  za  českou stranu?  To nemůže být nic  jiného než  Šaroch a jeho odůvodnění  zproštění Babiše. Plus třeba  Zemanova  abolice. Znáte mne, takže  jste nemohli čekat nic jiného.

Připomínám –  ve 20,30 hod. Tedy  to je začátek. To jejediné, co jsme  schopni vám garantovat. Konec je ve hvězdách. Vlastně  tam ne.  Konec  je tehdy, když  dojde k vyčerpání témat, posluchačů nebo nás  u mikrofonů. Podle toho, co podlehne vyčerpání jako první.

A ještě jedna  drobnost. Už  bylo signalizováno, že  Hodina  vlka v pátek nebude. A  sobota,bohužel,neklapla  také. Škoda. Ta  Greta si  doopravdy  říká o bližší  rozbor. Který by  se věnoval něčemu úplně jinému  než  urážkám a zesměšňování.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.