Dnes Trikolora na Slobodném vysielači


Už je to zase dva  týdny, co jsme  se naposled  sešli s Romanem Michelkem a Intibem v Trikoloře. Tudíž si dneska  dáme  další rundu. S  laskavou podporou  Boríska v „kotelně“.

Budu trochu  parafrázovat  Mládkovu písničku  Láďa  jede  lodí:

V Trikoloře  je  dobrá, dobrá nálada, když  Borísek v kotelně  přikládá….

Ale nechme  srandiček,  na  tohle  jsou jiné  pořady  Slobodného vysielača.  Nám  dnes  večer  až tak moc  do smíchu nebude. Pokud jde o slovenskou  část, tak  tam  vznikl nový politický subjekt – strana  Vlast našeho  slobodnovysielačového kolegy  Dr. Harabina. Takže  se na  to  Romanovým   ostrým a  znalým pohledem mrkneme a  také  na stále  větší atomizaci  slovenské politické scény.

Z  Čech  je možných témat  více,  nicméně  mne  fascinuje  ta hysterie a  nesmiřitelnost  kolem  pohřbů  Karla  Gotta a paní Chramostové. Tohle  nepochopím a ukazuje to na  naprosto šílené a nesmyslné rozdělení  naší společnosti,  které  podněcují  krysaři a krysaříci všeho  druhu a ranku  ke  svým politickým hrátkám a podvodům a podvůdkum. Které jim ovšem veřejnost  baští.  Ale je toho víc.

Tak takovýhle by měl  být  témbr  naší dnešní  relace. V hrubých rysech. Jste li zvědaví  na detail, jste u nás  ve  20,30hod. srdečně  vítáni.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.