Dnes večer Hodina vlka na Slobodném vysielači


Po delším odmlce, zaviněné  shodou  různých událostí bud  dnes  večer zase Hodina  vlka. Docela  jsme si lámali s Borískem hlavu, co vám večer k poslechu nabídneme. Ne že by nebylo z čeho vybírat  –  Američané zabili  Bagdádího, Sněmovna  reprezentantů odhlasovala  zahájení  impeachmentu  proti Trumpovi, volby v  Durynsku by  stály také za  hlubší rozbor  než  jsem provedl na pondělní Kose,  britský  patlament se rozhodl, že  už to nebude dál patlat a  otevřel cestu k novým  volbám, kde se mohou přepočítat  úplně  všichni a  Putin ohledně Nordstreamu 2 a  Turkish Streamu dosáhl opravdu mimořádné  výhry. Každé jedno z těchto témat má potenciál  naplnit zajímavě  dnešní večer.

Nakonec jsme  si s Borískem ovšem vzpomenuli na  dávnou  úspěšnou show  Československé televize  – Možná přijde i kouzelník. V které kouzelník ovšem nikdy  nebyl. My  dva  to takhle s  jistým tématem máme  jako tehdejší ČST  s  tím kouzelníkem. Jen s tím rozdílem, že  u nás  Greta, kterou už  jsme slibovali nejméně  3x dnes  skutečně dorazí. Pokud se nestane  něco o čem  momentálně nevím. Čestný babišovský 🙂

Slibuji, že  dneska večer  spoustu posluchačů  naštvu.  🙂   Už proto byste  večer neměli  u  svých počítačů,  tabletů a mobilů  chybět 🙂 Ve standardním čase 20:30 hod.

A ještě jedna poznámka  nakonec,  relace   asi bude kratší než  obvykle. Nejsem úplně  fit a netuším,jak dlouho vydržím v přijatelné kondici. Ale  to zjistíte  také, když si nás  večer naladíte.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.