Nevtip na tento den – vánoční ozdoby, které musíte mít!!!!


právě  jsem si projel svůj monitor  tisku na  internetu   a připadám si,  jako kdybych dostal  těžký úder  do hlavy!

Už jsme  totiž pokročili.  Od  adorace  zrádců a válečných zločinců Vlasovců  v ČR, Banderovců na Ukrajině,  divizí  SS  v Pobaltí až k  vánočním ozdobám  s  fotografiemi koncentráku v  Osvětimi!!!

Nevěříte a  myslíte  si, že  jsem pod  vlivem? Hluboce  se mýlíte. Ovšem pod  vlivem totálního zhnusení, ztráty  víry  v soudný rozum a  sebemenší  rezonanci lidskosti  a   nějakého respektování nepřekročitelných hodnot, respektive  vůbec  nějakých hodnot a zásad,  jsem rozhodně…. Soudím, že budete i vy!

Na  oficiálním twitteru Musea  Osvětim totiž naleznete  toto:

Server  Echo 24.cz z  kde jsem na informaci prvotně  našel, pak přinesl  další  ozdoby, které mohou ozdobit  váš  stromeček.  Tedy  pokud máte  mozek a morálku  Pavla Novotného a  jeho názorových souputníků. Třeba  „historika“ Žáčka. Pokochejte  se:

  Jen dodám, že tato povedená kolekce zahrnovala dekorace na vánoční stromky, otvírák na láhve nebo podložky pod myš. Obchod zboží stáhl poté, co tento krok kritizovalo osvětimské muzeum.

Ani by  mnenepřekvapilo, kdyby  Novotný, Žáček,Jakub Janda a  podobní už měli objednáno.Ale tohle rozhodně zkoumat nehodlám.

Uznejte, že něčemu takovému nelze  odolat!

A kde  se  to dá opatřit?  Inu  v  globálním  kšeftu  nejbohatšího člověka  planety  Jeffa Bezose – tedy na  Amazonu!  Ochotně  vám to dopraví  až  domů. Nebudete  se muset  zvednout  z  fotelu!

Byznys je prostě  byznys!  Vše v  něm dovoleno!  Dokonce i tohle!

Na  rozdíl od  naprosto  neslýchaného provinění  kanadského premiera  Trudeaua, který kdysi  na studentském večírku  si na třel na tmavo  tvář, aby  mohl jít  za  Aladina, což  je  rasový zločin.  Na  rozdíl  od  nedovoleného obtěžování Mee too,  na  rozdíl  od  odmítání  akceptovat nelegální migraci, na  rozdíl  od  násilného odnímání  dětí Barnevernetem.atd.atd.  Tohle všechno a mnoho dalšího jsou těžké a neakceptovatelné   zločiny!  Prodávání  „osvětimských  ozdob“ nikoli. To je  byzynys.

Ptám se,  kde  jsou ty  zástupy  ochránců liberálních demokracie,těch věčných bojovníků proti nacismu a  fašismu, kteří se vyrojí okamžitě,jakkoli  je  sebemenší zmínka  o nějakých  národních hodnotách, kde jsou ti Hate  Free co chtějí potlačit nenávist  těch, co mají nějaký jiný názor  než oni sami, kde jsou  ta  ostražitá  a věčně bdělá služební  a  soukromě iniciativní  bdělá  voka, monitorující  24 hodin internet a  chránící nás  před jeho škodlivým obsahem,  kde zůstalo uplatnění speciálního  německého    internetového zákona, který přikazuje  majitelům internetových platforem odstranit okamžitě  škodlivý obsah  s  tím, že jinak riskují okamžitou  pokutu  až do výše  50 milionů  eur?

Kam se všichni tihle  v tomto případě vytratili?  Jak to, že nejsou masové protesty? Jak to, že…. že … že…?

Těch otázek bych mohl okamžitě  vysypat  tisíce. Ale odpověď  stejně nedostanu. Takže  jako vždycky – odpovím si  sám, protože  možné a logické  jsou jen odpovědi dvě:

1- není to  UŽ pobuřující ,hnusné,nepřijatelné!  Nový pohled na historii  už  je  tak široký, že  akceptuje  i  alternativní pohled  na  Osvětim a   fungování  tohoto tábora. Už se i já bojím napsat  –  koncentračního. Vždyť přece  jsou  členské  země EU, kde se pořádají veřejné oslavy jejich divizí SS, tak co je  nějaký   /koncentrační/ tábor?!

2- pobuřující by to bylo tehdy,  kdyby  s podobným nápadem přišla nějaká  alternativa, či nějaký  národní proud. Například  německá AfD. To by pak  to mohlo posloužit  i jako důvod k jejímu úřednímu zákazu.  Ale tohle není ten případ – tohle  je  byznys. A  byznys  je byznys ! A  basta! Není   za  tím žádná politika, žádné zpochybnění  hodnot.  Jde jen o  chválihodnou snahu vydělat peníze, zvýšit  HDP a ne/odvést následně  daně, aby  mohl fungovat liberálně demokratický  stát. V byznysu se  to prostě  smí!

Ještě se někdo diví, že  Bezos je nejbohatší člověk světa? A totální  příklad  pro všechny, kteří sní svůj selfmademanský sen?

Doopravdy  báječný svět! Netuším, která z obou možných variant mi přijde děsivější!

Nechci v něm žít!  A vím proč!

Co na to asi tak Jakub  Janda a podobní? Hlavně  že nám vysvětluje  ty opravdové evropské hodnoty!

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.