Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


I dnes  bude na Slobodném vysielači Hodina  vlka. S  Borískem jsme vybírali z přehršle  tématů. Hlavními favority  dlouho byla  ostravská zabijačka nebo jednání o Ukrajině  v Paříži. Z pochopitelných důvodů.

Nakonec  jsme  se rozhodli jít pro nás  dva do risku – bez přípravy  zkusit koment včerejších britských voleb. Věřte, že  to není  žádná legrace  nějak smysluplně rozebrat  vlastně  ještě  horké výsledky. Bez jakékoli větší přípravy.  Navíc je nám jasné, že  třeba  střílečka v Ostravě  by měla  určitě  větší posluchačské echo.  Nemluvě o tom,že by  se nám oběma  dělala  snáze. Na druhé straně  – je nad  slunce jasnější, že  co  do důležitosti  a to pro celý svět i nás  v  České a  Slovenské republice, je  rozhodnutí  britských voličů mnohem a mnohem významnější než  jakýkoli masakr  v české nemocnici nebo ktrákoli ukrajinská epizoda. I když možná  také mnohem méně populární. Slobodný vysielač a zejména Hodina  vlka  tu nejsou  o populárních, nýbrž  hlavně fundamentálních tématech. Takže  proto Británie.

Je jen na  vás, jestli se k nám s Borískem připojíte. My jdeme  do rizika. Jak už  stojí výše. Uchopíme  naprosto horké  téma, doslova  si ho vytáhneme z trouby, kde  se právě  dopeklo.Takže  se můžeme  hodně popálit. Ale je to také příležitost – ještě nikdy jsme v takové pozici nebyli, že budeme  vlastně v éteru první, kdo přijde s nějakým zásadním rozborem!  Těším se na  to. Kdybych si mohl něco pro dnešní relaci přát, pak mám jednoduché přání – aby se  do pořadu aktivně zapojili Češi a Slováci, momentálně žijící  v Británii. Velmi by mne potěšil jejich aktuální pohled.
Nezapomeňte  – jste srdečně zváni a začínáme  ve  20,30 hod!

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.