Nevtip na tento den – co o Pavlu Novotném nejspíš nevíte, co ovšem ví ODS a vůbec jí to nevadí, ba naopak!


Zapřísáhl jsem se, že už  si kanálie jménem Pavel Novotný ani nevšimnu. že s  takovýmhle lidským odpadem prostě nebudu špinit, protože  to hraničí se sebepoškozováním. Ale jedna věc  je  něco si slíbit  a druhá to dodržet. Protože  realita  člověka  prostě  přinutí konat  i to, coby normálně za žádnou cenu nechtěl. A takhle to mám i s hulvátem, sprosťákem, provokatérem a vůbec duševním bezdomovcem jménem Pavel Novotný. Proč?

Protože  jsem včera narazil na iDnes na  článek,  kde špičky  ODS – Fiala, Udženia, Stanjura a Kupka  komentují poslední  úlety  tohoto skandalisty!  Jde o duševní nářez, který  už  jsem dlouho neviděl! Dovolím si citovat:

Fiala- předseda ODS:

„Asi všichni chápou, že způsob, jakým Pavel Novotný vystupuje, ta forma, to není můj šálek čaje. Nemyslím si ani, že by to měl být nějaký model, podle kterého by postupovali další starostové ODS. A také není. Pavel Novotný mi sám před svou manželkou slíbil, že nebude mluvit sprostě. Musím po nějaké době ověřit, jestli svůj slib dodržuje,“

Udženia -první místopředsedkyně  ODS:

„Já si myslím, že nám neubližuje. ODS jednoho takového výstřednějšího, extravagantnějšího starostu snese. Témata, se kterými přichází, jsou dobrá. Způsob, kterým je prezentuje, sice není můj šálek kávy, jeho slovník je na hraně mého vkusu, ale on je prostě takový. Městské části jsou svébytné, opravdu bych nebyla ráda, aby někdo ze shora mluvil starostům do toho, co schválí jednomyslně zastupitelstvo. Jakýkoli pomník, který uctí kohokoliv, kdo pomáhal českému národu, je správně,“

Kupka -místopředseda ODS:

Dělá velmi výrazně komunální politiku a pojímá ji způsobem velmi originálním, nezaměnitelným,“ řekl Kupka. Podpořil pomník vlasovcům. „Vycházejí ze skutečných historických faktů. Vlasovci se, ať už motivace byla jakákoli, podíleli na bojích na straně Pražanů v rámci Pražského povstání a osvobození Prahy. Já bych taky hlasoval pro, a pokud to chce ruská strana zveličovat, tak se střílí do vlastní nohy. Není to glorifikace Vlasova, ani náhodou, je to připomínka reálných historických faktů ve vazbě na okrajovou pražskou část“

Stanjura  – předseda poslaneckého klubu ODS:

„Úspěch komunálního politika se dá změřit tím, zda je schopen uspět v komunálních volbách a zda je schopen sestavit většinu a vládnout ve své obci. To se bezesporu panu starostovi Novotnému povedlo. V mých očích je úspěšný komunální politik,“

Takže  pro Fialu  je momentálně nejdůležitější, jestli  Novotný  bude mluvit méně  sprostě než dosud. Jinak mu nevadí ani trochu. Pro Udženiu  je  vlastně  fajn, že  takového hulváta,sprosťáka a skandalistu  ODS  vlastně má. Prý si ho může  dovolit. Kupka  by pomník Vlasovcům  postavil také /ostatní zřejmě  také/ a  pro Stanjuru je to úspěšný komunální politik,s podtextem – více takových!

Tak jo. ODS  si to může  dovolit!

Takže nebude od věci si autenticky  připomenout  pár  výroků Novotného, které  si ODS  CHCE DOVOLIT:

…je škoda, že generace velkým státníků-demokratů, které jste jmenoval, skutečně mizí.

Přichází krátké údobí populistů a za nějakých deset let se zase vše vrátí do starých kolejí. Je to přirozený proces. Nezbývá než doufat, že i u nás do té doby vychcípá generace důchodců-kverulantů a že pomře alespoň polovina radikálně smýšlejících prvoků z venkova, to bych si moc přál. Aby jednou prezidentovali lidé jako Miroslav Kalousek, či pan Fiala z ODS a lidé jako pan Okamura dělali to, co pro nás židy dělali vždy, tedy sloužili nám a čekali pěkně v rohu, co přilétne od panského stolu….

…Řekněte si, milí, ne nemilí, vy debilové, čtenáři nahlas větu: Vietnamci jsou lepší lidé, než Češi. Jsou adaptabilnější, chytřejší, učí se lépe jazyky a jsou pracovitější. Tak, a že vám to nejde přes pysky? Tak vidíte, jste debilové a s těmi se já nemohu pouštět do hlubších polemik na téma Havel, queer komunita atd. Těm já se mohu jen smát a držet od nich dál své děti, které nikdy neznásilní migrant, ale mohli by na chodníku slyšet mluvit nějakého čtenáře Parlamentních listů o politice, a to já nechci. Moje děti jsou děti inteligenta, vnoučata židovského obchodníka a vůbec jsou z elitní rodiny, budou celý život volit ODS a podobné strany a budou zapalovat svíčku za pana Havla a oběti autoritářských režimů, jako jsou ten ruský a čínský. A budou se smát lidem, kteří čtou podobné weby. A samozřejmě se jich budou bát, protože víme, kdo v roce 1933 zvolil v Německu Hitlera….

….Podívejte, takový čtenář PL má hovno, sedí někde na vrátnici a serou ho uprchlící. Tomu celebrita typu Novotný, která má peníze, šukala krásné modelky a žije v Praze a má IQ 128 prostě nemůže říkat, jak je svět uspořádán a jak by měl pan vrátný uvažovat. Víte, oni nemají šanci….

A to“nejlepší“ z Novotného až úplně na konec:

„Protože v demokracii holt může k urně i kretén, kterého v antické Spartě raději shodili z útesu, aby se netrápil,“

Beru  tedy na  vědomí,  že  ODS  si může  dovolit  a dovolí,  že se jen jen třese aby  zemřela  alespoň polovina  důchodců. Ekonomicky  už je  dávno nepotřebuje, zatěžují státní rozpočet a  navíc  ji nevolí! Pryč  s nimi!

Dále to, že  ti , kteří nevychcípají,  mají  sloužit  jim a  židům a  čekat, co jim hodí ze svého stolu bohatí, kde mají čekat  žmoulajíc  čepici v ruce…..

Jistě vřele  souhlasí také s tvrzením, že  voliči jsou debilové, kteří nedosahují inteligence  a pracovitosti Vietnamců.   Což se přesvědčivě potvrdilo po mnoho  mnoho staletí  a je  vyjádřeno  například  rozdílem v historických stavbách  mezi Hanojí a  Prahou a  jinými českými a vietnamskými městy. A dovozeno dále, Vietnamci se usazují v  ČR nikoli kvůli tomu, že pro sebe  a své děti chtějí ekonomicky lepší život  a lepší budoucnost, ale  zřejmě proto, že  jde  o novou masivní misijní  vlnu  tentokráte  šikmookých Cyrilů a  Metodějů, kteří  zaostalým přinášejí světlo poznání! Češi jsou vedle nich debilové, s kterými Novotný nehodlá ztrácet  čas  a nic jim vysvětlovat! Protože on je  inteligentní a z elitní rodiny!

Jistě  se ODS  ráda ztotožní  s tím, že správný ODSák šuká modelky, má peníze a nebude nikomu říkat, jak má  být  uspořádán svět!

A vůbec- voliče  by  měli házet ze  skály. Nejspíš, aby konečně pochopili, KOHO mají správně  volit!

Naivně  jsem čekal, že  se vedení ODS  od  hnusu z Řeporyjí bude  distancovat. Pravý opak je pravdou. Pavel Novotný je pro ně  naopak správný kus!

Jestliže to  Fiala, Udženia, Kupka  Stanjura mají takhle, očekávám, že  to promítnou  do volebního programu. Sdělí  voličům, že  jsou v z 90% debilové, že se  s nimi nehodlají bavit, že by měli, pokud možno, v  co největším měřítku spáchat sebevraždu, aby  nebrali vzduch a nepřekáželi těm správným, chytrým a elitním, že by  nejlíp udělali, kdyby  se smířil s  tím, že  mají jen  sloužit  bohatým a  čekat  pokorně  v koutě, až  jim hodí  od stolu kost. Jsem si jist, že  tohle  si skutečně nemyslí jen Novotný , ale i Fiala  a spol. Jen  jak si do volebních programů se  to stydí napsat.. Pročpak?! Proč ta  falešná skromnost?

Všechny, tzv. demokratické strany odsuzují antisemitismus. Fajn.  Ale  za dlouhá a dlouhá léta v téhle zemi pro jeho eskalaci mezi veřejností nikdo neudělal více než  kanálie z Řeporyjí svým  skandálním výrokem, že  naprostá většina  je  odsouzena  k roli  židovských sloužících!!! Už jenom za  tohle měl okamžitě  vyletět  z ptákostrany.

Babiše a Zemana mám za  systémové zlo. Nicméně pokud  se ODS  hrdě přiznává k Novotnému, ztrácí  akce Milionu chvilek jakýkoli smysl. Zejména tehdy, když  na demonstracích je  přítomen Kalousek, Fiala a  další podobní. Když tam vlastně je přítomen i hnus jménem Novotný.

Za sebe  říkám, že  nikdy nemohu volit nic, čeho se dotkne on, Kalousek a  nyní také ODS, která si Novotného přece  může  dovolit.Já si ho dovolit  v žádném případě nemohu. A  miliony  dalších voličů zcela jistě také ne.

Babiše,stejně  jako Zemana,nikdy  volit nebudu. Ale  rozhodně také ne nic, čehož součástí bude Novotný, Kalousek nebo  ODS.Nikdy!  To radši zůstanu doma. I když na  tom Babiš, eventuálně  Zeman logicky  vydělají. Protože jejich příznivci přijdou. Nebudu se za  to stydět. Ani  Babišovy  voliče  kárat. Já se  sice nedám koupit, nicméně  chápu  každého, kdo uvažuje ve  schématu, že  než  adorovat  hitlerovské  přisluhovače z ROA, podpořit  ODS a Novotného, Kalouska a  Fialu, má  pro ně větší  smysl volit  Babiše, který  aspoň navyšuje  důchody a neuráží důchodce  „přidáním“  o 40 Kč… Já se koupit nedám. Ale  rozumím výběru mezi  naprostým hnusem a  devíti stovkami navíc  každý měsíc.  ODS  si to může  dovolit!

Tak jo!

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.