Nevtip na tento den – Má babička je ekologická svině!


ani ve  /zlém/ snu jsem netušil jakou že   povánoční  nadílku objevím ve  své poště! Část z   ní okamžitě  dnes  špendýruji na Kosu, abyste  si také užili. Týká se to jak tohohle Nevtipu, tak dnešního hlavního článku  Kosy. Jenže  soudím, že  oba  dna  dnešní příspěvky musí  nezbytně okamžitě  na  sklo.

Ten dnešní nevtip je  naprosto zdrcující. Takový  snad na Kose  ještě  nikdy   nebyl!  Však uvidíte  sami.

Čtenářem  PE , jemuž  tímto děkuji,  jsem byl upozorněn na klip, který se  včera  brzo ráno objevil na  Youtube.

Jde o zpívánku, kterou zpívá sbor  roztomilých  německých prcků, hádám  tak asi 6-7 letých.

A  ústřením motivem  je radostně  zpívaný  veršík

Moje babička  je stará ekologická  svině….!!!!!

V každé další, se zjevným gustem a  opravdu radostným prožitkem toto opakují a  přidávají k tomu  nějaký  ekologický  hřích své staré svině… pardon  babičky!  Například  to, že  má mopeda a ráda na něm  jezdí,  taky  používá  neekologické SUV a  v supermarketu kupuje  maso a denně  ho jí, atd.atd.

Že nějaký  duševní pomatenec  zneužije  malé děti pro své propagandistické cíle  a  duševní  vyšinutí, to  se stát může.  Za  tímhle  naprostým hnusem ovšem stojí  německá veřejnoprávní televize  WDR, která je  součástí sítě  ARD. A tady  už končí  všechna  legrace. Tohle  už není o pomatenosti a zvrácenosti vyšinutého jedince, tohle  je  zhovadilosti  těch, co systémově  prosazují svoje  politické  názory.  Přes  indoktrinaci malých dětí.

Zažil jsem to kdysi ve školce, při Slánského procesu. Zažil jsem to na  vlastním synovi, když se mi v  80-tých létech vrátil ze  školky a položil nám doma dotaz  – tatínku a maminko, že kdyby nebylo soudruha  Lenina, měli bysme  hlad?…. Po Listopadu byl přesvědčen, že  se  to už nikdy nemůže  stát….

Nepochybuji,  že  ot takhle  funguje  v Severní Korei.  O moc jiné  poměry asi nepovládnou  v Iránu.

Ale tohle je  ze  současného Německa!!!!  A  je to na výsost  aktuální záležitost – v době zveřejnění tohoto nevtipu to není na Youtbe  ještě  ani  24 hodin!

Nemyslím, že  to tam bude  dlouho, kolem videa je pořádný  frmol a  WDR se jistě  postará aby  zmizelo. Přirozeně  že ne kvůli obsahu, alebrž  skrzevá porušení  autorských práv.

Pro jistotu přidám ještě  záložní adresu:

Ale nejspíš  ani ta  dlouho nepřežije.

Kde tahle  videa přežije  určitě  jsou  archivy německých novin. Tagesspiegel to má, spolu s  článkem o rekcích zde a Welt zde  .

Němčináři neudělají špatně, když si alespoň zběžně projedou reakce  těch, co už  to Youtube  viděli. Jsou naprosto jednoznačné.  Přeci jenom  ještě  v Německu se  všichni úplně nezbláznili. Nicméně zarážející jsou  velmi opatrně  formulovaná stanoviska  politiků , jako například premiera  spolkové země  NWR  – Armina Lascheta (CDU), který  si zjevně  netroufne  na razantnější  odsudek, protože  nikoli malá část  voličstva  je prostě  ekologicky doslova posedlá. A  aby  se to nepletlo,  tak známý německý komik Jan Böhmermann  /to je ten co se navezl do Erdogana a  byl  následně popotahován podle  zákonů z  dob německého císařství/. Neváhal ani chvilku a  WDR a jeho  statečné a  oduševnělé  zpěváčky  okamžitě podpořil:

„Kdo si každý den připravuje  pečínku z levného masa  v hypermarketu je  ekologická  svině!“

Tady  doopravdy  už  jakákoli legrace nemá místo!  Tohle  je kulturní revoluce přesně podle  Maa!  Z ekologie  se stává ekoteror!

Mezi ekoignorancí, kterou předvedl na  Štěpána Zeman a  tímhle není naprosto žádný rozdíl. Obojí bezpečně  rozvrátí a zničí společnost  jako takovou!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.