Hvězdičky – ve vlastní věci. Nepolevovat!


V poslední  době  se mi na Kose dějí  zajímavé  věci. No věci…  spíše  zajímavé  drobnosti.

U každého článku  existuje pro čtenáře  volitelná možnost  ohodnotit  jej  hvězdičkami.  Podle toho, zda  se mu líbí  či nikoliv. Z dlouhodobé statistiky mám zjištěno,  že  tuto opci využívá asi tak 5%  těch,  co konkrétní článek otevřou.  Stejně tak  vím, že  pokud  se u  článku  sejde  100 a  více hodnocení,  byl jednak hodně  čtený a   především  u těch, co se  s ním seznámili, vyvolal  potřebu  bezprostředně reagovat a  vyjádřit se  k němu touto formou, jsou li na  Kose diskuse   zastaveny.

Ovšem, při včerejším otevření Kosy,někdy po  sedmého hodině  ranní a konkrétně  článku

Dočkali jsme se opravdu rychle!

člověk těžko věřil svým  vlastním očím. Text  měl již  přes  400 přístupů    a přes  hvězdičky asi 92 hodnocení. Na úrovni- těžká mizerie.

Nebylo to  poprvé a  určitě  ani ne naposled.

Já  jsem tento fenomen osobně zaregistroval poprvé u Kosy  z  30.prosince  2019 u  skvělého textu pana Lea K.

Končí jedna éra

kde  momentální skore  vypadá takto:

Nijak masivně  by mne nezaskočil ten počet  hvězdičkujících. Ačkoli  byl  naprosto mimořádný a  z dlouhodobého hlediska  vybočující z jakýchkoli statistických řad.  Ale budiž –  článek byl skutečně  dobrý, jakkoli  na leccos  z něj mám jiný  názor. I když  tolik  angažovaných kosířů den před  Silvestrem je  přeci jen krajně neobvyklé. Zarážející  byl  ten počet nesouhlasů. V zásadě  140 negativních hodnocení proti 140 pozitivním, když to zprůměruji….

Proč  tolik vyjádřené negace ?  Co  v  tom textu je tak provokujícího?

Další  dny  byly už  zase  v normálu. Jak co do počtu hodnotících, tak co  do jejich ohodnocení. Až do dne 5. ledna 2020,kdy Kosa  otiskla text

Na co jsem přišel v souvislosti s atentátem na generála Sulejmaniho v půldruhé v noci, až když už bylo pozdě

S tímto skórem:

418 hvězdičkových hodnocení?  Tak to je  nesporný rekord  Kosy  všech dob!!!!  A že  výsledná známka  je  – úroveň pod  psa a jakoukoli kritiku? Vzhledem k počtu  sdílení na jiných webech?  Zejména těch  alternativních?

Pro mne  asi stejně  přirozené a logické   jako Bermudský trojúhelník….

O den později se  totéž přihodilo u  dalšího článku Kosy, i když v  menším

Ještě jednou Sulejmani!

227 hodnocení  není  418,  ale  je  to řádově  3x  více, než  činí  dlouhodobý  průměr. A hodnocení opět v poměru  114 skvěle, 113 odpad. Nebo opačně.

Další den  jste  si přečetli

Nordstream II. – co o něm ještě nevíte, ačkoli už jste to dávno vědět měli

s tímhle  skoringem:

V podstatě  pořád  stejná písnička.

Následoval VII.  díl seriálu o  Babišově  vydařeném  vyhození  peněz  daňových  poplatníků do kanálu,  respektive  o nákupu  amerických vrtulníků pro armádu  a opět návrat k normálu.

Aby  následoval  už  výše zmíněný  včerejší  text o tragedii  ukrajinského Boeingu u Teheránu. Kdy  ráno, po protření očí, mne  čekala  konfrontace opět s totální negací, která  ovšem  během dne  doznala  celkem silné korekce.

Proč o tom píši?

Rozhodně  nikoli proto, že  bych neměl  jiný  materiál. A  daleko vážnější.  Dokonce  zásoba  hotových  článků je  na  celých 10 dnů dopředu. A spoustu  mimořádně  interesantních  věcí  – třeba  Babišovy  audity,   striktní požadavek  EU na  vrácení  1,1miliardy  zemědělských dotací,  aféru  Válkové,  sebrání  části dotace  Zemanovu poskokovi  Mynářovi ministerstvem školství  nebo třeba  novému zákonu o konečných  vlastnících firem a svěřenských  fondů, mi doslova  unikají mezi prsty. A to nemluvím o tom, že  přes  víkend  jsou  sjezdy  Pirátů a Lidovců, kde  se bude volit nové  vedení těchto stran a  tedy  i určovat jejich směřování  na  dva  příští  -VOLEBNÍ  roky. Které nejspíš  také  zasklím. A  to nikdo netuší, co přinesou další dny….

Takže  znovu  – proč  o  tom píši?

Když narazím na něco neobvyklého, snažím se  to rozklíčovat.  A zodpovědět  si dvě  otázky

Proč?

a

Kdo?

odpověď na jednu z nich  v podstatě  generuje  alespoň  v hrubé formě  informaci k té druhé.

Vzhledem k pozici,  z níž  byly  napsány všechny  zmíněné, zvláště  ohvězdičkované texty se  dá dovodit,  že   si to s Kosou chodí, v určitých dnech,  vyřídit někdo z těch věčně  správných, prostě vyznavač či asi přesněji vyznavači té jediné povolené pravdy.

Zkrátka  rota  jakých si zapomenutých  a  zřejmě  kdysi hybernovaných příslušníků  X.správy   StB pro boj  s vnitřním nepřítelem, či jejich potomků. Kteří  dříve  měli na starosti odhalovat   a likvidovat  šíření  nepřátelských informací a postojů k Sovětskému svazu. Pokud  by  se jednalo o ty  zapomenuté  nebo hybernované estébáky, které  dnes někdo probudil k životu a opět povolal do služby,  zřejmě je  stihl  informovat, že  nyní musí být  ostražití a bdělí  nikoli  vůči  těm, co  nepíší příznivě  o SSSR, protože  je  to  zbytečné, ten už  skoro 30 let neexistuje, takže  místo něj  hlídají nedotknutelnost USA  a NATO.

Jestliže  to jsou potomci těch, co chránili kdysi nerozborné přátelství na věčné časy, což  je  daleko pravděpodobnější, protože  experiment  s  hybernací a následným probuzením je  buď  dokonale  /v ČESKU!!!/    utajen nebo prostě neproběhl,  je to pochopitelné.

Jde  o šmíráky,  co to prostě mají v krvi a  vždycky  provozuj  svoje  řemeslo, které tak nějak dědí,  pro  aktuálního hegemona.

Zřejmě se rozhodli najet na Kosu vždycky, když  zveřejní, z jejich hlediska,  cosi nepatřičného! Něco, co narušuje  další nerozborné přátelství na věčné  časy…

Protože  diskuse  na Kose  není, a vzhledem k tomu, jak dopadl jejich pobratim Scallop, atd., zbývá  jediný  způsob  jak zkusit otravovat  vlka, tedy kromě  toho, že  nějak zruší Kosu jako takovou  – pokusit  se mu to znechutit  přes  hvězdičky!

V  tuto chvíli by měli  vědět, že  se  řehtám jako kůň!!!!

Hvězdičky  už  dávno  nejsou na Kose proto, abych si ověřil, či přesněji  – potvrdil, kolik že  čtenářů  se  mnou nebo jiným autorem v konkrétní problematice souhlasí.  Ostatně Pravidlech Kosy  stojí,  že

souhlasit s  vlkem  nebo jiným autoremnení povinné! 

Ty hvězdičky  držím proto,  abych měl nějakou odezvu o dopadu  – jestli reaguje  na  článek tradičních  5%, či zda je  denní reakce  a tedy  dopad  vyšší.

To je jedna  poznámka.  Mám i druhou, kterou  chci adresovat  té  peruti moderních dohližitelů nad  udržováním jediného správného názoru – od  té doby, co jsem na Zemana a následně  Babiše  vytáhl tentýž  metr jako na Kalouska, Klause, Nečase, Topolánka, Řebíčka, Drábka, Tlustého, Schwarzenberga, Fialu, Hermanna a  další a další podobné, používají  při hvězdičkování  jak  Svědci Milošovi tak Koblihové  úplně  stejný postup! A chtějí mi to takhle, přes  hvězdy  nandat.  I u toho se  výborně  bavím. Protože aspoň vím, kdy jsem zasáhl  přesně!

Sděluji  tedy  jak  opožděným a nezaregistrovaným  příslušníkům X. správy  StB, omlouvám se  – náboženské policii  jediného správného názoru, jakož  i  fundamentálním  zemanistům a babišákům, že takhle nemají šanci se mne sebeméně dotknout nebo mne rozhodit. Naopak výborně mne  baví.  Jestli přestanu psát, co  jest velmi pravděpodobné, pak jen proto, že  to bude moje  rozhodnutí,. Na  základě  únavy a  toho, že  už mne  to nebaví.  Nikoli kvůli nějakým hvězdičkám.

Nicméně  ti  bdělí a ostražití, co si nyní Kosu  tak  oblíbili, by měli vědět, že mi svou aktivitou dělají  velkou radost!!!  Blog je zase na  číslech  čtenosti, o nichž jsem si myslel, vzhledem k úbytku Svědků Milošových a  Koblihů, že  už  jsou  nedosažitelná.  Díky  prosazovačům jediného správného názoru mi statistika  čtenosti poskytuje  mimořádné  uspokojení!

Jediné čeho lituji je, že  jsem odmítl všechny pokusy  o to, abych na Kosu  umístil cílenou reklamu a  bral za  to nějaké to love. Při současných hodnotách přístupů  bych vydělával  měsíčně  už celkem  zajímavý  obolus. Ne na  zbohatnutí, ale  na pivo by to rozhodně  dalo. Vlastně  dost piva  a hodně dobrého. Žádný  Braník! Jenže  reklama  na  Kosu nesmí a tak to zůstane.   Tedy ta  reklama, kterou  bych  pustil já.

Když  to nějak uzavřu  – chlapci a  děvčata, elfové, potírači hoaxů, zkrátka vy všichni Scallopové, vždycky, za všech okolností i režimů správní  -děláte mi svými výkony  na Kose  radost!!!! Zatraceně  velkou!  Jen tak  dál! Ne  abyste polevili!  Současná  návštěvnost  tohoto blogu se mi mimořádně líbí!    Proto se budu snažit, co moje  ochabující síly  stačí, abych  vám  volbou   a nabídkou témat co nejvíce  vyhověl. Ta  potěší i zemanisty a babišáky. Mají tahle  témata  doopravdy a nefalšovaně  rádi.  Jakby ne,  vždyť  jste  jedna  sorta. Jen s  opačným  znaménkem.   Ovšem kdybyste nyní ztratili svůj  svatý zápal šířit  jedinou přípustnou pravdu, tak  by  třeba  oni,  i  když jen mezi čtenáři Kosy  vyhráli!!  A  vy přece nemůžete a nesmíte  prohrát. I když jde jen  o malý blog a  tudíž i malou bitvičku. Velká  vítězství se přece skládají z  řady  těch malých!Nepolevujte a vytrvejte!

Vězte, že  mám  připraven například  moc zajímavý třídílný seriál o  válce v  Afghanistanu! Tam si doopravdy  užijete. I když se připravte na to, že budete  mít  vážný, ale doopravdy  vážný  ideologický problém. Ale  to zemanisté a babišáci také. Nicméně  všechny mohu ujistit, že mi při práci s podklady  lezly  oči z důlků. A  to jsem na ledacos  zvyklý,  a lecos už  jsem četl….

Nepolevujte! Prosím prosím,smutně koukám…. A  solte  to po jedné hvězdě, co  klávesnice  stačí pochytat!

Díky moc.

vlk

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.