Nevtip na tento den -DOPLNĚNO!!!


Včera  jsem spekuloval  o příčinách proč  se  rozpadl doposud nerozborný tandem  Zeman-Soukup a proč bohuželprezident opustil TV Servil.

Našel jsem čtyři, dle mého názoru nejpravděpodobnější důvody, proč se  tohle  manželství rozpadlo.

Jak se  zdá a jak to tak bývá, příčinou byl důvod  pátý. který  byl daleko za  hranicemi mojí fantazie!!!  🙂  🙂   🙂

Takový, jaký se  snad může  stát v zem Josefa  Švejka!!!

Mirek Topolánek totiž  včera na  internet  pověsil následující  tweet:

Uznejte – to nemá chybu!!!  Zeman odešel z Barrandova, údajně kvůli tomu, že  jeho šéfposkok Nejedlý dostal na budku  od nehodného, ačkoli maximálně  vtíravého Soukupa!

A  aby to bylo dovedeno k dokonalosti,  pak ještě  dvě  informace:

1- je třeba  rozklíčovat  iniciály  RJ v jehož  bytě  se měl incident odehrát  – Roman Janoušek! Tedy  superkmotr minulé éry! Tvrdí můj  další zdroj, který mne včera v podvečer na  tímto směrem navedl

2-stejný  zdroj uvádí, že  se  oba  pánové servali o nějakou ženskou….

Ale jistě  to  všechno budou jen pomluvy, že?

V každém případě  se prosím, stejně jako  já  ujistěte v kalendáři, že  včera nebyl Apríl a že si z nás  Topolánek nevystřělil. Protože jinak bych si dovolil konstatovat,  že  má pořád spolehlivé zdroje.

Dále mne napadá, že žijeme  v zemi, kde prezident, v rozhovoru s cizím státníkem  veřejně nabádá  k likvidaci novinářů, ale  rozhodně  nestrpí, aby mu někdo otloukal jeho poradce… Zvláštní.

Nicméně  přemýšlím nad  tím, jak by  Zeman reagoval, kdyby  příkladně někde na  Václaváku, tedy  na veřejnosti někdo natloukl hornu najednou  triu Nejedlý,  Mynář, Ovčáček. Jestli by držel nastoupenou linku, existuje  jistá naděje, že  by  dospěl k názoru, že takhle nevděčný  národ  si ho nezaslouží, abdikoval by  a odstěhoval  by se třeba  do Patagonie….

Dodatek z pátečního poledne

Právě mám za  sebou další část  hutného a navýsost humusoidního nového politthrilleru Jaroslava  Kmenty  Rudý Zeman, kde mapuje  pozadí Zemanova působení v politice i tří prezidentských voleb, kterých s e účastnil. A  také jeho okolí.

Takže  nemohu  zaručit  těžkou pikanterii.  Totiž, že  oba  rváči  – Nejedlý a  Soukup,byli nějaký  čas příbuzní. Protože  servil si vzal za  ženu  Nejedlého  sestřenici! Takže taková pěkná  rodinná  rvačka  jako fík!   A  vysvětluje  to také dokonale, jak se  Zeman dostal na Barrandov!

Země  Josefa  Švejka  se nezapře! Země  Miloše  Zemana  také ne!  

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.