Nevtip na tento den -to je ale náhodička!!!


Mám radost, když je Kosa  čtená! Logicky. To je přece smyslem jejího vydávání. Ovšem daleko menší, respektive  vůbec  žádnou radost  neprožívám,  když  je Kosa, tak říkajíc  – čtena  v zastoupení. Zkrátka, že někdo opálí její obsah.  A vydává  to za  svůj produkt!

Což je  příběh dnešního nevtipu!

Včera  totiž  vyšel na serveru Seznam.cz článek  s názvem

USA roky lžou o válce v Afghánistánu. Přiznal to už i šéf vládní agentury

jehož  autorka, jakási Jolana Humpálová, se  nepochybně,  čistě  náhodou  zabývá stejným článkem  z Washington Post o  klamání  Američanů  o válce v  Afghanistanu, který  už tři dny na pokračování  vychází a dnešním dílem končí na Kose.

Mám podezření,  které nemohu  doložit, že  zkrátka  psavka  Humpálová  se inspirovala  Kosou. Minimálně.  Je li to pravda,  pak mi budiž  útěchou , že 3. největší český server  a  snad 150. v  celosvětovém pořadí,   má zapotřebí, aby si tento ranking  a tím i příjmy  z reklamy  udržel, zapotřebí  opičit se po Kose. Přirozeně  bez  jakékoli zmínky, kde čerpal inspiraci!  Vzhledem k tomu,  že  také  jede  a to mimořádně  aktivně, na protialternativní  vlně, mu k takovému počínání  gratuluji! A  těším se  na nějakou další  výživnou lekci   té správné  žurnalistiky, kterou  alternativa  podlamuje.

Byl bych ze  všeho velmi smutný a  naštvaný – kdybych nevěděl, že  to určit  má  jasné a jednoduché  vysvětlení!  Je to určitě jen náhodička…

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.