Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Jsou dny, které si můžete  naplánovat sebelépe a naknec  se  z nich vyklube  těžká improvizace. Od  probuzení až  do okamžiku než  jde  člověk  opět spát. A  přesně takovýhle  den mám dneska. Speciálně s Hodinou vlka. Původně měla  být, pokud vůbec, až  zítra. Protože její pravidelný čas měl být  zcela  vyjímečně  dán k dispozici jistému docela  specifickému  volebnímu uskupení, kandidujícímu v nadcházejících slovenských  volbách. Jenže  když je něco specifické, dost často to bývá i neuchopitelné, takže  nakonec se jejich oslovení posluchačů SVSK nekoná.

Tím pádem je  to  návrat k Hodině  vlka.  A nejen to. K dispozici  není ani  Borísek.  Má na  starosti věru důležitější věci než si se mnou dnes večer povídat. Opravdu.

Takže se  dost narychlo hledal i moderátor  relace. A  volba  byla  snadná  – Intibo nebo Intibo? Neváhal jsem ani chvilku a  vybral   překvapivě –  Intiba. Který to ale  také dneska  má  z různých důvodů jen tak tak.

S  tím,  jak  tahle Hodina  vlka byla  dlouhodobě  nalinkovaná  na  zítřejší večer, šel do háje  i můj plán přípravy na  relaci. Takže dnes večer to fakt  bude  těžké improvizování. A  rovnou prosím o shovívavost. Dnešní rodinný  program nemohu odsunout a  čas, na nabrífování k vysílání, jenž  jsem si vyhradil na  zítřek mi není nic platný…Tudíž improvizace.

A  o  čem to bude?

O tom co se děje  ve Spojených státech. Zejména v Kongresu a Bílém domě. A  také  o dění v Rusku.

Začínáme jako vždycky  ve  20,30 hod. Máte li chuť se připojit,budeme  rádi. Budeme s Intibem dělat, co je  v našich silách, aby  jste ten čas neměli za promarněný.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.