Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Koronavirus, nekoronavirus Slobodný  vysielač a jeho pravidelné relace  jedou pořád.

Díky  Vám, kteří  jste  vyslyšeli mou  žádost  v půlce tohoto měsíce a  z totálního finančního propadáku  udělali finanční zázrak, takže  Borísek si zase na měsíc  může  vydechnout.  Zato ti, kteří nejspíš  po sobotě  uchopí  na  Slovensku moc asi z toho  zrovna  nejásají. I když  – po pravdě -v  předtuše nadcházejícího triumfu je jim to jedno.

Nicméně  jakkoli mi  Slobodný  vysielač  nepatří a jsem tam jenom hostem, dovolím si  za Boríska a Petera, tedy oba  majitele  slíbit, že  jestli  tahle morová politická  rána  na Slovensko v  sobotu opravdu dopadne  v  té  razanci, co signalizují průzkumy, budou  jim všichni, co  mají se  Slobodným vysielačem a jeho relacemi  cokoli společného, dělat  ještě  více než  dosud,  aby se  jim na jeho vlnách  koukalo  na prsty  a pod  prsty!  Díky  vám. Velké díky! Každému jednotlivému donátorovi!

Myslím, že  ani vy, ani nikdo z těch, co nějak přispívají do pořadů, nepochybuje, že  přesně  tohle  bude zapotřebí více než kdy jindy.

Ale  to řeším budoucnost!  Dnes je  pořád ještě  pátek, zbývá  den do voleb. O  volbách,  či k volbám vysílat nesmíme, jakkoli mne to obrovsky  mrzí!  Nic s tím ovšem nenaděláme, protože  platí tzv. moratorium.

Takže  musíme  vzít  nějaké jiné  téma. Volba bylo  snadná! Koronavirus!Bohužel! A  už zase!

Před  měsícem  jsme  to už  zprubli jednou. Tenkrát to byl od nás obou s Borískem obrovský  risk a  vlastně  drzost. Protože nám scházelo nejen odborné, ale  i informační zázemí. Takže  to nebyla  ani tak chůze po tenkém ledě, jako spíš  po vodní hladině.

Včera  jsem si tu relaci poslechl a mohu s  plnou odpovědností konstatovat, že nejen, že  jsme  v ní nepropadli,  ale dokonce mnohé odhadli  správně. Nyní  už  je k dispozici daleko více informací.   Nechci tím naznačovat, že  na  vás  budeme  valit  nějaká  vyčtená  moudra, haldy  čísel a tak podobně. Nic  takového. Já  bych jako  cíl dnešní relace  definoval  klíčovou otázku – Jak jsou  Slovensko nebo Česká republika  připraveny  na  úder koronaviru?

Přesně  tohle  je  to, co každého z nás  zajímá vůbec  nejvíce, ne li  výhradně. Především  o tomhle budeme  mluvit!

Naše zkoumání začneme  tradičně  ve  20,30 hod.  Slibuji, že náš pohled bude střízlivý.  Ani Borísek  ani já nemáme  žádné politické  ambice, žádný ekonomický zájem na  lakování věcí na  růžovo nebo na  černo. Oba  dva  máme naopak rodiny, tak jako vy a chceme  hledat  odpověď  na  míru  jejich ohrožení. Stejně  jako vy.

Tohle  vám nabízíme na  dnešní večer.Nic méně ,nic  více. Jestli je to málo nebo příliš rozhodnete  vy.

Na slyšenou večer.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.