Vážení čtenáři Kosy


v současnosti mi chodí více  mailů, než jsem schopen v současné situaci zpracovat. Normálně  bych to jistě  zvládl, ale  není  nic  normálně.  Dřepím doma,  jezdím z jednoho serveru na  druhý a hledám sebemenší náznak  něčeho optimistického. Hlavu  mám  jak včelín, jak mi v ní hučí, ale uvnitř žádný med.

Takže  schopnost koncentrace nebo tvůrčí inspirace a dalších potřebných duševních  funkcí  pro psaní  článků a  odpovědí na mailovou poštu.  Už  dva  dny  za sebou jsem večer odpadl na více méně  vyčerpání.

Proč tohle píši?

Nikoli proto,abyste  mne litovali. A dokonce  ani proto, abych upozornil, což je  pravda a nějaký  6-tý cíl tohoto krátkého článku, že  moje  tradiční články se  jaksi asi konat nebudou. Prostě  rozbor lze napsat jen tehdy,  když  vám na  to funguje  hlava.

Jde mi o něco jiného jednak omluvu a pak také o prosbu.

Omlouvám se  všem, kteří marně  čekají nějakou vlkovu reakci na  zaslaný  mail a zatím nic. Bylo mým zvykem odpovídat  na  90%  mailů.  Dnes  toto číslo kleslo někam ke  30% a  lepší to asi nebude.  Řeším jen nejdůležitější případy.  Takže  buďte  shovívaví prosím. A nezlobte  se na  mne.

Druhá věc  je prosba.  V mailech jsou většinou odkazy. Na  články, videa, blogy  atd.atd. Jsem za ně  vděčný, ale je jich strašně moc. Největší  problém mám s videi.

Když je  delší než  5minut, většinou jdu  dál. Mám  radši  psané texty. U  českých to rychle přelétnu a buď  začnu číst pečlivě nebo také  jdu  dál. Prostě  schází mi duševní kapacity, jak psáno  výše. Znovu opakuji-vážím si  a oceňuji  každý podnět.  Ale jde o stav přehlcení. Proto nebuďte zklamaní, když  na  váš příspěvek nereaguji  nebo  z něj neudělám článek. Není v  tom  z mé strany  žádný zlý úmysl nebo nevděk.

Jen přehlcení. Nemám to, co už ve mně  je, kam  vytěsnit. Děkuji za pochopení.

P.S. A  jak to máme u nás  v Plzni?

Takhle:

První obět´ nového koronaviru v Česku!
Na ženu z Plzně spadla police ve špajzce s 80 kily hladké mouky a 120 kily rýže.

Naštěstí je  to vtípek.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.