Dnes večer Hodina vlka na Slobodném vysielači


Dneska  se na  vysílání fakt netěším. Ani  trochu.  Diskutovali  jsme  sice  s Borískem o nějakém jiném tématu, než je ten hnusný  virus, ale nějak jsme  žádné jiné nedokázali objevit. Co jsou proti téhle pandemii třeba  americké primárky?  Nebo snad máme pojednat  změny  v ruské ústavě a pojímat se  tím, že  Putin asi bude v  Rusku vládnout  dál? Ostatně – není tohle  věc  výhradně  Rusů? A jestli mu to posvětí v  referendu, tak proč  s tím má mít někdo v zahraničí problém?

Že  se mu to jako nelíbí?

No  v Americe se  zřetelně  rýsuje  souboj  Trump -Biden. Zoufale  se mi nevoní ani jeden  z nich, ale  nikdo mi jistě neudělí práv, na základě mého názoru,  Ameriku mistrovat.

A co takhle moje oblíbené  téma  – situace v Německu a naprosto ochromená CDU stojící před  volbou nového předsedy  strany a  tudíž výběrem nástupce Merkelové? Která už je  dokonalou chromou kachnou?

Nebo ještě něco jiného?

Jak malicherné se  jeví pod lupou kononaviru  všechny  tyhle  světodějné  události, že?

Takže?  Takže večer  s kolegou Borískem nemáme  na  výběr. Bohužel.

Připojíte se  k nám, abychom nemluvili jen jeden na  druhého? Tohle  si přece většina  z nás  užívá ,vlastně „užívá“  každý  den, více než je komukoli z  nás milé. Už  na  vlastní kůži víme, jak chutná ponorková nemoc. Tohle  snad bud e plus  toho večerního povídání.

Takže nám večer s  tím tématem přijdte pomoci. Ale  chápu každého, kdo   právě mávl rukou a  říká – tůdle nůdle holenkové, pandemie mám plné zuby  a jdu radši hrát  piškvorky   nebo si vykládat pasiáns!

Ale pro jistotu  – připomenu, že  začínáme  ve  20,30hod.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.