Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Tenhle  týden je  to pro mne docela  nálož. Včera  Trikolora, dnes  Hodina  vlka. Ale proč  si stěžovat?  Člověk musí být spokojený s  tím, že  prostě je. Tak  fatální dobu žijeme….

Jeden by řekl, že  v takové situaci ideologové všeho druhu, dogmatici  a inkvizitoři všech  jediných a nejsvětějších pravd na  světě, majitelé patentního rozumu od klávesnic a mikrofonů  i stupidní politikáři, koukající  kdykoliv a  za jakoukoliv  cenu vyvařit nějaké to  procentíčko volebních preferencí navíc, si dají v  tomhle  celosvětovém marasmu  trochu pohov. Protože  prvotním příkazem doby  je  – přežít!

Přežít s  co nejmenšími ztrátami!  Tohle je  kategorický  imperativ našeho dneška. Nejspíš  dost dlouhého zítřka. Či zítřků.

Jenže  realita  je úplně jiná. Každý, kdo má  do krku díru, zná zaručený recept. Sice neříká na  co, ale  tváří se, jako že  kámen mudrců a  elixír  života je něco, co objevil o prázdninách mezi 1.a 2. třídou a  od té doby  tím má nacpanou garáž  i sklep a  ted  právě to chce rozdávat zadarmo….

O  tomhle, co  skutečně  nechápu a  odmítám pochopit  by měla být dnešní Hodina  vlka.

Začínáme  ve  20,30 hod.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.