Na kom si koronavir vylámal zuby? Na komunistech!


napsal JŠ

Vlkův úvod:

JŠ mne  skoro denně  zásobuje  různými vtipy a  vtípky.Sem tam  také nějakou tou úvahou. Na  soukromé bázi. Bez ambice, aby ji Kosa  otiskla. Nicméně jeden z jeho posledních soukromých mailů dnes přetiskuji. A nechám na každém z  čtenářů, aby  si sám rozhodl zdali jde o típek/satiru nebo  o zcela vážně míněnou úvahu. Já osobně mám celkem jasno. Takže  JŠ.

 

Na to proč to u nás nekosí vir lidi jako v Itálii, Španělsku a v USA nedávno odpověděla jedna zajímavá studie. Ač se to nebude mnohým a zejména některým  líbit – stále ještě těžíme z důsledné socialistické zdravotní péče.

Komunisté jednak postavili za 40 let takovou spoustu nemocnic, že polistopadoví politici 30 let nedělají nic jiného, než ruší lůžka a komunistické nemocnice tak akorát modernizují – máme tak víc jak 3x větší lůžkovou kapacitu, než třeba Anglie. Vedle  toho zde  zavedli  velmi důkladnou a kvalitní přípravu  zdravotnického personálu na všech úrovních, kterou nedokázala  zatím zničit  ani plošná devastace  českého školství různými  pokusníky  v  uplynulých 30-ti létech. Inkluze  a  podobné nesmysly  totiž  u zdravotní npéče končí.Což  zatím respektovali i  všichni inkluzivně genderoví   maniaci.
Tím hlavním důvodem se zdá být důslednost v očkování obyvatel, neboť totalitní systém nemusel našlapovat kolem podivínů a pošuků po špičkách a neexistovalo, že by si někdo dovolil neočkovat své děti – hrozila mu žaloba za zanedbání péče a kriminál, což bylo velmi dobře.
Dneska si pomatené,sebevědomé a  sebestředné  slepičky notují na sociálních sítích a odmítají  nechat očkovat své děti, protože si někde přečetli článek nějaké jiné  pomatené, medicínsky naprosto nepolíbené husy, že je to pro děti nebezpečné. Přitom riziko nebýt očkován snad 100 000 x převyšuje riziko z komplikací při
očkování… no ale máme svobodu, že.
Už desítky let lékaři ví, že vakcína na TBC překvapivě chrání i proti jiným nemocem alespoň do té míry, že některé průběh některých dalších nemocí zmírňuje.

Zatímco ČSSR patřila do zemí, kde se důsledně celoplošně očkovalo, tak Itálie, Španělsko, Anglie, Francie a další západní země na plošné očkování z vysoka kašlaly a o USA vůbec nemá smysl mluvit.
Na zZápadě ale existují i výjimky – například soused Španělska – Portugalsko, které také důsledně plošně očkovalo.

Rozšíření pandemie viru a výše úmrtnosti tak nepřekvapivě dělí Evropu na východní blok, kde se důsledně očkovalo a na Západ, kde na to více či méně vlády a obyvatelé
kašlali.
Právě na výjimkách jako je Portugalsko to vědce napadlo – bylo jim divné, že dva státy vedle sebe ze stejně starým obyvatelstvem mají tak diametrálně rozdílný počet nakažených a úmrtí.
Když se pak dostali k podrobným datům z Německa tak to bylo jasné – zatímco my se na netu díváme jen na celková čísla, jakmile se dostanete na úroveň spolkových zemí, tak je vidět hranice mezi někdejším NSR a NDR, neboť i v NDR se důsledně očkovalo.

Vlkův  vstup:

Vývody  JS jsou, co se Německa  týče,naprosto precizní! Což  dokazuje  i německá  úřední inforgrafika  počtu nakažených v  jednotlivých spolkových zemích, která  k datu redakce tohoto článku vypadala  takto:

Dělící  čára  málo nakažených zemí s  výjimkou  Brém  a  Schleswicka  -Holštýnska  běží  napříč  Německem a přesně kopíruje  bývalou hranici mezi NDR a NSR!

Čím tmavší šedý odstín respektive  čím červenější  tón tím větší počet  pacientů s  CoVidem19. A rekordmanem je  Bavorsko! V druhé grafice už je  to úplně polopatické:

Ale  nechme pokračovat  JŠ.

Ten rozdíl je prý markantní ještě 30 let po sjednocení i přes to, že se již populace východního a západního Německa stěhováním částečně promíchala.
Za malou úmrtnost vděčíme tak bývalému zdravotnictví a současnou včasnou a tvrdou prevencí šíření. Zas tak velká záhada, proč nemáme přeplněné
márnice to nakonec není. Koronavir si vylámal zuby na  bolševikovi, respektive  na zbytcích dědictví po něm. Které / zatím/ ještě nikdo nerozkradl.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.