Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Minulý pátek  jsem měl  volno. Byl třetí v měsíci a to je vždycky  tak. Běží jiná relace. Dnes se ovšem žádná pauza nekoná. Ve  20,30 začneme s Borískem tradiční rozumování nad  zahraničněpolitickými událostmi uplynulých dní. Na první pohled se  nic  zásadní nestalo. Na první – dodejme  velmi a velmi  povrchní pohled. Protože  se  dály věci! Věřte mi, že  ano. Jen nejsou tak  prvoplánově viditelné  jako je  zabití  iránského generála  v Iráku Američany nebo jiná podobná  politická  bomba.

Jenže  v uplynulém týdnu se  udála  spousta  věcí, které v podstatě  jdou mimo zájem obyčejného člověka. Tedy svým skutečným významem. Vezměte  si  například  rozvolnění ohledně  koronavirových opatření. Otevírá se kde  co. Roušky  začínají mizet. Bude se  smět  do zahraničí.    Tohle  každý  vnímá. A  drtivá většina  si říká  -FAJN!  Ale  je to skutečně  fajn?

A  když se všechno  údajně vrací do normálu, bude ten nový normál tím předkoronavirovým?  A  kdo a jak zaplatí  návrat  k  té  normalitě?

Tohle  všechno  mnoho dalšího se  chystáme s Borískem pojednat. Když si nás večer  v půl deváté naladíte, budete  u  toho s námi. A můžete  vyjádřit  svůj názor.

Jste srdečně  vítáni.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.