Dnes Trikolora a Slobodném vysielači


Máme  co do činění, alespoň  v ČR s  nejteplejším týdnem letošního roku. A  že  je  tedy pořádný  hic!  Jenže  to k létu patří. Podobně  bylo zavedenou praxí, že  k létu patřila i  tzv. okurková  sezona. Kdy se  zajímavé  zprávy  z politiky  vyskytovaly  jen velmi ojediněle, takže  se media  pojímala  všelijakými podivnostmi  typu obluda z Loch Ness, šestinohá telata a  tak podobně.

Kde  ty  staré  dobré časy  s jejich okurkovou sezonou  jsou….Pamětník  může  jen slzu  otřít.

Místo toho  mi dnes  máme na  politické scéně  horko, které si  s těmi  současnými tropy  u nás nijak nezadá.  Na  Slovensku  Matoviče  pořádně  grilovali, ale  neugrilovali  v Národní radě, která dospěla  k závěrečnému verdiktu, že  oprásknout   a  tedy někomu ukrást jeho duševní vlastnictví  do soukromé diplomky  se beztrestně   smí. Ovšem jen tehdy, když to dělá někdo, kdo zásadně bojuje  proti  nepoctivému Smeru. No  a  když už  na  Slovensku mají vedro, tak si zřejmě  řekli,  že  by neškodilo  uvařit  si pořádnou kyselicu, vlastně  povařit  si Kyselicu, z něhož  se  na pozici  státního   tajemníka na  vnitru vyklubal prachobyčejný  fízl Vojenského zpravodajství. Roman Michelko má  skutečně  nabito na  parádní jízdu  ve  slovenské  části Trikolory.

A  český  díl?  Netuším, zde  se na něj vůbec  dostane. Doufám, že  ano. Protože nám přímo  před nosem chtějí  ukrást  2 miliardy. A  to  zcela  veřejně.  Nejsmutnější na  tom ovšem je, že  Pepa  i Máňa Koblihovi  tomu ještě  budou tleskat. Ale jak říkám,  nejsem si jistý, že najdeme  čas, abychom se téhle  triviální a  drzé zlodějny  vůbec  dotkli. Že  by mohlo dojít   snad i  na  už  zcela  diletantské  ba  možná až  sabotérské  řízení  železnic a  druhé  vlny  koronavirové epidemie, ačkoli jde o smrtelně  vážné věci, tak  tomu  nevěřím ani já. O takovém  šéfovi antimonopolního úřadu Rafajovi a  jeho aférách a aférkách  ani  nemluvě. Je přece normální mát  doma  2 melouny  v hotovosti na svatbu  dcery a  to tak, že je máte  v obálkách přilepené na  zadní straně  skříní a  šifonérů.  To takhle přece  máme  zařízené  skoro úplně  všichni,  že?

No nic. Večer začínáme  ve  20,30 hod. Roman Michelko, Intibo a já  vás  srdečně  zveme.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.