Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Připadá mi, že teprve   včera  jsem vás zval na minulou  relaci Hodiny  vlka  na  Slobodném vysielači a přitom pohled  do kalendáře  říká,  že  jsme o týden starší.  Čas  zrychluje, s tím jak stárneme. Kdysi platilo, že  s postupujícím věkem člověk  se  stává moudřejším….

Bohužel já ten pocit nemám. Rozhodě ne osobně. Kdyby  ano, chápal bych  současný  svět  i to, co se  v něm odehrává! Opak je pravdou! Rozumím mu stále  méně  a méně. A ještě méně konání  těch, co světem hýbou.  Jejich  vývodům prezentovaných veřejnosti  a  jejich konání.

Napsal jsem, že  jim rozumím stále méně  a méně?  Omlouvám se za špatnou formulaci  – nerozumím jim stále  více  a více. Ba  ještě hůře  – přestávám jim rozumět  vůbec!

Abych to konkretizoval – dnes  večer se  s Borískem zcela určitě  vydáme  do Berlína. Za  Angelou Merkelovou.  Kvůli    Navalnému.

Nicméně, než  do Německa nakoukneme, tak  proti  pečlivě  dodržované  zásadě,  že Hodina  vlka komentuje  pouze  zahraničně politické události tentokráte jsme nuceni  učinit z tohoto železného pravidla  výjimku. Včerejší  zproštění viny  Kočnera  a Zsuzové v kauze  Kuciak  je  něco jako  výbuch atomové  bomby!  A  jestliže máme nějak rozumně pojednat  Navalného, je  nutné se nejdříve  vypořádat  s včerejším slovenským soudním verdiktem! Aby slovenské  záležitosti nekomentoval jen „vždycky  chytrý Čechůn“, výjimečné bude i obsazení –  připojí se k nám pro slovenskou  část Roman Michelko. Lepšího  slovenského respondenta  najít nelze.

Věřím, že si tuhle  relaci nenecháte  utéci a připojíte se k nám  ve  20,30 hod. Těšíme se na  vás. I když  je  zřejmé, že  ať  z těch dvou témat uchopíme kterékoliv  nutně  z toho musí vzejít  jen duševní destrukce.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.