Flash – stát se musí v případě Šarapatka s konečnou platností omluvit za Zemana. DOPLNĚNO!


Takže už je  to černé na bílém – Nejvyšší soud potvrdil  rozsudky  soudů  nižších instancí  a definitivně rozhodl, že  bohuželprezident  LHAL, když prohlásil, že  svého někdejšího  poradce  Zdeňka  Šarapatku vyhodil jako ministerský předseda  pro neschopnost.

Je nanejvýš  smutné, že   takový   soud  vůbec  proběhl a k tomu, že  se vlekl tak dlouho.  Kvůli ješitnosti  jednoho starého mstivého muže. Který ve  svém narcisismu  jednak chyby  absolutně nedělá a  když, tak co by  se omlouval?  Omluva  je  je projevem slabosti a  obyčejná  lidská  slušnost ještě  více.

Nemám z  toho radost, ani co  by  se pro vzorek do elektronového mikroskopu  vzalo.  Nejvyšší  soud  totiž  do celého světa  vypustil jednoznačnou a neodvolatelnou zprávu, která  z ní – PREZIDENT ČESKÉ  REPUBLIKY  JE  LHÁŘ. Minimálně  v tomto případě.

Skutečnost, s  kterou  10 000 000 milionů obyvatel nic  nenadělá.  Ani  ti, co Zemana  před pár  roky  znovu poslali na Hrad. Tak to bohužel je. Respektive  dnes  jsou v roli spoluviníků – tenhle  soud  probíhal už tehdy a  jak dopadne  jim muselo být  zřejmé. Tedy pokud  soudy  v téhle  zemi ještě  alespoň trochu fungují.

Nejvyšší soud v rozhodnutí mimo jiné píše, že nemá žádný úvahový potenciál, který by mohl současnou judikaturu změnit,“

Žijeme  v opravdu prima  státě – prezident je  soudem uznaný  lhář, premier  je vyšetřován pro finanční podvody….

Ministerstvo financí  sdělilo, že omluvu  definitivně  vyhotoví  a omluví se za  Českou republiku. Dodávám, že  za mne nemusí. Zeman  mým prezidentem není a nikdy  nebyl, tudíž  za mne jednak nikdy nemluvil a  tudíž  ani nemohl mým jménem kohokoliv urazit. Ani Šarapatku, kterého  si  vážím asi jako Zemana.

A jak to máte  vy? Zejména  vy  – svědci Milošovi?

Dodatek z pondělního večera:

Na  síti už je k dispozici  kompletní  rozsudek, pro ty , co ají zájem se podrobně  seznámit  s  argumentací soudu. Soud nepřijal a  ani nemohl  přijmout  argumentaci ministerstva  financí, že  prezident  o Šarapatkovi lhal  veřejně na  soukromé televizi, což  prý může, protože  žádný předpis  neupravuje  vystoupen státních funkcionářů  na  soukromé TV….  Soudce  si ,na  rozdíl Zemana a  Schillerové pamatuje jednoduché pravidlo , vydefinované TGM  – nebát se a NELHAT!  Z konečného a  tím i definitivního  soudního  verditktu je  zřejmé, že  že nepřijal Zemanovu  variantu tohoto jednoduchého principu  – nebát se lhát!

A vymezil se proti ní:

Soudce Ištvánek v případě Šarapatky nyní zopakoval, že už v kauze Peroutka Nejvyšší soud vysvětlil, že prezident není sám odpovědný za své výroky.

„Neznamená to, že za újmy (majetkové či nemajetkové) v soukromoprávních vztazích způsobené prezidentem při výkonu jeho funkce neexistuje subjekt, který by za takovéto případné újmy neodpovídal,“

Navíc, s pravděpodobností,hraničící s jistotou, lze  předjímat, že  úplně stejně  s dopadne  i proces  s  vnučkou  Ferdinanda  Peroutky  – paní Kaslovou. Protože Ištvánek ve svém rozhodnutí, popisuje, že spolu oba případy souvisí!

Takže  existuje  reálná naděje, že se   dočkáme  toho,  že  prezident  bude  dvakrát  soudcem usvědčený lhář…..,

Má  ještě  někdo jiný  takového prezidenta? Tedy  míněno z  civilizovaných zemí? Sotva! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.