Flash – kdo je tady terorista?!


Právě  jsem na  německých serverech narazil na drtivou informaci – Trump v  roce 2017  a  opakovaně ještě později v  roce  2019, chtěl  nechat zavraždit  syrského prezidenta  Assada!

Nejde  o žádný  hoax nýbrž  informace ze  zdrojů které nejde ze  strany  všelijakých Jandů,Cemperů, Smatanů a podobných zpochybnit. Viz

Trump wollte Assad töten lassen

Ten je vystavěn zase na rozhovorech, které s  Trumpem  absolvoval americký hvězdný žurnalista  Bob Woodward a  čerstvě je  vydal v knize o Trumpovi s názvem Faer.

Že  k zavraždění  Bašára  Assada  nakonec /či možná jen zatím/ nedošlo je  zásluha  tehdejšího ministra  obrany  USA  Jamese  Matiise, který se  ostře postavil proti tomuhle  šílenému vrahounskému nápadu. A zřejmě  kvůli tomujej Trump následně  vyhodil a skandalizoval – jako prý nejpřecenovanějšího generála  v  amerických dějinách.

Woodwardovy  informace potvrdil v posledním interview pro Fox osobně  Trump. A vyjádřil  politování nikoli nad  svou  šíleností, nýbrž nad  tím, že  Mattisovi  ustoupil!!!

Putin prý  dal příkaz k zavraždění Skripala a naposled Navalného a  kdo ví  koho ještě. Prý! Důkazy  sice  nejsou nicméně  je to patologický vrah! Punktum!  Svět se bouří a  je pohoršen a hrozí sankcemi!

Americký prezident  v  bezpříkladném aktu mezinárodního terorismu  dá příkaz  zavraždit  iránského generála  Sulejmáního. Navíc  na  cizím území. Svět mlčel. O sankcích nemluvě. I když neexistuje  žádné, ani to sebemenší prý. Jen jasná vražda.

Jestlipak se  nyní, po Trumpově přiznání, že  hodlal nechat zavraždit  vrcholného představitele  cizího státu odváží  nemlčet a  odsoudit  vražedný státní terorismus, který  už  se stává pravidlem a  regulérní technikou?  Jsem zvědav,moc  zvědav! Ale  stejně mne zajímá, jak dlouho potrvá, než se  o téhle  zrůdnosti dozvíme z tuzemských sdělovadel. Jestli vůbec.

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.