Papír, excelová tabulka a český volič snesou úplně všechno. Včetně Babišových čachrů kolem koronaviru.DOPLNĚNO!!!!! ZNOVU DOPLNĚNO!!!!! DOPLNĚNO potřetí!!!!


Je  tu  ještě někdo, kdo není v  šoku z toho jak  rapidně  rostou  čísla  nakažených koronavirem? Když jsme  včera zase překonali nový rekord  v počtu nakažených. Takže  už nám jich opravdu denně  přibývá  více  než  v té Indii, v poměru k počtu obyvatel , jak  jsem psal minule.  Tedy kromě  několika  z nás, kteří  tohle  předvídali  po  jarní  koronavirové blamáži  Babiše  a jeho zdravotního klauna  Vojtěcha  a  jejich  nikoliv  chytré  nýbrž  ANO,bude lépe karantény v   ostravský  dolech?

Kdyby  ještě  náhodou někdo pochyboval, že  ta rozvojová  Indie je na tom trendově  daleko lépe  než kdysi vzorová  Česká republika, tak posloužím čerstvým grafem z německých zdrojů. Kde jsou vytaženy  denní přírůstky  těch úplně covidově nejhorších zemí na  planetě. Jak se  vám líbí, že  se tam ocitla  ČR? Ve  společnosti USA,Brazílie,Indie,  Izraele  a Španělska,tedy  těch nejprovařenějších  koronavirových doupat světa  a Němci nás  evidentně  mají za  odstrašující příklad?

Ale zpět k Babišovi a jeho  teflonově  splachovacímu kašpárkovi Vojtěchovi.

Dokonce už  oba  tihle  hazardéři s lidskými osudy, zdravím  českým občanů a veřejnými rozpočty  jaksi pomalu připouštějí, že  se asi chybička  vloudila. Ale  jenom malinká. Opravdu jen  malinká, až nejmenší v celém vesmíru.

Protože   prý  jediné, co je opravdu rozhodující je počet  těžkých případů v nemocnicích. Jinak se pro ně  nic neděje. A  zdravotní  systém, podle nich  – zvládá. A  má dokonce několikanásobné rezervy. Tedy  zatím má zdravotnictví ty  rezervy. Nepodezřívám totiž  Andreje  Babiše  z neznalosti přímé úměry. Jistě  dávno a  dávno poznal, že  čím  více  dotací Agrofert  obdrží  z EU a  české státní kasy  získá,  tím větší  vejvar  pro něj osobně   na konci zůstane. Podobně  to ví  o obratu  této skupiny, s kterou nemá nic  společného – že  čím vyšší bude,  tím více  love v jeho šrajtofli zůstane, kupodivu  a   natruc  tomu, že ten  Agrofert  je pro něj  naprosto cizí entita. Jestliže  akceptuje  tohle, pak nepochybně  kapíruje, že  přímá úměru  funguje a jak funguje!Jen ji zatím odmítá přijmout i koronaviru.

Sděluji že  číslům stejně neuteče, že  čím více nakažených, tím více těžkých případů a  čím více  těhle závažných onemocnění, tím více se zatíží  zdravotní systém a rezervy  rychleji vyčerpají. Až jednoho  dne se vyčerpají zcela  a zdravotnictví se zhroutí. Při tomhle  tempu nárůstů zcela  nepochybně. A velmi brzo.

Už sice  ani on ani zdravotní klaun Vojtěch neříkají jejich do teď  oblíbenou floskulku, že  všechno máme  pod kontrolou, protože  i stará Koblihová  už  jaksi začíná  tušit, že  mít pod kontrolou znamená  cosi úplně jiného, než jsou  každodenní rekordní přírůstky  kronavirových nemocných, ale  všechno je  přesto špígl nýgl.  Hrozí totiž nebezpečí, že  i ona  pochopí  pravý  význam tohoto grafu:

Takže  jsme to pod  kontrolou nahradili úplně jiným sloganem – máme  se prý přestat koronavirem strašit! Jak Babiš  vyjevil na  setkání se  středočeskými starosty kvůli koronavirovým opatřením. Viz jeho

„Chtěl bych poprosit všechny, abychom se už konečně přestali strašit,“

Tak ať Bába  nejen mně, nýbrž  celému národu vysvětlí, proč  včera   vlád a přijímala  další plošná opatření, když se nemáme strašit?!

A není prý to epidemická exploze nýbrž  důsledek zvýšeného testování, kterého prý provádíme  nejvíce  a světě!  Což je  přirozeně jen další trestuhodná   několikanásobná  lež  v přímém přenosu. Jak věcně  tak statisticky.  I ohledně  počtu testů jej ocituji:

„Tolik, co my testujeme, nikdo netestuje,“

Jaká je  skutečnost?  Jako vždycky  u Babiše – takováhle:

Podle dat Národní agentury pro komunikační a informační technologie je však Česko až na 21. příčce v porovnání s ostatními státy Evropské unie, co se týče počtu testů na 100 tisíc obyvatel. K datu 15. 9. udělalo nejvíc testů Lucembursko. Před námi jsou také Rumuni a Řekové  /sic!!!!/, kteří udělali téměř 11 tisíc testů na 100 tisíc obyvatel. Česko má necelých 10 tisíc testů. O mnohem více se testovalo také v Dánsku (přes 52 tisíc testů), na Maltě (přes 49 tisíc testů) nebo na Kypru (téměř 28 tisíc testů). Hůře než Česko je na tom pouze Slovinsko, Polsko, Slovensko, Bulharsko, Maďarsko a Chorvatsko.

Chápu, že stará Koblihová Kosu nečte a  číst nebude. Takže  nemá důvod  přemýšlet o elementární pravdivosti Babišových  výroků.  Ostatně, jí přece právě  přišel, stejně  jako mně,  do schránky  balíček s  Babišovým předvolebním gulášem – pardon  – respirátorem a  pěti rouškami místo knedlíků.  Dělám si malou naději, by  snad  Koblihová mohla  kápnout  na  cosi divného  – jak je možné, že  Babiš  rozesílá ten volební respirátor, když je podle něj zároveň a  čase  se přestat strašit  CoVidem?  To  jí to tedy poslal snad proto, aby  se nezakuckala  prachem, až  začne  topit  a bude muset ráno vymetat kamna? Proč jiného, když  korona je  zřejmě pro hrdinu  jejích  dnů jen strašák?

A propos – roušky  a ten  respirátor. Na Kose  už  o nich opakovaně  šla  řeč  jako o předvolebním úplatku, aby  si Koblihovic  klan pamatoval, jak na ně  Andy myslí za všech okolností. Roušek, respirátrů a ostatních ochranných pomůcek má prý stát  dost, takže  s nimi  může  takhle zoufale předvolebně  plýtvat. Protože  snad  každý  chápe , že  v  dávce  1+5 to opravdu nikomu nepomůže  – jak říkají  Němci außer Spesen nichts gewesen -kromě  nákladů žádný  dopad. Modelový příklad!

Jenže opravdu je  toho materiálu  dost tam, kde by  měl prioritně  být?  Jeden z  čtenářů mi před několika  dny  poslal tohle:

Jak je možné, že  se  rozdávají jen tak, kvůli volbám roušky  a respirátory  a  minimálně jedna  z nemocnic evidentně  tenhle  materiál zoufale potřebuje  a obrací se na obyvatelstvo, zdali by  jí nedarovali samodomo vyráběné ústenky!!!!!!!!!

Takhle  to je  skoro se vším, co se téhle  pandemie  a Babiše  týče! Jediné, co jej  zajímá  je jeho mediální obraz  před  krajskými volbami. Aby  neutrpěl.  Nebo alespoň ne příliš. Aby  si stará Koblihová  do 3.10. nevšimla, jak to vlastně  s tím virem u nás  je a že Babiš  už je  v téhle  věci dávno jen Bláboliš!

Nemáme kvůli virovi propadat  panice. Fajn! Ovšem zdá se,  že  už  skoro celá  Evropa/EU  té panice  v souvislosti s  Českem a jeho koronavirovými nárůsty  zpanikařila! Dívají se  na  nás  jako na peleš  lotrovskou morovou. A zavřeli nám hranice panikáři nezodpovědní  -nám premiantům,  od kterých se nekňubové  učit  mají!

V okamžiku kdy  tenhle  článek tvořím, už na  nás  cestovní a pobytové restrikce  uvalilo minimálně  18 členských zemí  EU. A  to včetně  těch nejbližších a pro nás nejtolerantnějších  – Slovenska, Maďarska a Německa. Mají nás  za  morové  doupě a  příjezd povolují  jen  s čerstvým negativním testem nebo Čecháčka  zavřou okamžitě  do různě  dlouhé karantény. Tohle už  Babiš  neokecá. Takže  o tom nemluví. A  doufá, že Koblihová  do zahraničí do voleb nezamíří.

Pozoruhodné jsou i další kousky  co vyvádí.   Je zcela  zřejmé, že  hygiena  už  naprosto nestíhá  s  trasování a  také  že těch, co míří do karantény  je nějak moc  a  že  klidně  můžeme  spadnout  do dalšího ekonomického lock downu , Tentokrát  ouředně nevyhlášeného, ale  stejně  devastujícího, protože   firmám začnou  scházet  lidé na palce.

Ohledně toho trasování  Hamáček,   vyslyšel konkrétní volání    šéfové pražských hygieniků  Dr. Jágrové  a konec konců i  zoufalce  Vojtěcha  o personální pomoc  hygienickým stanicím  a vyčlenil padesát  policistů pro trasování a  okamžitou pomoc. Jenže  to Babišův  mediální mág Mára  P. zřejmě  vyhodnotil jako nepřípustné předvolební poškození  reputace  svého chlebodárce, takže  mu poradil, aby do medií vyhlásil že:

 hygienici trasování kontaktů lidí nakažených koronavirem zvládají. Ministerstvo zdravotnictví proto nevyužije nabídku resortu vnitra, aby s trasováním pomáhali policisté. Babiš to řekl v pátek po jednání centrálního štábu zřízeného pro dohled nad koronavirovými opatřeními. Policie má podle premiéra dohlížet na dodržování povinnosti nošení roušek v uzavřených prostorech.

Chápe někdo z  vás  tu nebetyčnou drzou sprosťárnu?!  Někde vám nabídne pomoc v průsvihu a vy, aby  neutrpěla  vaše okamžitá prestiž, ho pošlete tam, kde končí  záda a ještě na něj plivnete? Že jako policisté mají kontrolovat nošení  roušek v uzavřených prostorách?  Takže  se  z hlídkování v  ulicích zřejmě  mají  přemístit  zejména  do hospod  a  barů a  tam jako kontrolovat ty  roušky. A ulice zatím, aby  Babišovi neklesly preference,  klidně  ať převezmou  gauneři drogoví dealeři a pasáci! Jen když  si i nejkoblihovatější ze  všech Koblihů nevšimne  ANOšéfovy  neschopnosti a lemplovství!

Pěkná  jsou  i nová pravidla  ohledně  posílání lidí do karantény, respektive uzavírání škol a případného covidového ošetřovného  pro rodiče.

Už neplatí  původní předpisy  pro určování  karantény. Dnes   tam nepůjde nikdo,  kdo byl v kontaktu s nakaženým. Stačí prohlášení, že  jak adept na  karanténu, tak už detekovaný    bacilonosič  spolu kohabitovali s nasazenou ochranou dýchacích  cest a vše je naprosto v  ažuru!!! Přece kvůli virovi nezpanikaříme! Že  si mohli  předat nějaké předmět, sahali na stejnou kliku, či si podali ruce, bacilonosič  se zpotil a rukou si otřel pot a  sáhl na  cosi, co pak dostal do rukou ten druhý? Prostě  předat si nákazu  1000+1 způsobem Babiše  nezajímá!  Ve  školách je  to stejné – žádná karanténa  celé  školy a dokonce už  ani ne  celé třídy, když se objeví  nakažení s  koronavirem!  Jen nejbližší okolí postiženého, tak do 1,5metru! Ostatní hajdy  zpět  do škamen a za katedru! A  rodiče  do fachy! Žádné flákání se trpět nebude! Kdo by  pak  makal třeba  ve  Vodňanské drůběži nebo Lovochemii, že?    A   všechno dorazila  Schillerová, která prohlásila , že nevidí důvod  k   opětnému zavedení covidového ošetřovného jako na jaře! No počkejme,jak to bude  za  tři týdny!

Zkrátka a  nedobře  – Babiš  zcela  evidentně  všemi prostředky  hodlá, ať to stojí , co  to stojí, udržet  lidi v práci, ale především přiznat pravý stav  a rozsah epidemie!  Tím, že neuvěřitelně, ve srovnání s  jeho jarními postoji,  zlehčuje  přenositelnost  a  nakažlivost  téhle nemoci. Protože  chce zabránit za každou cenu  stavu, kdy lidé opustí výrobní proces, či si uvědomí  rozsah problému!  Hlavně  aby  neutrpěl jeho image! Jeho  volební  ambice  si vzala  za  rukojmí doslova  celou republiku a životy  jejích občanů.

To  je i příčina, proč  tvrdošíjně, stejně jako na jaře, odmítá znovuustavení krizového štábu. Ačkoli už  evidentně  se tak mělo stát  dávno. Dle  krizového zákona  mu totiž nepředsedá on, alebrž ministr vnitra. V tomto případě Jan Hamáček. A  Babiš  i jeho guru Mára  si moc  dobře pamatují, jak červená mikina  právě  z pozice  lídra krizového štábu /a velmi účinně operujícího/ ovládla mediální prostor  a vytáhla preference ČSSD z politického hřbitova   na slušnou  a  akceptovatelnou úroveň. Tohle  se nesmí opakovat!!! Koblihová  z Koblihou  nesmí dostat ani minimální  šanci, že  by jim došlo, že Hamáček ZASE  za  neschopného Vojtěcha   a v podstatě i Babiše  opět  vytahuje  horké kaštany  z ohně! Rozhodně ne  do voleb!!!!     Takže  nestrašme  se koronavirem!  Ačkoli  vláda  právě ohlásila  další  plošné restrikce -viz

Stát v pátek opět utáhne šrouby kvůli koronaviru

Babiš  najel na  taktiku – koronavirus porazím  potěmkinovskými vesnicemi a  ignorancí  problému!

Jde  jen o to, jestli ho nezradí  čas. Zbývají dva týdny  než se půjde k urnám. Jestliže v  tom čase už  exponenciálně, vedle  prostých nakažených, začne  stoupat  i počet vážných případů a zejména  zemřelých- narazí do zdi.   Půjde ovšem o průšvih pro nás  všechny. Ale  přiznejme  si, že  výrazně  menší, než když  do téhle zdi narazíme  my  všichni s ním o 14 dní později….. Nicméně pokládám za jisté, že  to přijít musí. Naše  trajektorie nakažených  totiž  přesně kopíruje  situaci v  Izraeli, Jen asi s  8mi týdenním zpožděním- viz první dnešní graf.. A  Netanjahu tak  už vyhlásil úřední lock down. Nezbylo mu nic jiného. Prima vyhlídky!

V Německu se  CoVidového testu  dočkáte  hned, v kteroukoli  denní či noční dobu. Kdekoliv. Nemusíte  s e objednávat, nečeká  vás  ani  plná termínovka  s tím, že  nejbližší volná pozice pro testování je  tu  za  5 dnů tu dokonce až za  týden, nečekáte   5 hodin ve  frontě, ale je to záležitost minut, výsledek  vám neoznámí  za  3-5 dnů  ale  během24 hodin. VNěmecku  čas, na  rozdíl od  nás a speciálně  Babiše a Vojtěcha –  nepromrhali, nýbrž konali co třeba.My  jsme poučovali a  mistrovali jiné  a  šli z rozvolňováním na  ruku  všemožným  lobistům a náladám  křiklounů z  davu.  Němci,včetně té „hloupé a neschopné“  Makrely  nekecali nýbrž  makali!  Protože  vědí, že neplatí  ANO bude lépe, ale jen – když se přičiníme tak bude lépe!

Prostě  papír a  excel snesou všechno. V nadpisu stojí, že i  český volič.  Teď  nemám na  mysli  starou Koblihovou a její  široce v tuzemsku  rozvětvené  příbuzenstvo.  Nýbrž   a  to píši opravdu s hlubokým politováním,  v podstatě  obecného  politicky  širokospektrálního  českého voliče.

Před  dvěma  týdny  Kosa  vydala  článek

Siamská dvojčata a totální politikářská prolhanost ohledně pěti tisíc pro důchodce a zrušení superhrubé mzdy

kde jsem dokládal  jednak totální  pokrytectví opozice  když  kritizuje  jako  nepřípustné  zadlužování  budoucích  generací  Babišovo předvolební jednorázové rouškovné pro důchodce, zatímco zrušení  superhrubé mzdy  a zavedení efektivní daně  z příjmu fyzických osob ve  výš 15%  tleská, ačkoliv  jde o fatální  atentát na  státní rozpočet. Což ostatně konstatoval i Zeman.  Tehdy mimo jiné  jsem konstatoval:

Tvrdím následující:

  • jde o úplatek  voličům  v gigantickém rozsahu, Babiš  si chce koupit  vaše  hlasy
  • tak velkém, že  je ohrožena  funkčnost  státních  financí.
  • tahle  sazba  je trvale neudržitelná, ne  bez kompenzací  zvýšením jiných daní
  • je  to daň  ve prospěch  těch  nejbohatších  zaměstnanců
  • je to  daň z které  hlavní prospěch budou mít zaměstnavatelé

A vedle  toho si dovolil odhad, že  většině  národa  jsou nějaké  státní finance a  snižování  daní na  dluh,hlavně  když jim  zůstane  pár  pětek navíc  v kešeni.

V té době  mne  ani nenapadlo, že  si Český  rozhlas  zadá veřejný průzkum, který mé obavy  potvrdí v míře  netušené. Ačkoliv  v před položením otázky, jak se respondent  staví ke  zrušení superhrubé  a  snížení daně na  15%, byl vždy poučen o dopadu na   státní rozpočet,výsledek je takovýhle:

Že se  stát  těžce  zadluží? To je  v daném případě  zcela ukradené Babišovi, ODS? TOP 09, STAN a  dalším podobným. Ale  co je  zdaleka  nejhorší  – především silně nadpoloviční většině  voličstva!  Podle  tvůrců průzkumu  dělící  čára  vůbec  nevedla  podle nějaké politické orientaci!  Ta  většina těch, co  nás  klidně  a nejspíš  nevratně  zadluží šla  napříč  stranickou duhou.

Šéf  konkrétní výzkumné agentury MEDIAN  -Přemysl Čech to komentuje  takto:

„To, koho bych volil, je poměrně slabý prediktivní faktor, který podle toho ovlivňuje ten ekonomický status. Dostanu na výplatní pásce, nedostanu peníze, tak je prostě oproti tomu ‚někomu hodím volební lístek‘ mnohem silnější.“

Ta  1/3, která  má  opačný názor, se rekrutuje  zejména  z voličů pravicových stran. Jsou  z velkých měst a převážně  disponují vysokoškolským vzděláním  – tedy  ti, co  votují pro ODS a TOP09…  Zvláštní. Ještě  zvláštnější je, že  právě oni na Babišově šílenosti vydělají nejvíce. Přesto to odmítají. Ovšem jejich partaje  se bijí v prsa jak je  to prima!

Ale  Babiš  ví, jak reaguje, co snese  a na jaký špek  vždycky  skočí většinový český  volič! Ten snese  doopravdy  všechno.

Možná si  říkáte, jak souvisí superhrubá s  nárůstem koronavirové epidemie?  Já  už  to naznačoval  v onom článku  na  samém konci. Dnes  to držím za jistotu  – Babiš  s tím dárkem pro  penzisty  i pro  zaměstnance  přišel  záměrně  už  nyní. S předstihem. Interpretoval sám pro sebe  křivky  nakažených úplně jinak  než  v  současnosti veřejně  tvrdí a před  volbami  nabídl  voličstvu  šídítka. Aby  myslelo na  něco jiného. Za dva  týdny  zjistíme, jak moc s e to podařilo. Jen cena  je  zrůdná.

Zde tenhle  článek původně  končil. Ovšem jeden z kmenových  autorů Kosy mi poslal velmi zajímavý soukromý mail právě ke koronaviru a  přijatým opatřením. Respektive s jeho zjištěními,  jak reaguje  určitá  část obyvatelstva.  Soudím, že  vás  to zaskočí stejně  jako mne. Takže  si počtěte:

Zdravim vlka.

pokud jsem to správně pochopil – patříš mezi svědky covidovy, kteří uvěřili jeho nebezpečnosti virulentnosti a smrtnosti, a mají pocit, že paniky kolem něj je málo. 

Tak jestli chceš, já ti trochu paniky ještě přidám. Konečně jsem se osobně potkal s někým, kdo opravdu ten covid měl (na pozitivním testu) – a to hned tři kusy. 

Začínám tušit, proč tzv chytrá karanténa nefunguje, a s babišáky nikdy fungovat nebude. 

případ (1) – pozitivní test na základě návratu z rizikové oblasti, subjektivně bez příznaků, umrtven doma na karanténě, čekal na trasovací pohovor s hygienou, eventuálně na kontrolní test po uplynutí karantény. nikdy se ho nedočkal, šel tedy po 14 dnech flákání doma normálně do práce. 

případ (2) – pozitivní rest na základě kontaktu návratu z rizikové oblasti, s intenzívními příznaky covid. poslán na test – na který čekal pět dní (!!!!) na termín testu,  do té doby po něm pes neštěk, nikdo nekontroloval jestli je doma a/nebo co dělá. po pozitivním testu desetidenní karanténa. hygiena se ozvala po dalších 14ti dnech, když už byl dávno zpátky v práci. pohovor odmítl, že prej nebude nikomu za vola, dávat k dispozici kontakty s kým se kde setkal před třemi týdny.   

případ (3) pozitivní test na základě přímého kontaktu s infikovanou osobou. subjektivně bez příznaků, příkazem lékaře umrtven doma na karanténě, čekal na trasovací pohovor s hygienou. za dva dny toho měl plný zuby. šel na privátní test, s výsledkem negativním – o svém vlastním rozhodnutí tedy ukončil karanténu, a s negativním testem šel třetí den do práce. hygiena se neozvala nikdy. 

takže jestli tu „chytrou karanténu“ vedou takhle pitomě – nedivém se, že počet nakažených stoupá a stoupat bude – nejen že je nestačí testovat, oni nestíhají ani tipovat osoby vhodné ke karanténě, protože nestíhají zvát lidi k pohovoru. absenci na karanténním pohovoru nikdo neeviduje a nekontroluje – a to zřejmě ve všech variantách – jak že někdo má přijít ale zapomenou ho pozvat, tak že někdo má přijít a odmítne to. tři ze tří selhání karanténního pohovoru překvapilo i mně. 

No a ještě ti řeknu jednu informaci, která tě jistě potěší: 

přinejmenším v Praze bují sekundární trh s falešnými negativními testy. ono je to vlastně strašně jednoduché. formuláře nemají žádné číslování, žádnou autentifikaci, žádnou databázi vydaných, nedejbože nějaký hash. je to jen papír, který plive obyčejná počítačová tiskárna po tisících, na něj se  doplní jméno pacienta, zaškrtne ano nebo ne, a po výtisku dá razítko a datum. vše. nikdo nekontroluje, kolik se tech papírů vytiskne, některé jsou i předvytištěné po stohách a se doplńují rukou. motá se tam spousty brigádníků, které ani pořádně nikdo nezná. a vedle toho máš tisíce lidí, kteří z důvodu dovolené, ukončení karantény, nástupu do práce, přejezdu do Německa, atd, potřebují negativní test. nebo třeba jsou jen lakomí dávat 15-17 (25) stokorun, a radši dají jen dvě. brigádníci vyhoví. možná nejen oni. chrlí se to po stovkách a nikdo to neeviduje. teda – svědomitě se evidují ty pravé. ale vyplněných a řádně orazítkovaných papírů s negativním testem, na kterém nikdo nebyl, se přinejmenším po Praze toulá mraky ….

už funguje i sms test. pokud znáš správné číslo a máš předplaceno, pošleš na něj sms. odpoví ti robot. sms má hlavičku odběrného zařízení a přesnou strukturu negativního testu, jako kdyby jsi na něm byl. Sms totiž neobsahuje vůbec žádné identifikační údaje testovaného, negativní zpráva je pro všechny stejná, mění se jen datum odběru. 

Parádní čtení, co říkáte?!  Jsme přece  v Čechách. A  speciálně  v Práglu. Kde holt podnikavci  vycítili příležitost  jak zpeněžit  státní/Babišovu naprostou neschopnost zajistit  dostatek testů, jejich rychlé vyhodnocení v  reálném  čase,vytrasovat  kontakty. Takže  se otevřel černý trh  s podvodnými testy a potvrzeními!!!

Až tohle zjistí v  zahraničí,  tak bude mít  Česko s cestováním totální utrum. A  na dlouho, protože  s podvodníky, zejména  co se týče plošných zdravotních rizik, nechce mít  nikdo nic  společného. V zahraničí. Tady ovšem  máme  starou Koblihovou. A  ta  to vidí jinak. Dostala přece předvolební respirátor  a 5 roušek!!! Jí v  dané chvíli nezajímá, že  Babiš  s Vojtěchem  trestuhodně promarnili  4 měsíce  času, kdy nejen mohli,  ale  přímo měli  vytvořit  dostatečný  testovací a  trasovací systém, který by  zvládl druhou vlnu. Tak jako se  to podařilo v Německu. Kde vás  otestují hned, v  blízkosti vašeho bydliště, či na letišti,nádraží atd. a zdarma. A  určitě  se jim nestane, že by někdo na  výsledky  čekal dny. A že by se  tam  snad přehltily  jejich trasovací kapacity?  Ani nápad!

Také je  ani nenapadne  se  v půlce září chlubit  tím, že  některé jejich trasovací centrum právě vybavili dokonce 71 novými počítači!  Protože  tohle  všechno, po jarní zkušenosti během května, června, července a  srpna  dávno zařídili. A  dnes  mají v průměru  16x méně nakažených denně.  U nás  se místo podobných opatření sebestředně vykřikovalo, že  jsme nejlepší a vzorem pro ostatní a  že  všechno je pod kontrolou.  Jak dlouho asi  potrvá než   i staré Koblihové dojde, že  Babiš ostudně  selhal?  Řekl bych, že nejpozději, až  jí  rychlá poveze  na  nejbližší  volné ARO  nebo až  korona potrefí její nejlepší kámošku starou Blažkovou. Jestli v té době  ještě  některé volné bude.

Nicméně je  tu ještě  další aspekt  – disciplině  jak podvádět sami sebe jsme opravdu nepřekonatelní.  Už se mi podařilo potrefit  lidi, kteří jednoznačně prohlásili  – já do žádné karantény nebo na neschopenku na  CoVid  nepůjdu. Nikdo mne nepřinutí doma  živořit  za  60%  platu!

Sečteno a podtrženo – máme  fakt  dokonale  zaděláno na pořádný průšvih! Evidentně  už najíždíme na  jarní trajektorii Itálie  a  Španělska.

A na konec ještě  drobnost – v  záhlaví toho přetištěného mailu stojí, že  patřím ke  svědkům covidovým.  Ne, nepatřím.  Jen mám náležitý respekt  k tvrdým datům.  Například  smrtnosti a  nesmyslnému tvrzení, že  jde jen o chřipčičku.   Jakkoli už  jsem před  časem  jisté grafy  na Kose odprezentoval, zítřejší Kosa  přinese další  dávku. Aby  bylo jasno. Tedy  těm, kteří  jsou ochotni akceptovat  fakta. Nikoli si jen potvrzovat svoje pravdy. Pak se můžeme  bavit  o svědcích  covidových. Nebo spíš  příslušnících  Nejsvětější neškodné chřipčičky.   Ale až zítra. Dnes  už dám pokoj.

DODATEK ze čtvrtečního rána!!!

Sliby  chyby!!! Pokoj vám dát nemohu. Sotva otevřu počítadlo, okamžitě na mne vyskočil údaj 2136. Nově+ nakažených. U nás.V  Česku, kde to přece  zvládáme a máme pod kontrolou. Ačkoliv  Bláboliš  ještě  v neděli ve  svém Čau lidi !  vykřikoval:

„Ze všech stran se na vás valí negativní zprávy. Já jsem tady ale proto, abych vám dal zprávy pozitivní,”

A  všechno  uzavřu čerstvým Hamáčkovým výrokem:

„Kdyby pokračoval trend zrychlování nárůstu jako poslední týden, tak by to koncem měsíce mohlo být 8000 denně. A to už by znamenalo velkou zátěž pro zdravotní systém,

Nemohu jinak – Babiš  je pro mne a  celou republiku doslova a do písmene smrtelným nebezpečím.

Dodatek ze  čtvrtečního poledne:

Bláboliš  a  houf  Svědků Andrejových  jsou prostě  nepoučitelní – prý mám z něj obsesi, prý dělal, co mohl a  co bych jako chtěl? Jakkoliv  je to z původního textu  zřejmé, holt  to těmhle musím dát naprosto polopaticky  – chtěl bych, aby  u nás situace  se  srovnala  s  touv  Německu. Tedy  aby  zde denní přírůstek nečinil 2139 nově  nakažených, ale jen něco kolem  250. I to by představovalo ne  zrovna  ideální  číslo, ale  odpovídalo by počtu nově identifikovaných CoVid  pozitivních  u sousedů za  Šumavou, vzhledem k tomu, že jich je  8x  více  než nás.

Ale  kvůli tomuhle  další dodatek nepřidávám.  V červnu  Bláboliš  ve  svém červnovém  Čau lidi bezostyšně  tvrdil:

„Takže čau lidi, zase je neděle a poprvé bez roušky. Hlavně proto, abysme co nejdřív na ten vir zapomněli… Skutečně se nebojte, my jsme na tu druhou vlnu připraveni.“

Fascinuje mne , jak v jedné větě  se  snoubí zjevná lež s naprostou pravdou! Tou  pravdivou  částí je, že  Babiš  se  snažil silou mocí, abychom na vir  zapomněli. Což s emu  i  příslušným orgánům dokonale  POVEDLO! On určitě, zapomněl rychle ,ba bleskově!Ačkoli jeho povinnost  mu přikazovala  přesný opak. Protože  vir nezapomněl na nás. Proto jsme  nyní v  totálním průvalu!  Protože  on a  a ti další odpovědní zapomněli. Takže bohužel s e jako velká  nebetyčná lež  ukázala  druhá  část jeho tehdejšího prohlášení – my jsme na tu druhou vlnu připraveni.“ ANO,jsme „připraveni“ asi jako nomádi na  Sahaře  na  vlnu  arktických mrazů a  sněhové závěje!

Babišáci, rodino Koblihova  a Svědci Andrejovi  – užijte  si  svého Alláha!  Babiš  Akbar!  Abyste  spoustu z nás nevěřících pozabíjeli, nemusíte  shánět žádné výbušniny. Stačí Andrej ve  Strakovce  a jeho jsme připraveni na  druhou vlnu!

Babiš  Akbar!

DODATEK ze  čtvrtečního odpoledne:

Prý to vidím až zlovolně  černě a  prý je  to jen manipulace s  čísly  /že paní Ličková a  další??/. Nezbývá mi tedy než  sem pro vás  dát  následující link. Upozornuji , že  autorem je  prof. Dušek , takto ředitel Ustavu zdravotnických informací a  ČLEN  BABIŠOVY ZDRAVOTNI RADY!!!!

Dám sem jen  nadpis, toho článku, který právě  vyšel, stačí jej rozkliknout!

Nejhorší scénář: 3,6 milionu nakažených v prosinci, varují statistici

Babiš  Akbar!  Já už od něj nečekám vůbec  nic. Snad  v mezičase, než to udeří nějak  dokáže uvést do chodu  kritická opatření, která nám zajistí alespon dodávky  elektřiny, plynu, vody  a  příděly  základních potravin…

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.