Flash – Vojtěch rezignoval!!!! Sbal si svojích peť švestiek a mazej ty kokot!


Právě vyšlo na  serverech, že ministr  Vojtěch konečně  seznal, či Babiš  seznal za něj, že  je opravdu klaunministrem a hodilručník do ringu:

Po důkladném zvážení aktuální situace jsem se rozhodl, že odstoupím z funkce ministra zdravotnictví ČR. Panu premiérovi jsem už předal svou rezignaci,“ prohlásil ministr.

„Chci tím vytvořit prostor pro nové řešení epidemie koronaviru, který nás bude ještě nějaký čas provázet,“ uvedl s tím, že mu epidemie neumožňuje dokončit koncepční změny.

„Myslím, že jsem pro zdravotnictví pracoval na maximum a dělal vše, aby se to posunulo dopředu. Funkci jsem vykonával ze všech sil,“ dodal.

„Moc děkuju Adamu Vojtěchovi za práci, kterou na zdravotnictví vykonal. Je to slušný, poctivý a velmi pracovitý člověk. Jsem přesvědčen, že kdyby veškerou svou energii nemusel vydat na boj koronavirem, jednou by se na něj vzpomínalo jako na nejlepšího ministra zdravotnictví,“ uvedl k rezignaci ministra premiér Andrej Babiš.

Adamu Vojtěchovi se musí přiznat jedna  věc – předvedl neuvěřitelnou výdrž  v  držení se funkce. V  tomhle oboru má  jen jednoho mistra  – Babiše.  Nedisponoval ale jeho možností – popřít v jednom okamžiku to, co ještě před  deseti vteřinami tvrdil.

A jen v omezené, v nedostatečné  míře  pak jinou zásadní opcí  – hodit v nouzi odpovědnost a  zejména  vinu za  svoje  vlastní selhání na někoho jiného. I když i to úspěšně několikrát předvedl.

Jestliže  Babiš konstatuje, že  byl slušný a poctivý, mám tendenci tomu věřit. Protože tak opravdu dlouhodobě  veřejně vystupoval a  nikdy z téhle role nevypadl. I když  si zároveň jen těžko umím představit, že  slušný a poctivý člověk  tak dlouho  vydržel v blízkosti někoho takového jako je Babiš!

Ale nejspíš  to tak bude – řekl bych, že  přeci jen slušný a  elementárně  poctivý vnitřně  byl a že právě  ta jeho vnitřní slušnost a poctivost mu nakonec  zlomila  u Babiše  vaz.  Zabránila  mu  totiž, aby  v nedělních Otázkách Václava Moravce – nepopřel informace  o tom, že  v závěru prázdnin na  schůzi  covidového štábu  on a  epidemiologové požadovali povinné nošení roušek ve  školách od začátku školního roku a  Babiš je  prý doslova a do písmene  UŘVAL  a to za použití slovníku , s nímž by měl nejspíš problém i stájový pohunek. Takže svou pozici vzdali. Výběr  viz zde  v čase 20:30 min.

Sice se to snažil všelijak zaobalit, ale  smysl sdělení  je každému jasný!!!!

Tohle Babiš  nepromíjí!!!  Aby někdo byť jen naznačil , či se rázně neohradil, že  by on něco  zavinil či dokonce  ty, co navrhovali správná opatření sprostě  urážel a seřvával!

Takže Babišův verdikt byl jednoznačný:

Sbal si Vojtěchu svojích peť švestiek a mazej! Už tě nepotřebuju , ty kokot!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.