Soud Heil Hitler! a vůbec – dávejte si pozor na čísla! DOPLNĚNO!!!


V pondělí večer, kdy podstatná  část  českého obyvatelstva  dlouho a napjatě  čekala  na  tiskovku po krizovém zasedání vlády  k  opatřením proti šíření korony najednou přišlo švihnutí bičem!  Ne nemyslím ten skrytý a tradičně trapně  polovičatý a tedy  /skoro/ zbytečný Babišův  druhý  lockdown,  tímhle dnes Kosa  otravovat  nehodlá, nýbrž

ROZSUDEK  NAD  MARIANEM KOTLEBOU

Jemuž  už  i  v Česku známá soudkyně  Sabová  /rozsudek s Marianem Kočnerem/ nadělila nepodmíněně  4 roky  a 4 měsíce.

Slovenským kosířům netřeba  vysvětlovat  proč. Pro české  dám stručně podstatu obžalob

14.března  2017 Kotleba a  jeho soukmenovci z LSNS uspořádali slavnostní večer  ke  dnu Slovenské státnosti, tedy  v předvečer  15. března 1939, kdy páter  Tiso vyhlásil, z  milosti Adolfa  Hitlera  klerofašistický  Slovenský štát.

Jak sami čtete, k součásti večera patřila  také  charita,  kdy  Kotleba třem beneficientům / postiženým a  skutečně  chudýma potřebným/ předal šek na  na  sumu 1488 Eur.

Tyto šeky  financovala  sbírka  mezi poslanci a funkcionáři LSNS, jež  prý vynesla  asi 4500 eur  celkem.

Kotleba následně  čelil žalobě, že  mu  šlo o propagaci nacismu. Protože  číslo 1488 je prý známý  neonacistický  symbol. A  žaloba  dokazovala, že  tehdejšímu  bystrickému hejtmanovi a  dnes  poslanci SNR  ani náhodou nešlo  o  nějakou altruistickou činnost,nýbrž jen a jen o propagaci neo/nacismu.

Kauzu převzal speciální trestní senát  SR v Pezinku a  v pondělí  ji uzavřel prvostupňovým rozsudkem,  kdy  už  zmíněná  soudkyně  Sabová,  ta  k níž se váže  podezření, že  cíleně  napráskala  mediím oba  své přísedící  z kauzy  Kočner/Zsuzová,  že  ji přehlasovali  a  dosáhli osvobozujícího rozsudku,  tentokráte  mohla  vynést  verdikt  -doslova  drakonický  ve  výši  4 roky 4 měsíce  pro  šiřitele  nacismu  nepodmíněně!!!

Kotleba  se okamžitě  odvolal a  proces  se přesune před  Nejvyšší soud  Slovenské  republiky. A pokud  ten  potvrdí, že  Kotleba skutečně  spáchal tento zločin, bez ohledu  na  to, jak vysoký trest  mu nakonec  nadělí, půjde  o konečný  verdikt  a nejen, že  Kotleba  se mu bude muset podvolit, ale podle  slovenských zákonů navíc  přijde o poslanecký  mandát na současné volební období.

Rovnou  říkám, že jsem pravděpodobně poslední  člověk na  světě,  který  cítí nějakou  sebemenší  sympatii  k  Marianu  Kotlebovi. Typy  jako je on  nebo jeho tuzemský pobratim  Okamura,  mám za  mimořádně nebezpečné  pravnuky  pověstného krysaře  z Hammeln, kteří vyhrávají  svoje zákeřné  písničky  na  píšťaličky  svého praděda, jež   vytáhli z   kdo ví jaké žumpy a moje  fantazie  nestačí na  to, abych si vyfabuloval situaci, kdy bych  ve  svobodných volbách  dal hlas  jednomu či druhému z nich  nebo  nějakému jejich případnému  dalšímu klonu.  Zkrátka – můj emoční  i rozumový potenciál, co se obou  týče, je  těžce v záporných  číslech.

Přesto  konstatuji s plnou  zodpovědností, že  mne  verdikt  senátu soudkyně  Sabové  šokoval a  konstrenoval!  Jak  svou  tvrdostí, tak především  diletantstvím i  neuvěřitelnou hloupostí!  Které vyplývající  z oficiální politické objednávky!  Což je přesně  ten důvod, pro který se  Kosa  Kotlebovým případem zabývá.

Soud se ve svém výroku opřel o dobrozdání znalců. Prý snad dokonce celé řady.  Dokazujících, že  slovenskému fýrerovi  byla  nějaká  dobročinnost  úplně  ukradená, nýbrž  MĚL ÚMYSL propagovat  nacismus.  Tedy  zrůdnou ideologii.  Klíčový  bod obžaloby  je  sousloví  MĚL ÚMYSL!

Nejsem právník,  ale  kdykoliv  slyším nebo čtu, že  v  nějakém soudním pojednávání  je  hlavním meritem   sporu  prokázání  úmyslu, nastražím  uši. Jde  snad  o nejtěžší  typ dokazování  vůbec.

Ostatně,  dám to do souvislostí, jež  jsou nám v Česku mimořádně  dobře  známa – totiž  položím paralelu  ke  kauze  Čapí  hnízdo.

Tam je  Andrej Babiš  podezřelý, že  záměrně připravil podvodným způsobem  Evropský operační  program na podporu malých  o 50 milionů  Kč, na  něž  by  žádná jeho část  Agrofertu normálně nikdy  nedosáhla. Existuje  k tomu obrovský spisový materiál , tuším o  24 000 stránek, s  řadou  velmi tvrdých  nepřímých  důkazů, které se  dají spojit  do mimořádně  silných řetězců. Přesto pro pražské stání zastupitelství to pořád není dostatečné, aby  Čapí hnízd  šlo k soudu. Protože  SE MUSÍ PROKÁZAT  ÚMYSL!

Z mého  pohledu jde o skutkově  důkazně  daleko jednodušší případ, než je ten Kotlebův. Nicméně  soudní praxe  je zcela opačná. Nikdo netuší, zda  český  bohužellůzrpremier  se kvůli Čapáku  před  nějaký  senát  vůbec dostane, za to Kotleba  nafasoval pálku!

Soud, především na  základě oněch znaleckých posudků a Kotlebovy  minulosti případ  uzavřel. Došel k názoru, že  se PROKÁZAL ÚMYSL!!!!

Netuším, zda už  existují  experti a  expertní metody, kterými lze  někomu  vidět  do hlavy. Jestliže  ano, jde o  nevídaný průšvih, jenž před námi mocní tohoto světa  zatajili.

Jestliže  tací  specialisté ani metody  neexistují,  pak  mi nezbývá, než konstatovat,  že  se  prostor  bývalého Československa  vrátil do temné doby politických procesů. Ne li  rovnou procesů  inkvizičních.  U Čapáku lze  doložit  řetězece  nenormálních, tedy účelových  a jinak  nevyužitelných kroků, opatření a  rozhodnutí  Babiše    samotného, lidí kolem něj, úřadů, financujících  bank atd. atd. tvořících  celistvou, dlouhodobě  koncipovanou přípravu konstrukce k  získání  nepatřičných a nepříslušných finančních prostředků  ve velkém rozměru.

Nic  z toho v Kotlebově  případě  není k dispozici. Tedy  až  na  údajnou  šňůru jeho  dalších podobných  excesů. Jak je například  uvedeno třeba  na slovenském serveru Webnoviny. Dovolím si  část jejich  textu, popisující minulé  trestně  ideologické numerologické  záškodnictví Mariana  Kotleby:

Verejnosť pobúrila suma 1488 eur. Prečo? No preto, lebo je to nacistický symbol. Číslovka 14 vyjadruje štrnásť slov, ktoré by mal ovládať každý správny neonacista: „We must secure the existence of our people and future for wihte children“ (V preklade: Musíme zabezpečiť existenciu našich ľudí a budúcnosť bielych detí). 88 znamená Heil Hitler. Bežný človek, by si povedal, že sa jedná o náhodu. Nejedná. Stačí zadať číslo 1488 do akéhokoľvek vyhľadávača. Nevadí, raz sa to môže stať hocikomu. Problémom je to, že Kotlebova strana sa v nacistickej číselnej symbolike vyžíva.

Iný dar potrebnej rodine bol vyčíslený na rovných 2028 eur. Táto suma by sa mohla zdať v poriadku. Číslo 28 však v nacistickej symbolike vyjadruje slovné spojenie „Blood and Honour“ (Krv a česť). Jedná sa o motto Hitlerjugend, ktoré nejaký čas po vojne prebrali mladí neonacisti. Číslo 28, ako nacistický symbol dokážeme vystopovať k roku 1987 do Spojeného Kráľovstva, k organizácii NF (biely nacionalistický front). Mohlo by sa zdať, že už stačí, ale ešte zďaleka nekončíme.

Ďalší dar mal presnú hodnotu 777 eur. Ide o modifikáciu hákového kríža a pôvodne používanú nacionalistickým hnutím z Juhoafrickej republiky – AWB (Afrikaner Weerstandsbeweging). Zobrazuje trojhranný hákový kríž, ktorý medzi svoje symboly zaraďuje krajná pravica.

Takže  si to shrnu.

1488 je  nacistický  symbol

2028 je také nacistický  symbol

777 rovněž

Ovšem  ve  všech případech  jde o sumy  finančních darů , poskytnutých potřebným.  Slovenská justice  nadřadila  skutek pomoci v  nouzi nad  jakousi ideologickou numerologii.  Představuji si situaci,kdyby hořel barák, v něm zůstalo uvězněné dítě, proto se  do ohně  vydal  jakýsi zachránce a  když by   se vynořil z plamenů, tak by  televizní  kamery odhalily, že  pod ohořelým trikem  má  vytetován  třeba  hakenkrajc.  A  akční justice,by jej kvůli tomu poslala  do kriminálu…..

Dovolím si zcela  nekriticky  o sobě prohlásit, že mám určitě  více než  průměrný povšechný  znalostní  fundus.   Zejména  z moderní historie.  Ale  nejspíš  i celkově. Snad  si příliš nefandím. A vše je  doplněno už  dost  dlouhou  životní cestou a tedy  odžitou  zkušeností. V konečném  výsledku jde o   směs o níž  se mohu s důvěrou na  své životní cestě  opřít.

Ale  až  do  začátku soudu s Kotlebou mne minula  informace, že 1488 má  nějaký  politický  význam a  není jen  běžná  číslovka.  Politický  nádech  2028 a 777 se mi zjevil až včera  odpoledne,  při  zdrojování  tohoto textu.  Když  o tom nic netuším já,  tak  jak to asi může  vědět obyčejný Juraj Slovák?!    A přece je  před  soudem PROKÁZANÝM  ÚMYSLEM  Mariana  Kotleby  šíření nacistické   ideologie!!!  Zeptám s e trapně  a naivně  – jak  lze  šířit  něco  mezi absolutnímu nevědomci? Co  takhle  proslulá  gratulace  v Rudém Právu jistému panu Vaňkovi k narozeninám?

Výše stojí zmínka kladoucí  rovnítko mezi  soudem s Kotlebou a  jeho rozsudkem s politickými procesy.  Je mi líto, ale  Marian Kotleba  má  životní kliku, že  jeho soud  rozhodoval o vině  v  roce  2020 a nikoliv v  1950.

Tehdy  prokurátor  Urválek  a tehdejší  soudci  prokazovali  v procesech protistátním živlům  ZLOČINNÉ  ÚMYSLY!  A  snad ve všech případech SEZNAL, že  k  PROKÁZÁNÍ  ZLOČINNÉHO  ÚMYSLU  DOŠLO!!!

Můžete poukázat  na rozdíl v přípravě procesu,  ve vedení procesu a  především v rozsudku. Nic to na mém názoru nezmění. Ano Kotlebu nikdo nemučil, nesnažil se  ho terorem ani jinak  donutit k přiznání,   nepůjde  na smrt  nebo dlouholetého těžkého žaláře  /nevěřím totiž, že  Nejvyšší soud  ty  4 roky a  4 měsíce potvrdí,  tipl bych si na podmínku/.    Co je ovšem  stejné!

Bohužel rozhodující  je POLITICKÁ OBJEDNÁVKA,  stojící za procesem! Je naprosto shodná  s  tou dnešní  – zdenuniciovat, zlomit, odstranit nechtěného politického soupeře a odstranit jej  z politické soutěže. Nejlépe jednou pro vždy. To platilo v 50-tých létech  stejně  jako v roce 2020.  Na Slovensku.

Naproti tomu  v ČR  se,  u Čapího hnízda  až  bigotně  držíme  presumpcí neviny  a  státní zastupitelství  akceptuje  každou,  byť sebe   krkolomnější až bizarně absurdní  konstrukci obhajoby.  Lze jen litovat, že  Čapí hnízdo  také není  souzeno v Pezinku  soudkyní  Sabovou. Pak bychom dostali přímé srovnání, zdali je  kriminální  kauza  posouzena  stejně  rigorozně  jako politická….  Kdyby, teoreticky, ano,  pak bych uznal, že  soud  alespoň  drží jednotné měřítko. Jakkoliv  bych opět  s  Kotlebovým verdiktem  rozhodně nesouzněl.

Slovenská  justice  tímhle  rozsudkem definitivně  svou zemi  postrčila  na  cestu politické procesní  zvůle  a  politických procesů. Tak jak už naznačila   v  případech Rostas  či  Mazurek a  při pokusech, naštěstí nedokonaných,  o  kriminalizaci  Roberta  Fica  poslance  Blahy. Hlasatel mainstreamově nevítaného, či  snad už  dokonce i opozičního názoru,  si  nemůže být  ani trochu jistý  právem svobody  slova  a názoru. Ne po kauze, kdy  došlo  ke kriminalizaci čísla. Podle kryptovýznamu,  jenž  zná, či mu dokonce jen přisoudilo několik  málo lidí s obecně neznámými  speciálními znalostmi!

Mainstream, žurnalistický  i politický,   nestále  hovoří o nebezpečí podkopávání  demokracie. Přes různé šiřitele  fake news a jiné rozvratné živly. A  hrozí, že  nastal čas  se  s nimi vypořádat. Kotleba  dokládá, že   se schyluje  od  hrozeb  k činům.

Výše   si  drbu ješitnost  tím, že  se  domnívám, že  disponuji snad  o trochu málo    většími než průměrnými znalostmi    moderní historie. Dovolím si tedy  malý  historický  exkurz pro ty, co  rozsudek nad  fýrerem Kotlebou podporují.  Doporučuji  jim, aby  se podívali na  historii sociálně  demokratického, nacistického a komunistického hnutí!

Ta  tehdejší vládní  elita  také  těžce prohibitivně  stíhala, kriminalizovala  zavírala. Systémově  a  masově. A  co tím dokázala?  Zhola  nic!

Sociální demokraté  dokázali rozložit  monopol moci  privilegovaných  tříd,  viz zavedení  všeobecného volebního práva a donutili je  k přerozdělení  jejich bohatství ve prospěch  všech — viz  sociálně tržní hospodářství.  Komunisté a  nacisté  vnutili  svůj  násilný  systém  řadě  zemí.  Demokracie  se  ani  omylem vůči nim nestala  silnější tím,  že   zavírala  jejich představitele kvůli  jejich názorům.

Právě naopak  – dosáhla jen  toho, že  se z nich stali v očích  mas mučedníci a jejich ideje  si  jejich souputníci  tím více  osvojili!  Myslí si  snad  soudkyně  Sabová, že  arestování  Mariana  Kotleby  jeho politická pouť, či život  hnědého proudu  slovenského nacionalismu  skončí? Jestliže  ano,  nedorostla  svému úřadu!

Členové a voliči LSNS výsledek procesu nutně musí brát  jako dokonalou argumentaci pro to, že  svému státu v jeho nynější podobě nemají   nedůvěřovat. V případě, že  si  Slovensko projde  s CoVidem  výraznější  ekonomickou destrukcí,  což lze očekávat, pak ideologii  opřenou  o pocit  systémové nespravedlnosti  a nedůvěryhodnosti demokracie začne  sdílet  čím dál více občanů.  A  Marian Kotleba  poslouží  co by  svatý obrázek.  Každý  z  takových  bude vědět, že prokázat  úmysl je velmi obtížné a  rozhodně k tomu  nestačí, v normálním státě  a bez mučení jen  znalecké posudky.

Slovensko má  malér – někoho odsoudit na  základě  výkladu  číslic  kýmsi!  Absurdní! Zcela  Absurdní.

Ještě neskončím. Zkouším si totiž představit, jak bych  asi v  tomhle případě  rozhodoval já.  Nepochybuji, že Kotleba  hodlal provokovat.  Ale  existuje pro to nějaký důkaz? V právní praxi  existuje  nebetyčný  rozdíl  něco předpokládat / vědět a  právně  to dokázat!  Není nikoliv  náhodou a   nad  veškerou pochybnost  dokázáno, že  skutečně  se konala  v jeho režii charita?!  Že  jí předcházela  dobrovolná sbírka a že  vybrané peníze  našly  doopravdy  ty nejpotřebnější  – tělesně postižené a  rodiny  v nouzi?  Zeptal se někdo  obdarovaných  co si  o peněžním daru  1488 eur  mysleli? Zda jim v  dané  chvíli pomohl?  Zda  zkoumali nějaké politické souvislosti? Nebo  zda jen v ten okamžik  cítili nezměrnou radost, že  se na ně  usmálo v jejich soužení  a bídě nečekané štěstí?!  A co otázka, zda jim někdo někdy  z  obžaloby,  předsedkyně  soudu, přísedících v  senátu, politiků  a žurnalistů protikotebovské aliance  nějak, byť sebeméně pomohl?  Odpovědi jsou nasnadě.  Ti co rozsudek vynesli nebo s ním souhlasí  nyní musí čelit  smutné pravdě, že  reálná dobročinnost  je  trestána.

Politický podtext převážil nad  skutečnou a  reálnou pomocí někomu, kdo by jinak zůstal ve své  nouzi opuštěný!!!! Nechápu a nerozumím! Radši dítě  nechat  v hořícím domě,  než  aby jej zachránil nekorektně  potetovaný!

Kvůli nějakému možnému výkladu  sumy  na  šeku,  bych nikoho v žádném případě neodsoudil. Kdyby  ovšem Kotleba  šek  předával  s  gardistické uniformě, s pozdravem Na  stráž! při  hraní  hymny  Slovenského štátu  nebo nějaké hlinkovogardistické pochodové písně typu Rež  a  rúbaj do krve!  a podobných   atributů, pak bych také neváhal. Ale nic z toho se nestalo. Jen  šek zněl na  číslo 666, pardon, omlouvám se  na  1488 eur.

Těch 666  je omyl a překlep. Ale  neodstranil jsem jej. Protože  mne  vrátil k jedné  myšlence  z počátku tohoto textu,  která neprávem dosud  zůstala  zapomenuta. Jde o srovnání tohoto procesu s těmi  komunistickými z 50-tých let, ale  také  těmi inkvizičními.

Při zdrojování  mne  zajímalo, zda  by se  daly  najít alternativní  výklady  čísla  1488,než jen ten  rasistický.  Například nějaká událost z roku se  shodným letopočtem.  A Wikipedie  nabízí například  toto:

Marian Kotleba  klidně mohl tvrdit, že  ten proskribovaný peněžní obnos  byl stanoven na  základě  úcty k  velkým  objevitelům prvopočátku novověku – Kryštofa Kolumba  a  Bartolomea  Diaze. Že  chtěl obdarovaným, podle jejich příkladu  otevřít  nové obzory  a možnosti.    Ať  to někdo zkusí  vyvrátit, že takový  úmysl neexistoval.

Slovenská justice  si  ovšem vybrala  třetí výročí  spojené s  tímto rokem – napodobila první inkviziční tribunál na Mallorce! Prvním inkvizičním tribunálem na  Slovensku!

Inkvizitoři vymítali Ďabla  z tehdejší společnosti. Soudkyně  Sabová a  slovenská prokuratura  jak by  smet!  Invizice  stíhala  ďáblovy  symboly ,včetně  číselných. Použití  čísla  666, tedy  čísla  Šelmy a  Antikrista představovalo  neodvolatelný  cestovní příkaz do  inkvizičních kobek. Protože  ve Zjevení  svatého Jana  se píše:

A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.

Tohle  je ta nejznámější  a nejkrimilizovanější a nejkrvavější  číselná kombinace  dějin. Ale není sama. Ve  středověku  šlo  o krk už  při neopatrném  použití základních a  jednoduchých  číslovek. Například:

6 – Číslo šest znamená lidskou slabost, zlo Satana, hřích a lidstvo obecně. Člověk měl být stvořený šestého dne a také má šest dní pracovat. Hebrejští otroci měli pracovat šest let a sedmého být propuštěni. Bible zmiňuje celkem šest zemětřesení a Ježíš byl v průběhu příběhu šestkrát obviněn z toho, že je posedlý démonem.

13 – Číslo třináct znamená rebelii a bezvládí. Reprezentuje veškeré vlády vytvořené člověkem, které neuznávají Boha. Název nejdelší knihy v Bibli, Thessalonians, se skládá ze 13 písmen. Drak, což je symbol Satana a veškeré rebelie proti Bohu, se v knize Zjevení objevil přesně třináctkrát.

Inkvizice by s Kotlebou  zatočila  podobně jako soud  v Pezinku.  Jen číslo je  1488. Taky  by  si pozvala  znalce co poznali neomylně a nezpochybnitelně   úmysl, přesně  v tomhle oboru se  stala expertem a šampionem a nikdo ji neošálil, natož  v kauze  ďábelských cifer. Marián  Kotleba má opravdu štěstí,  že  se nenarodil o nějakých 600 let  dříve.  Dočkal by se hranice.  V obdobném procesu.

Čím dál víc  o tom nesmyslném soudu a ještě  nesmyslnějším rozsudku  přemýšlím, tím více  roztodivných  asociací a  srovnání  se mi objevuje  před  očima. Nejvyšší  čas skončit.

Ale než tak učiním,  chci upozornit  soudkyni Sabovou, že  nastolila  trend, který  snadno dostane  do potíží  i ji.  Jestliže  se verdiktu  třeba  chytí ještě  zaťatější  vykladač  numer než  je ona  sama.

Nabídnu ji svou   fabulaci.

Její  rozsudek nad  Kotlebou  4 roky a  4 měsíce nepodmíněně, dává  číselnou kombinaci 44.  To není,  doufejme,  nic proti ničemu.  Respektive  dokonce se jedná o tzv. andělské číslo. Jenže  případ  začne řešit   druhá instance. Když ta verdikt  potvrdí v plném znění, tedy  opět Kotlebovi přidělí  4 roky  4 měsíce.  Tak   z toho máme  2x  44=  88!!!

Já z nacistické numerické  symboliky  dosud  neznal  nic. S  výjimkou  čísla 18 /Iniciály  označující  Hitlera – AH/ a pak právě  88 = Heil Hitler!!!!

Prostě  dva  procesy – dvakrát  44!  Podle  logiky  paní  soudkyně  Sabové a jejích příznivců  by se  v takovém  případě nikdo nemohl  divit  žalobě,  která  by ji a  další zainteresované soudce  a prokurátory   vinila  ze  šíření a  oslavování nacismu a jeho nejvyšších představitelů.

Přijde vám to jako  naprostá  blbina?  Mně  taky. Ale nikoliv  větší, než proces  s Kotlebou a jeho výsledek!  Přísloví  – kdo s  čím zachází, tím také schází!  platí paní Sabová and  Co!  Předvedli jste  dokonalé  vraždění demokracie.  Legitimizujete a instalujete  zájmově politickou justici, kterou  lze kdykoliv  v  budoucnu použít proti nám všem. Kdyby  se Kotleba, či někdo z tohoto kadlubu, přes  svoje  arestování nyní, jednou, stejně  jako kdysi  komunisté a  hnědí , dostali  k moci.  Vězení  jim v  tom nezabránilo!  Spíše  naopak.

Na  samý závěr  ještě  jednou zopakuji  – pokládám Mariana  Kotlebu / Tomio Okamuru za  nebezpečí demokracie. Ale oni jí  zasadí  rány  jen v  případě, že  se  demokracie  sama  zblamuje  a ztrapní. A  to se právě  stalo.

Dodatek ze  středečního rána:

Soudkyně  Sabová by rozhodně neudělala  chybu, kdyby  příště  o číslech  trestních sazeb  více přemýšlela,aby  se  sama nedostala před  svůj senát, tentokrát v roli obžalované. Kvůli číselné symbolice. O čísle  44 jsem si sice vyhledal,  že  jde o tzv. andělské číslo. Jenže  v ranní poště mne jeden s  čtenářů zaskočil informací, že  podle některých výkladů se  stalo inspiračním zdrojem pro ono neblaze proslulé  označení jednotek SS. Něco podobného by mne  tedy  v  životě nenapadlo. Ale stejně to mám s číslovkou 1488.

Waffen-SS – Wikipedie

Ještě někdo chce tvrdit, že  to fakt nevypadá jako 44? Respektive jako 4 roky a 4 měsíce?

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.