Flash -Prymula a Faltánek se drze papalášsky vysmívají občanům!


Ráno jsem měl nějaké nutné běhání. Právě  jsem pustil počítadlo a internet  a zírám zcela vytřeštěně  na  palcové titulky:

Tohle nemá smysl komentovat:  Předevčírem pošle  právě Prymula  celou zemi do lockdownu,  statisíce  lidí uvrhne  do těžké a  skoro beznadějné finanční tísně, firmy masivně přiblížil bankrotům,  vzdělání našich dětí je  v troskách, nejméně  desetitisíce, ale  spíše statisíce  spoluobčanů prožívají těžkou psychickou  depresi,  zdravotní systém je na pokraji kolapsu, ale ten kdo řídí boj se  sto let  netušenou pandemií a kdo má dodržovat  anticovidová pravidla a  jít až bigotně  příkladem,  se  chová  jako  největší ze  všech papalášských nabobů, co jich momentálně zeměkoule  na  svém povrchu nosí!!!

Není sám. Dalším je  dvojka  ANOšéfe!  a  šéf jejich  poslanců Faltýnek- U tohohle  skandalisty  mne  to zas  až tak moc nepřekvapuje.  Ale Prymula????

Restaurace  mají s provozem totální utrum. Mnohé už nikdy neotevřou. Ale  jen  ty  obyčejné a pro obyčejné lidi. Ty,  co popatří na ně popatří se zájmem oko ministra zdravotnictví a  šéfa poslanců politické divize  Agrofertu, tak těch se nic  netýká!  Ani zákaz provozu, natož  stopka pro veškerou konzumaci a  vstupu pasantů!!!!  Ganc  nic!  Nabobští papaláši jako moderní  Íbrmenšové!

Profesor Prymula  představoval pro vlka, ale  myslím ,že i většinu národa do teď  jistotu, kompetenci  a  symbol úspěšného zvládnutí  II. vlny  covidu.

Tuhle důvěru spláchl do záchodu. Symbolem zůstal -ovšem zhůvěřilosti, drzosti, absolutní  falešnosti  a proradnosti!

To není to nejhorší v Prymulově  skandálu. Část veřejnosti proti vládním opatřením protestuje.  Dle mého názoru  idiotsky  a  účinně  tím napomáhá, aby  covidová  katastrofa  na  nás  dopadla  s ještě  větší zdrcující  silou. Jenže  tihle ignoranti  a kverulanti nyní  dostali  do rukou obrovskou  zbraň a universální  argument  – vy nás  chcete  honit, omezovat a  šikanovat, když  sami kašlete z vysoka a svoje  vlastní nařízení a  chodíte do hospod  žrát a chlastat, když si myslíte, že  vás  nikdo nevidí????  

Bohužel tohle je nevyargumentovatelné!

Nepokládám dosavadní lockdown za  dostatečný,  je jen otázkou času, než  nás  realita  donutí převzít  izraelskou  variantu. Což v podstatě znamená  zavřít se doma a nevystrčit nos. Max. 1 km od  baráku. Kdo najde odvahu tohle, po  Prymulově  hospodském tahu vyhlásit????

Co si mají  myslet přetížené sestřičky  a  lékaři v nemocnicích, pracovníci v  sociálních zařízeních, študáci, jímž je  uložena  státem pracovní povinnost  nastoupit  do špitálů, hospiců a  domovů důchodců, protože  covid  zlikvidoval část personálu????  Co si mají myslet dobrovolníci, podstupující  riziko nákazy  koronou, když  ministr  a  šéf nejsilnějšího poslaneckého klubu   se jim zcela otevřeně  vysmívají a dělají si z nich  blázny?

Od  tuzemských politiků už toho dlouho věru moc nečekám. Ale takováhle zhovadilá   drzost a sprostota???? To zatím překračovalo a  galakticky mou představivost.

Hamáček a  další politici vyzvali Prymulu k okamžité rezignaci. Naprosto s nimi souhlasím. Ten  nabob ať okamžitě  zmizí, i kdyby  to byl jediný covid  kompetentní člověk na světě!

Nelze  zalígrovat celý  národ  a  sám si počínat takhle  zhovadile. Žádná omluva pro jeho chování neexistuje!

Jenže se zdá,  že  Babiš s  Faltýnkem zkouší, co všechno vydržíme.  Faltýnek, tak jako v případě  Kapsch, kde byl chycen doslova  na hruškách,   se  snaží mlžit:

„Bylo to ve středu, nikoliv včera. Ta nová pravidla platí od čtvrtka,” řekl Faltýnek poslancům k noční schůzce s Prymulou, která proběhla v jedné z pražských restaurací a kterou zdokumentoval deník Blesk.

Faltýnek prokazatelně  a opět mimo lidské chápání LŽE!!!

Zde, na oficiálním webu vlády  najdete, že  restaurace  a hospody  kabinet  uzavřel na  deset dní  s platností od  14.10. 2020 -06,00hod.

Od  14.10.nikoli od 21.10.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prymula nemá ve  vládě  co dělat. Okamžitě  ven!  A  Faltýnek? Být  Babišem,vykopnu ho s parlamentní funkce vysokým obloukem.  Osobně bych šel ještě  dál – donutil bych jej ke složení mandátu!  Tihle  by  udělal vlk.

Netuším, co provede Babiš, ale  velmi rychle to zjistíme. A neméně  mne  interesuje  Zemanův seznam  vyznamenaných k 28. říjnu.  Zda opravdu  Prymula  dostane  toho Bílého lva.  Normálně  bych  řekl, že  to v téhle situaci není možné, ale  o pár odstavců nahoře jste  už  četli, že  disponuji zjevně  nedostatečnou fantasií na   rozměr  drzosti  českých politických papalášů!  Uvidíme!

A ještě jednu  věc  nelze  opomenout. Tenhle  skandál určitě  otřese  renomé celé  vlády, ale i Babiše  samotného. Tohle, pevně věřím lidé  ani neprominou, ani hned  tak nezapomenou. A nepůjde to  okecat ani kdyby Mára Prchal v Pekle 1000  sněhuláků postavil.  Už se těším na  jeho fňukání,jak jsou všichni proti němu.  Faltýnka a  Prymulu si vybral sám.Odpovídá za ně i za jejich  nabobské úlety.  Nicméně Babišův politický osud a  ztráty , které tímhle malérem utrpí, nejsou ničím ve s rovnání s tím, jaký  koronavirový podraz  je  spáchán na  celé České republice!  A jen  dokumentuje,   jak Babiš a soubor jeho prapodivných  figur pojal II. vlnu  CoVidu!!!!

P.S:

V případě, že  Prymula přeci jen , proti veškerému ten metál dostane, jsem moc zvědav  na  tlachy  Svědků Zemanových, jimiž  případné / a já pevně doufám, že  přeci jen odvolané / udělení  toho plechu Prymulovi, budou omlouvat! Ale  to je  v tomhle  obrovském  podrazu  to úplně nejmenší!!! Plně si to uvědomuji.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.